300307Ningbo Cixing Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $862,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,42 Mr | 元4,97 Mr | 元4,79 Mr | 元4,42 Mr | 元4,05 Mr | 元3,58 Mr | 元3,96 Mr | 元5,49 Mr | 元5,23 Mr | 元4,80 Mr | 元4,10 Mr | 元4,31 Mr | 元4,83 Mr | 元4,53 Mr | 元2,91 Mr | 元2,30 Mr | 元789,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元288,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元357,49 Mn | 元806,44 Mn | 元779,00 Mn | 元884,43 Mn | 元684,39 Mn | 元388,32 Mn | 元238,88 Mn | 元621,72 Mn | 元248,94 Mn | 元19,50 Mn | 元0,00 | 元305,26 Mn | 元126,50 Mn | 元20,00 Mn | 元758,03 Mn | 元443,64 Mn | 元86,26 Mn |
| Net Borç† | -元213,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,94 Mr | 元2,21 Mr | 元2,03 Mr | 元1,90 Mr | 元2,13 Mr | 元1,23 Mr | 元1,52 Mr | 元1,68 Mr | 元1,40 Mr | 元1,09 Mr | 元744,48 Mn | 元756,91 Mn | 元1,99 Mr | 元2,10 Mr | 元3,30 Mr | 元2,28 Mr | 元846,92 Mn |
| Brüt Kâr | 元548,06 Mn | 元617,75 Mn | 元524,02 Mn | 元470,94 Mn | 元468,50 Mn | 元169,72 Mn | 元353,97 Mn | 元569,86 Mn | 元523,16 Mn | 元448,72 Mn | 元280,08 Mn | 元255,35 Mn | 元786,64 Mn | 元790,66 Mn | 元1,43 Mr | 元903,39 Mn | 元247,38 Mn |
| FAVÖK | 元216,98 Mn | 元258,82 Mn | 元180,09 Mn | 元159,27 Mn | 元168,20 Mn | -元198,39 Mn | -元165,97 Mn | 元114,75 Mn | 元187,78 Mn | 元66,60 Mn | 元787.930 | -元400,72 Mn | 元350,12 Mn | 元407,36 Mn | 元1,07 Mr | 元651,08 Mn | 元152,03 Mn |
| Net Kâr | 元97,39 Mn | 元283,84 Mn | 元114,07 Mn | 元91,26 Mn | 元88,17 Mn | -元527,09 Mn | -元874,30 Mn | 元137,84 Mn | 元238,72 Mn | 元124,21 Mn | 元102,68 Mn | -元348,13 Mn | 元278,87 Mn | 元379,26 Mn | 元918,33 Mn | 元552,45 Mn | 元134,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,36 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | -0,67 | -1,09 | 0,17 | 0,30 | 0,15 | 0,13 | -0,43 | 0,35 | 0,49 | 1,15 | 0,69 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元44,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元30,65 Mn | 元135,08 Mn | 元99,98 Mn | -元63,99 Mn | -元183,54 Mn | -元118,15 Mn | -元143,28 Mn | -元149,86 Mn | 元58,37 Mn | -元35,30 Mn | 元7,56 Mn | -元419,75 Mn | 元101,43 Mn | 元481,12 Mn | 元159,62 Mn | 元144,43 Mn | 元261,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元79,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,1% | 16,2% | 16,3% | 20,0% | 16,9% | 10,9% | 6,0% | 11,3% | 4,8% | 0,4% | 0,0% | 7,1% | 2,6% | 0,4% | 26,1% | 19,3% | 10,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,45 | 0,42 | 0,43 | 0,53 | 0,34 | 0,38 | 0,31 | 0,27 | 0,23 | 0,18 | 0,18 | 0,41 | 0,46 | 1,13 | 0,99 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,69 | 0,63 | 0,59 | 0,67 | 0,39 | 0,47 | 0,52 | 0,44 | 0,34 | 0,23 | 0,24 | 0,62 | 0,66 | 1,03 | 0,71 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,3% | 27,9% | 25,9% | 24,8% | 22,0% | 13,8% | 23,3% | 34,0% | 37,3% | 41,0% | 37,6% | 33,7% | 39,6% | 37,6% | 43,2% | 39,6% | 29,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | 11,7% | 8,9% | 8,4% | 7,9% | -16,1% | -10,9% | 6,9% | 13,4% | 6,1% | 0,1% | -52,9% | 17,6% | 19,4% | 32,5% | 28,6% | 18,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 12,8% | 5,6% | 4,8% | 4,1% | -42,8% | -57,6% | 8,2% | 17,0% | 11,4% | 13,8% | -46,0% | 14,0% | 18,0% | 27,8% | 24,2% | 15,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 6,1% | 4,9% | -3,4% | -8,6% | -9,6% | -9,4% | -8,9% | 4,2% | -3,2% | 1,0% | -55,5% | 5,1% | 22,9% | 4,8% | 6,3% | 30,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |