300308Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $164,19 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元45,61 Mr | 元29,15 Mr | 元20,01 Mr | 元16,56 Mr | 元16,56 Mr | 元13,63 Mr | 元10,49 Mr | 元8,08 Mr | 元7,82 Mr | 元632,15 Mn | 元641,31 Mn | 元655,76 Mn | 元740,89 Mn | 元544,78 Mn | 元293,47 Mn | 元220,95 Mn | 元152,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元10,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元31,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,12 Mr | 元3,27 Mr | 元1,35 Mr | 元2,20 Mr | 元2,90 Mr | 元3,26 Mr | 元1,77 Mr | 元1,68 Mr | 元1,61 Mr | 元16,82 Mn | 元10,89 Mn | 元42,27 Mn | 元173,12 Mn | 元0,00 | 元41,87 Mn | 元27,02 Mn | 元2,60 Mn |
| Net Borç† | -元8,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元38,22 Mr | 元23,86 Mr | 元10,69 Mr | 元9,60 Mr | 元7,69 Mr | 元7,04 Mr | 元4,75 Mr | 元5,15 Mr | 元2,36 Mr | 元130,22 Mn | 元120,34 Mn | 元117,92 Mn | 元89,96 Mn | 元115,56 Mn | 元160,68 Mn | 元123,55 Mn | 元90,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元15,80 Mr | 元7,79 Mr | 元3,26 Mr | 元2,59 Mr | 元1,77 Mr | 元1,63 Mr | 元1,17 Mr | 元1,31 Mr | 元576,84 Mn | 元20,98 Mn | 元18,04 Mn | 元23,47 Mn | 元23,52 Mn | 元52,52 Mn | 元77,13 Mn | 元61,57 Mn | 元44,38 Mn |
| FAVÖK | 元14,27 Mr | 元6,52 Mr | 元2,60 Mr | 元1,72 Mr | 元1,24 Mr | 元1,07 Mr | 元719,54 Mn | 元910,41 Mn | 元428,47 Mn | 元24,25 Mn | 元23,43 Mn | 元20,66 Mn | 元20,93 Mn | 元37,28 Mn | 元63,08 Mn | 元50,62 Mn | 元35,80 Mn |
| Net Kâr | 元10,80 Mr | 元5,17 Mr | 元2,17 Mr | 元1,22 Mr | 元876,98 Mn | 元865,48 Mn | 元513,49 Mn | 元623,12 Mn | 元161,51 Mn | 元10,05 Mn | 元5,59 Mn | 元8,17 Mn | 元14,24 Mn | 元28,78 Mn | 元51,21 Mn | 元41,92 Mn | 元31,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 9,72 | 4,63 | 1,97 | 1,54 | 1,21 | 1,22 | 0,52 | 0,68 | 0,26 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | 0,12 | 0,43 | 0,77 | 0,63 | 0,47 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元8,21 Mr | 元318,90 Mn | 元234,64 Mn | 元1,69 Mr | 元7,26 Mn | -元979,50 Mn | -元232,03 Mn | 元53,86 Mn | -元374,73 Mn | -元986.640 | -元23,15 Mn | -元52,01 Mn | -元59,56 Mn | -元40,30 Mn | -元16,95 Mn | -元14,90 Mn | 元21,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,6% | 11,2% | 6,7% | 13,3% | 17,5% | 23,9% | 16,9% | 20,8% | 20,6% | 2,7% | 1,7% | 6,4% | 23,4% | 0,0% | 14,3% | 12,2% | 1,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,82 | 0,53 | 0,58 | 0,46 | 0,52 | 0,45 | 0,64 | 0,30 | 0,21 | 0,19 | 0,18 | 0,12 | 0,21 | 0,55 | 0,56 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 0,75 | 0,34 | 0,30 | 0,24 | 0,22 | 0,15 | 0,16 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,4% | 32,6% | 30,5% | 27,0% | 23,0% | 23,2% | 24,6% | 25,4% | 24,5% | 16,1% | 15,0% | 19,9% | 26,1% | 45,4% | 48,0% | 49,8% | 49,1% |
| FAVÖK Marjı | 37,3% | 27,3% | 24,4% | 17,9% | 16,2% | 15,1% | 15,1% | 17,7% | 18,2% | 18,6% | 19,5% | 17,5% | 23,3% | 32,3% | 39,3% | 41,0% | 39,6% |
| Net Kâr Marjı | 28,3% | 21,7% | 20,3% | 12,8% | 11,4% | 12,3% | 10,8% | 12,1% | 6,9% | 7,7% | 4,6% | 6,9% | 15,8% | 24,9% | 31,9% | 33,9% | 34,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,5% | 1,3% | 2,2% | 17,6% | 0,1% | -13,9% | -4,9% | 1,0% | -15,9% | -0,8% | -19,2% | -44,1% | -66,2% | -34,9% | -10,5% | -12,1% | 24,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 | |
| Suzhou Dongshan Precision Manufacturing Co., Ltd Class A | 139,64 | +%2,75 |