300310Eastone Century Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $564,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,45 Mr | 元3,10 Mr | 元3,20 Mr | 元2,98 Mr | 元2,73 Mr | 元2,56 Mr | 元2,55 Mr | 元2,51 Mr | 元4,55 Mr | 元3,25 Mr | 元1,09 Mr | 元965,15 Mn | 元821,22 Mn | 元745,86 Mn | 元304,77 Mn | 元250,46 Mn | 元142,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元809,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元105,49 Mn | 元90,88 Mn | 元143,04 Mn | 元109,26 Mn | 元64,28 Mn | 元35,22 Mn | 元6,57 Mn | 元1,84 Mn | 元137,61 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元711,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,50 Mr | 元2,50 Mr | 元2,65 Mr | 元2,59 Mr | 元2,33 Mr | 元2,21 Mr | 元2,48 Mr | 元2,57 Mr | 元2,57 Mr | 元1,81 Mr | 元1,17 Mr | 元895,85 Mn | 元693,97 Mn | 元592,79 Mn | 元498,53 Mn | 元422,55 Mn | 元360,04 Mn |
| Brüt Kâr | 元211,25 Mn | 元204,50 Mn | 元233,02 Mn | 元251,69 Mn | 元245,85 Mn | 元272,50 Mn | 元320,59 Mn | 元284,22 Mn | 元548,14 Mn | 元387,09 Mn | 元235,23 Mn | 元196,90 Mn | 元163,59 Mn | 元185,63 Mn | 元171,48 Mn | 元158,38 Mn | 元124,48 Mn |
| FAVÖK | 元24,98 Mn | -元38,69 Mn | 元43,73 Mn | 元23,11 Mn | 元55,52 Mn | 元52,61 Mn | 元75,20 Mn | -元362,68 Mn | 元286,30 Mn | 元202,09 Mn | 元85,89 Mn | 元56,67 Mn | 元41,12 Mn | 元78,44 Mn | 元77,39 Mn | 元54,35 Mn | 元38,51 Mn |
| Net Kâr | 元10,95 Mn | -元30,35 Mn | 元48,19 Mn | 元19,76 Mn | 元53,82 Mn | 元20,78 Mn | 元31,72 Mn | -元1,97 Mr | 元231,33 Mn | 元170,74 Mn | 元62,59 Mn | 元47,52 Mn | 元38,53 Mn | 元70,37 Mn | 元64,38 Mn | 元50,50 Mn | 元32,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,03 | 0,05 | 0,02 | 0,06 | 0,02 | 0,04 | -2,23 | 0,27 | 0,22 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元97,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元183,00 Mn | -元259,56 Mn | -元330,38 Mn | 元62,06 Mn | 元79,27 Mn | 元38,84 Mn | 元220,92 Mn | -元159,91 Mn | 元1,81 Mn | 元39,03 Mn | 元85,99 Mn | 元18,38 Mn | -元139,45 Mn | -元50,58 Mn | 元22,74 Mn | 元54,03 Mn | 元17,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元22,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 2,9% | 4,5% | 3,7% | 2,4% | 1,4% | 0,3% | 0,1% | 3,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,80 | 0,83 | 0,87 | 0,85 | 0,86 | 0,97 | 1,02 | 0,56 | 0,56 | 1,07 | 0,93 | 0,85 | 0,79 | 1,64 | 1,69 | 2,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,33 | 1,33 | 1,41 | 1,37 | 1,24 | 1,17 | 1,32 | 1,37 | 1,37 | 0,96 | 0,62 | 0,48 | 0,37 | 0,32 | 0,26 | 0,22 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,5% | 8,2% | 8,8% | 9,7% | 10,5% | 12,3% | 12,9% | 11,1% | 21,3% | 21,4% | 20,1% | 22,0% | 23,6% | 31,3% | 34,4% | 37,5% | 34,6% |
| FAVÖK Marjı | 1,0% | -1,6% | 1,6% | 0,9% | 2,4% | 2,4% | 3,0% | -14,1% | 11,1% | 11,2% | 7,3% | 6,3% | 5,9% | 13,2% | 15,5% | 12,9% | 10,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | -1,2% | 1,8% | 0,8% | 2,3% | 0,9% | 1,3% | -76,7% | 9,0% | 9,5% | 5,4% | 5,3% | 5,6% | 11,9% | 12,9% | 12,0% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,3% | -10,4% | -12,5% | 2,4% | 3,4% | 1,8% | 8,9% | -6,2% | 0,1% | 2,2% | 7,4% | 2,1% | -20,1% | -8,5% | 4,6% | 12,8% | 4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |