300311Surfilter Network Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $578,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,26 Mr | 元1,32 Mr | 元1,34 Mr | 元1,57 Mr | 元1,63 Mr | 元1,68 Mr | 元1,61 Mr | 元2,03 Mr | 元2,29 Mr | 元1,79 Mr | 元1,59 Mr | 元628,11 Mn | 元546,86 Mn | 元535,74 Mn | 元196,81 Mn | 元135,73 Mn | 元86,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元261,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元458,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元726,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元20,45 Mn | 元46,31 Mn | 元26,16 Mn | 元65,82 Mn | 元16,47 Mn | 元77,48 Mn | 元97,98 Mn | 元214,57 Mn | 元185,47 Mn | 元28,99 Mn | 元38,95 Mn | 元0,00 | 元978.869 | 元9,37 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元372,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元486,28 Mn | 元470,63 Mn | 元606,83 Mn | 元726,04 Mn | 元644,58 Mn | 元871,00 Mn | 元990,17 Mn | 元1,17 Mr | 元1,07 Mr | 元657,54 Mn | 元359,65 Mn | 元296,69 Mn | 元245,31 Mn | 元191,76 Mn | 元175,11 Mn | 元138,78 Mn | 元93,90 Mn |
| Brüt Kâr | 元312,08 Mn | 元238,14 Mn | 元313,67 Mn | 元377,70 Mn | 元308,04 Mn | 元390,44 Mn | 元574,89 Mn | 元548,66 Mn | 元530,74 Mn | 元360,57 Mn | 元218,94 Mn | 元160,29 Mn | 元114,47 Mn | 元99,90 Mn | 元95,21 Mn | 元78,73 Mn | 元60,96 Mn |
| FAVÖK | 元42,54 Mn | -元25,55 Mn | -元75,73 Mn | -元8,27 Mn | -元66,78 Mn | 元1,82 Mn | 元2,95 Mn | 元93,15 Mn | 元153,24 Mn | 元139,52 Mn | 元64,53 Mn | 元41,55 Mn | 元24,10 Mn | 元33,85 Mn | 元38,43 Mn | 元31,54 Mn | 元20,68 Mn |
| Net Kâr | 元23,04 Mn | -元39,62 Mn | -元124,02 Mn | -元1,00 Mn | -元73,65 Mn | 元17,08 Mn | -元101,25 Mn | 元214,46 Mn | 元149,27 Mn | 元109,55 Mn | 元65,37 Mn | 元41,36 Mn | 元25,14 Mn | 元39,01 Mn | 元38,57 Mn | 元30,14 Mn | 元22,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | -0,06 | -0,18 | -0,00 | -0,11 | 0,03 | -0,15 | 0,32 | 0,22 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元134,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元23,38 Mn | 元98,83 Mn | 元49,24 Mn | -元65,05 Mn | -元88,67 Mn | 元144,51 Mn | 元18,53 Mn | 元85,53 Mn | 元178,36 Mn | 元15,19 Mn | 元63,13 Mn | -元44,91 Mn | 元18,54 Mn | 元49,23 Mn | -元9,96 Mn | 元4,26 Mn | 元2,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元24,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,6% | 3,5% | 1,9% | 4,2% | 1,0% | 4,6% | 6,1% | 10,6% | 8,1% | 1,6% | 2,5% | 0,0% | 0,2% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,36 | 0,45 | 0,46 | 0,39 | 0,52 | 0,61 | 0,58 | 0,47 | 0,37 | 0,23 | 0,47 | 0,45 | 0,36 | 0,89 | 1,02 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,67 | 0,65 | 0,84 | 1,00 | 0,89 | 1,20 | 1,36 | 1,61 | 1,47 | 0,91 | 0,50 | 0,41 | 0,34 | 0,26 | 0,24 | 0,19 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,2% | 50,6% | 51,7% | 52,0% | 47,8% | 44,8% | 58,1% | 46,9% | 49,6% | 54,8% | 60,9% | 54,0% | 46,7% | 52,1% | 54,4% | 56,7% | 64,9% |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | -5,4% | -12,5% | -1,1% | -10,4% | 0,2% | 0,3% | 8,0% | 14,3% | 21,2% | 17,9% | 14,0% | 9,8% | 17,7% | 21,9% | 22,7% | 22,0% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | -8,4% | -20,4% | -0,1% | -11,4% | 2,0% | -10,2% | 18,3% | 14,0% | 16,7% | 18,2% | 13,9% | 10,2% | 20,3% | 22,0% | 21,7% | 23,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,8% | 21,0% | 8,1% | -9,0% | -13,8% | 16,6% | 1,9% | 7,3% | 16,7% | 2,3% | 17,6% | -15,1% | 7,6% | 25,7% | -5,7% | 3,1% | 2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |