300316Zhejiang Jingsheng Mechanical & Electrical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,84 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元27,80 Mr | 元31,60 Mr | 元36,85 Mr | 元28,89 Mr | 元16,88 Mr | 元10,50 Mr | 元7,72 Mr | 元6,34 Mr | 元6,02 Mr | 元4,13 Mr | 元2,36 Mr | 元1,89 Mr | 元1,82 Mr | 元1,85 Mr | 元1,00 Mr | 元505,80 Mn | 元245,08 Mn | 元199,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元18,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,70 Mr | 元2,68 Mr | 元3,62 Mr | 元3,48 Mr | 元1,91 Mr | 元1,28 Mr | 元1,16 Mr | 元775,75 Mn | 元637,17 Mn | 元260,74 Mn | 元163,53 Mn | 元22,66 Mn | 元11,06 Mn | 元10,09 Mn | 元17,73 Mn | 元18,00 Mn | 元10,00 Mn | 元21,00 Mn |
| Net Borç† | -元978,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元11,35 Mr | 元17,49 Mr | 元17,85 Mr | 元10,53 Mr | 元5,88 Mr | 元3,77 Mr | 元3,10 Mr | 元2,52 Mr | 元1,92 Mr | 元1,08 Mr | 元586,79 Mn | 元242,48 Mn | 元172,59 Mn | 元498,21 Mn | 元814,50 Mn | 元379,82 Mn | 元181,56 Mn | 元176,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,99 Mr | 元5,54 Mr | 元7,18 Mr | 元4,03 Mr | 元2,25 Mr | 元1,32 Mr | 元1,06 Mr | 元954,76 Mn | 元696,21 Mn | 元398,67 Mn | 元250,19 Mn | 元89,25 Mn | 元80,70 Mn | 元267,10 Mn | 元420,39 Mn | 元208,82 Mn | 元105,87 Mn | 元85,23 Mn |
| FAVÖK | 元1,71 Mr | 元3,68 Mr | 元5,92 Mr | 元3,18 Mr | 元1,76 Mr | 元961,07 Mn | 元756,80 Mn | 元622,76 Mn | 元423,05 Mn | 元241,89 Mn | 元136,13 Mn | 元40,81 Mn | 元17,62 Mn | 元185,82 Mn | 元323,17 Mn | 元157,07 Mn | 元59,03 Mn | 元71,76 Mn |
| Net Kâr | 元884,73 Mn | 元2,51 Mr | 元4,56 Mr | 元2,92 Mr | 元1,71 Mr | 元858,16 Mn | 元637,40 Mn | 元582,15 Mn | 元386,64 Mn | 元203,75 Mn | 元104,61 Mn | 元65,81 Mn | 元43,39 Mn | 元173,62 Mn | 元326,51 Mn | 元126,67 Mn | 元60,24 Mn | 元79,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,68 | 1,92 | 3,49 | 2,26 | 1,33 | 0,67 | 0,50 | 0,45 | 0,30 | 0,18 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,17 | 0,29 | 0,11 | 0,05 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元851,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元204,06 Mn | 元136,00 Mn | 元616,53 Mn | -元936,56 Mn | 元972,32 Mn | 元741,21 Mn | 元692,75 Mn | -元55,18 Mn | -元291,83 Mn | -元156,17 Mn | -元341,42 Mn | -元231,98 Mn | 元63,38 Mn | -元41,54 Mn | 元54,76 Mn | 元109,63 Mn | 元28,17 Mn | 元390.070 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元559,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,7% | 8,5% | 9,8% | 12,0% | 11,3% | 12,2% | 15,0% | 12,2% | 10,6% | 6,3% | 6,9% | 1,2% | 0,6% | 0,5% | 1,8% | 3,6% | 4,1% | 10,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,55 | 0,48 | 0,36 | 0,35 | 0,36 | 0,40 | 0,40 | 0,32 | 0,26 | 0,25 | 0,13 | 0,09 | 0,27 | 0,81 | 0,75 | 0,74 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,95 | 0,97 | 0,57 | 0,32 | 0,21 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,3% | 31,6% | 40,2% | 38,2% | 38,3% | 35,1% | 34,2% | 37,9% | 36,3% | 37,0% | 42,6% | 36,8% | 46,8% | 53,6% | 51,6% | 55,0% | 58,3% | 48,4% |
| FAVÖK Marjı | 15,1% | 21,0% | 33,2% | 30,2% | 30,0% | 25,5% | 24,4% | 24,7% | 22,1% | 22,4% | 23,2% | 16,8% | 10,2% | 37,3% | 39,7% | 41,4% | 32,5% | 40,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,8% | 14,3% | 25,5% | 27,8% | 29,1% | 22,7% | 20,6% | 23,1% | 20,2% | 18,9% | 17,8% | 27,1% | 25,1% | 34,8% | 40,1% | 33,4% | 33,2% | 45,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | 0,8% | 3,5% | -8,9% | 16,5% | 19,6% | 22,4% | -2,2% | -15,2% | -14,5% | -58,2% | -95,7% | 36,7% | -8,3% | 6,7% | 28,9% | 15,5% | 0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |