300320Jiangyin Haida Rubber & Plastic Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $751,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,80 Mr | 元3,85 Mr | 元3,60 Mr | 元3,33 Mr | 元3,14 Mr | 元3,00 Mr | 元2,84 Mr | 元2,65 Mr | 元1,64 Mr | 元1,21 Mr | 元1,09 Mr | 元1,04 Mr | 元807,38 Mn | 元870,64 Mn | 元525,70 Mn | 元458,51 Mn | 元396,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元159,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元302,38 Mn | 元495,41 Mn | 元515,61 Mn | 元524,08 Mn | 元425,66 Mn | 元466,45 Mn | 元475,99 Mn | 元568,67 Mn | 元263,45 Mn | 元45,00 Mn | 元70,50 Mn | 元80,00 Mn | 元0,00 | 元135,00 Mn | 元158,00 Mn | 元118,00 Mn | 元98,30 Mn |
| Net Borç† | 元92,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元3,59 Mr | 元3,30 Mr | 元2,73 Mr | 元2,62 Mr | 元2,51 Mr | 元2,25 Mr | 元2,23 Mr | 元2,12 Mr | 元1,28 Mr | 元855,75 Mn | 元823,05 Mn | 元833,07 Mn | 元639,58 Mn | 元545,87 Mn | 元623,63 Mn | 元467,36 Mn | 元333,26 Mn |
| Brüt Kâr | 元651,10 Mn | 元559,48 Mn | 元472,92 Mn | 元413,54 Mn | 元503,20 Mn | 元530,38 Mn | 元578,26 Mn | 元488,00 Mn | 元359,55 Mn | 元248,54 Mn | 元210,49 Mn | 元225,41 Mn | 元170,94 Mn | 元139,25 Mn | 元136,39 Mn | 元118,55 Mn | 元87,89 Mn |
| FAVÖK | 元427,99 Mn | 元309,92 Mn | 元248,23 Mn | 元209,01 Mn | 元273,83 Mn | 元336,34 Mn | 元329,97 Mn | 元285,44 Mn | 元214,82 Mn | 元134,44 Mn | 元119,01 Mn | 元132,59 Mn | 元101,51 Mn | 元88,62 Mn | 元75,57 Mn | 元60,58 Mn | 元47,72 Mn |
| Net Kâr | 元232,37 Mn | 元161,73 Mn | 元135,31 Mn | 元103,09 Mn | 元148,32 Mn | 元195,56 Mn | 元224,41 Mn | 元166,98 Mn | 元140,28 Mn | 元82,98 Mn | 元65,76 Mn | 元81,97 Mn | 元67,60 Mn | 元58,53 Mn | 元51,80 Mn | 元44,41 Mn | 元31,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 0,27 | 0,23 | 0,17 | 0,25 | 0,33 | 0,37 | 0,29 | 0,27 | 0,16 | 0,12 | 0,16 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元139,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元286,93 Mn | 元4,85 Mn | -元636.640 | -元24,11 Mn | 元44,84 Mn | 元73,76 Mn | 元92,26 Mn | -元95,62 Mn | -元52,54 Mn | 元10,82 Mn | 元59,42 Mn | -元75,98 Mn | -元102,60 Mn | 元12,87 Mn | 元30,79 Mn | -元13,04 Mn | 元22,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元71,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,0% | 12,9% | 14,3% | 15,7% | 13,6% | 15,5% | 16,7% | 21,5% | 16,1% | 3,7% | 6,5% | 7,7% | 0,0% | 15,5% | 30,1% | 25,7% | 24,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,94 | 0,86 | 0,76 | 0,79 | 0,80 | 0,75 | 0,78 | 0,80 | 0,78 | 0,71 | 0,76 | 0,80 | 0,79 | 0,63 | 1,19 | 1,02 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,28 | 1,06 | 1,02 | 0,98 | 0,88 | 0,87 | 0,82 | 0,50 | 0,33 | 0,32 | 0,32 | 0,25 | 0,21 | 0,24 | 0,18 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,1% | 17,0% | 17,4% | 15,8% | 20,0% | 23,5% | 26,0% | 23,1% | 28,0% | 29,0% | 25,6% | 27,1% | 26,7% | 25,5% | 21,9% | 25,4% | 26,4% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 9,4% | 9,1% | 8,0% | 10,9% | 14,9% | 14,8% | 13,5% | 16,7% | 15,7% | 14,5% | 15,9% | 15,9% | 16,2% | 12,1% | 13,0% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 4,9% | 5,0% | 3,9% | 5,9% | 8,7% | 10,1% | 7,9% | 10,9% | 9,7% | 8,0% | 9,8% | 10,6% | 10,7% | 8,3% | 9,5% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,0% | 0,1% | -0,0% | -0,9% | 1,8% | 3,3% | 4,1% | -4,5% | -4,1% | 1,3% | 7,2% | -9,1% | -16,0% | 2,4% | 4,9% | -2,8% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |