300326Shanghai Kinetic Medical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $656,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,07 Mr | 元3,35 Mr | 元3,35 Mr | 元3,41 Mr | 元3,51 Mr | 元3,69 Mr | 元3,77 Mr | 元3,57 Mr | 元2,69 Mr | 元2,22 Mr | 元1,70 Mr | 元1,31 Mr | 元610,98 Mn | 元470,26 Mn | 元116,81 Mn | 元88,75 Mn | 元52,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元288,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元177,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元54,22 Mn | 元326,43 Mn | 元196,76 Mn | 元329,24 Mn | 元440,70 Mn | 元621,43 Mn | 元569,46 Mn | 元603,86 Mn | 元299,75 Mn | 元267,91 Mn | 元272,06 Mn | 元118,96 Mn | 元69,87 Mn | 元0,00 | 元6,10 Mn | 元5,50 Mn | 元8,50 Mn |
| Net Borç† | -元1,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元959,65 Mn | 元978,95 Mn | 元949,29 Mn | 元1,16 Mr | 元1,26 Mr | 元1,06 Mr | 元1,22 Mr | 元923,68 Mn | 元794,48 Mn | 元543,37 Mn | 元457,80 Mn | 元220,58 Mn | 元125,71 Mn | 元100,87 Mn | 元80,00 Mn | 元58,69 Mn | 元38,77 Mn |
| Brüt Kâr | 元467,71 Mn | 元445,97 Mn | 元444,48 Mn | 元695,46 Mn | 元743,67 Mn | 元677,79 Mn | 元777,31 Mn | 元534,01 Mn | 元479,97 Mn | 元395,81 Mn | 元324,41 Mn | 元134,13 Mn | 元92,09 Mn | 元80,70 Mn | 元65,97 Mn | 元48,91 Mn | 元32,17 Mn |
| FAVÖK | 元142,50 Mn | 元163,12 Mn | 元157,77 Mn | 元286,54 Mn | 元348,99 Mn | 元290,31 Mn | 元393,67 Mn | 元226,96 Mn | 元269,62 Mn | 元223,25 Mn | 元172,23 Mn | 元76,99 Mn | 元53,08 Mn | 元50,48 Mn | 元43,02 Mn | 元32,31 Mn | 元20,03 Mn |
| Net Kâr | 元134,89 Mn | -元105,57 Mn | 元112,54 Mn | -元21,28 Mn | 元161,78 Mn | -元126,54 Mn | 元302,33 Mn | 元462,57 Mn | 元194,98 Mn | 元158,84 Mn | 元120,65 Mn | 元62,23 Mn | 元64,05 Mn | 元55,52 Mn | 元37,13 Mn | 元35,60 Mn | 元17,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | -0,15 | 0,16 | -0,03 | 0,22 | -0,18 | 0,42 | 0,64 | 0,27 | 0,23 | 0,19 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,07 | 0,06 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元46,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元143,79 Mn | 元94,55 Mn | 元230,33 Mn | 元203,04 Mn | 元333,30 Mn | 元258,49 Mn | 元211,79 Mn | 元64,11 Mn | 元96,51 Mn | 元78,18 Mn | 元12,36 Mn | 元1,27 Mn | -元4,47 Mn | 元42,78 Mn | 元17,24 Mn | 元12,35 Mn | 元1,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元66,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,8% | 9,7% | 5,9% | 9,6% | 12,6% | 16,8% | 15,1% | 16,9% | 11,1% | 12,1% | 16,0% | 9,1% | 11,4% | 0,0% | 5,2% | 6,2% | 16,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,29 | 0,28 | 0,34 | 0,36 | 0,29 | 0,32 | 0,26 | 0,29 | 0,25 | 0,27 | 0,17 | 0,21 | 0,21 | 0,68 | 0,66 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,34 | 0,33 | 0,40 | 0,44 | 0,36 | 0,42 | 0,32 | 0,27 | 0,19 | 0,16 | 0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,7% | 45,6% | 46,8% | 60,2% | 59,1% | 64,2% | 63,9% | 57,8% | 60,4% | 72,8% | 70,9% | 60,8% | 73,3% | 80,0% | 82,5% | 83,3% | 83,0% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 16,7% | 16,6% | 24,8% | 27,7% | 27,5% | 32,4% | 24,6% | 33,9% | 41,1% | 37,6% | 34,9% | 42,2% | 50,0% | 53,8% | 55,0% | 51,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,1% | -10,8% | 11,9% | -1,8% | 12,9% | -12,0% | 24,9% | 50,1% | 24,5% | 29,2% | 26,4% | 28,2% | 50,9% | 55,0% | 46,4% | 60,7% | 46,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,0% | 9,7% | 24,3% | 17,6% | 26,5% | 24,5% | 17,4% | 6,9% | 12,1% | 14,4% | 2,7% | 0,6% | -3,6% | 42,4% | 21,6% | 21,0% | 3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |