300328Dongguan Eontec Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,27 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,17 Mr | 元2,74 Mr | 元2,82 Mr | 元2,80 Mr | 元2,20 Mr | 元2,11 Mr | 元2,03 Mr | 元2,00 Mr | 元1,48 Mr | 元1,13 Mr | 元923,63 Mn | 元856,69 Mn | 元734,77 Mn | 元673,60 Mn | 元302,91 Mn | 元241,26 Mn | 元187,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元337,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元943,53 Mn | 元947,13 Mn | 元1,08 Mr | 元990,34 Mn | 元510,46 Mn | 元317,61 Mn | 元254,81 Mn | 元231,38 Mn | 元350,90 Mn | 元183,29 Mn | 元132,97 Mn | 元114,22 Mn | 元74,69 Mn | 元16,33 Mn | 元15,18 Mn | 元28,48 Mn | 元6,98 Mn |
| Net Borç† | 元595,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,72 Mr | 元1,65 Mr | 元1,70 Mr | 元1,61 Mr | 元1,07 Mr | 元941,80 Mn | 元1,02 Mr | 元981,11 Mn | 元806,04 Mn | 元560,30 Mn | 元551,84 Mn | 元510,99 Mn | 元461,55 Mn | 元295,02 Mn | 元319,86 Mn | 元272,96 Mn | 元223,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元181,40 Mn | 元182,39 Mn | 元192,75 Mn | 元197,13 Mn | 元141,66 Mn | 元167,70 Mn | 元185,58 Mn | 元201,70 Mn | 元184,61 Mn | 元149,31 Mn | 元154,34 Mn | 元135,23 Mn | 元123,16 Mn | 元83,70 Mn | 元96,91 Mn | 元86,23 Mn | 元74,23 Mn |
| FAVÖK | 元97,55 Mn | 元103,12 Mn | 元85,61 Mn | 元84,17 Mn | 元25,92 Mn | 元61,95 Mn | 元65,98 Mn | 元91,68 Mn | 元92,00 Mn | 元77,29 Mn | 元84,53 Mn | 元78,31 Mn | 元72,24 Mn | 元48,85 Mn | 元63,78 Mn | 元59,37 Mn | 元44,79 Mn |
| Net Kâr | -元17,64 Mn | 元1,01 Mn | 元3,41 Mn | 元3,29 Mn | -元199,46 Mn | 元16,21 Mn | 元103,09 Mn | 元54,20 Mn | 元32,76 Mn | 元30,69 Mn | 元53,77 Mn | 元48,92 Mn | 元49,69 Mn | 元39,64 Mn | 元55,46 Mn | 元48,82 Mn | 元38,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,29 | 0,02 | 0,15 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元69,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元163,92 Mn | 元61,15 Mn | 元110,29 Mn | -元147,57 Mn | -元294,03 Mn | 元49,00 Mn | -元86,46 Mn | -元188,26 Mn | 元32,82 Mn | -元38,69 Mn | 元50,84 Mn | -元44,43 Mn | -元120,97 Mn | -元53,07 Mn | -元2,69 Mn | 元15,60 Mn | 元19,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元219,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,8% | 34,5% | 38,4% | 35,4% | 23,2% | 15,0% | 12,5% | 11,6% | 23,6% | 16,2% | 14,4% | 13,3% | 10,2% | 2,4% | 5,0% | 11,8% | 3,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,60 | 0,60 | 0,58 | 0,49 | 0,45 | 0,50 | 0,49 | 0,54 | 0,49 | 0,60 | 0,60 | 0,63 | 0,44 | 1,06 | 1,13 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,39 | 1,44 | 1,36 | 0,90 | 0,79 | 0,86 | 0,83 | 0,68 | 0,47 | 0,47 | 0,43 | 0,39 | 0,25 | 0,27 | 0,23 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 11,1% | 11,3% | 12,2% | 13,3% | 17,8% | 18,2% | 20,6% | 22,9% | 26,6% | 28,0% | 26,5% | 26,7% | 28,4% | 30,3% | 31,6% | 33,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,7% | 6,3% | 5,0% | 5,2% | 2,4% | 6,6% | 6,5% | 9,3% | 11,4% | 13,8% | 15,3% | 15,3% | 15,7% | 16,6% | 19,9% | 21,8% | 20,0% |
| Net Kâr Marjı | -1,0% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | -18,7% | 1,7% | 10,1% | 5,5% | 4,1% | 5,5% | 9,7% | 9,6% | 10,8% | 13,4% | 17,3% | 17,9% | 17,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,5% | 3,7% | 6,5% | -9,1% | -27,6% | 5,2% | -8,5% | -19,2% | 4,1% | -6,9% | 9,2% | -8,7% | -26,2% | -18,0% | -0,8% | 5,7% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |