300329Hailun Piano Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $452,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,02 Mr | 元1,11 Mr | 元1,26 Mr | 元1,41 Mr | 元1,39 Mr | 元1,29 Mr | 元1,25 Mr | 元1,17 Mr | 元1,00 Mr | 元929,00 Mn | 元889,52 Mn | 元668,43 Mn | 元672,41 Mn | 元646,27 Mn | 元337,38 Mn | 元299,45 Mn | 元260,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元20,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元386,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元628,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元334,04 Mn | 元333,25 Mn | 元350,83 Mn | 元357,57 Mn | 元304,82 Mn | 元118,26 Mn | 元77,53 Mn | 元109,00 Mn | 元65,32 Mn | 元47,23 Mn | 元49,61 Mn | 元56,85 Mn | 元77,49 Mn | 元79,21 Mn | 元120,05 Mn | 元116,71 Mn | 元112,30 Mn |
| Net Borç† | 元313,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元122,33 Mn | 元158,43 Mn | 元296,03 Mn | 元377,44 Mn | 元519,35 Mn | 元472,56 Mn | 元550,90 Mn | 元524,58 Mn | 元466,54 Mn | 元386,14 Mn | 元366,46 Mn | 元351,09 Mn | 元336,37 Mn | 元301,11 Mn | 元301,13 Mn | 元266,37 Mn | 元205,22 Mn |
| Brüt Kâr | 元4,55 Mn | 元11,07 Mn | 元56,59 Mn | 元88,87 Mn | 元126,13 Mn | 元107,92 Mn | 元149,98 Mn | 元142,22 Mn | 元119,20 Mn | 元95,07 Mn | 元97,93 Mn | 元88,31 Mn | 元97,97 Mn | 元90,48 Mn | 元91,61 Mn | 元82,28 Mn | 元60,81 Mn |
| FAVÖK | -元62,92 Mn | -元42,06 Mn | -元4,07 Mn | 元36,30 Mn | 元48,32 Mn | 元39,62 Mn | 元56,81 Mn | 元56,87 Mn | 元48,01 Mn | 元36,94 Mn | 元47,14 Mn | 元45,26 Mn | 元43,98 Mn | 元39,14 Mn | 元56,20 Mn | 元48,13 Mn | 元35,05 Mn |
| Net Kâr | -元89,78 Mn | -元97,92 Mn | -元78,85 Mn | 元8,32 Mn | -元79,61 Mn | 元31,84 Mn | 元52,03 Mn | 元54,51 Mn | 元40,98 Mn | 元33,28 Mn | 元30,99 Mn | 元25,69 Mn | 元32,27 Mn | 元30,51 Mn | 元35,82 Mn | 元33,96 Mn | 元25,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,36 | -0,39 | -0,31 | 0,03 | -0,31 | 0,13 | 0,21 | 0,22 | 0,16 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,13 | 0,14 | 0,15 | 0,14 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元8,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元48,37 Mn | -元88,68 Mn | -元12,92 Mn | -元104,95 Mn | -元151,49 Mn | -元53,10 Mn | -元98,02 Mn | 元27,15 Mn | 元20,70 Mn | 元28,28 Mn | 元19,01 Mn | -元22,57 Mn | -元26,10 Mn | -元61,59 Mn | -元3,91 Mn | 元22,31 Mn | 元36,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,9% | 30,0% | 27,8% | 25,4% | 22,0% | 9,2% | 6,2% | 9,3% | 6,5% | 5,1% | 5,6% | 8,5% | 11,5% | 12,3% | 35,6% | 39,0% | 43,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,14 | 0,23 | 0,27 | 0,37 | 0,37 | 0,44 | 0,45 | 0,47 | 0,42 | 0,41 | 0,53 | 0,50 | 0,47 | 0,89 | 0,89 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,25 | 0,47 | 0,60 | 0,83 | 0,75 | 0,88 | 0,83 | 0,74 | 0,61 | 0,58 | 0,56 | 0,54 | 0,48 | 0,48 | 0,42 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,7% | 7,0% | 19,1% | 23,5% | 24,3% | 22,8% | 27,2% | 27,1% | 25,6% | 24,6% | 26,7% | 25,2% | 29,1% | 30,0% | 30,4% | 30,9% | 29,6% |
| FAVÖK Marjı | -51,4% | -26,5% | -1,4% | 9,6% | 9,3% | 8,4% | 10,3% | 10,8% | 10,3% | 9,6% | 12,9% | 12,9% | 13,1% | 13,0% | 18,7% | 18,1% | 17,1% |
| Net Kâr Marjı | -73,4% | -61,8% | -26,6% | 2,2% | -15,3% | 6,7% | 9,4% | 10,4% | 8,8% | 8,6% | 8,5% | 7,3% | 9,6% | 10,1% | 11,9% | 12,8% | 12,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -39,5% | -56,0% | -4,4% | -27,8% | -29,2% | -11,2% | -17,8% | 5,2% | 4,4% | 7,3% | 5,2% | -6,4% | -7,8% | -20,5% | -1,3% | 8,4% | 17,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |