300332Top Resource Energy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $606,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,02 Mr | 元8,27 Mr | 元9,13 Mr | 元9,29 Mr | 元8,28 Mr | 元8,50 Mr | 元7,82 Mr | 元8,13 Mr | 元8,35 Mr | 元7,60 Mr | 元4,17 Mr | 元2,39 Mr | 元1,67 Mr | 元1,57 Mr | 元1,07 Mr | 元714,26 Mn | 元374,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,66 Mr | 元2,50 Mr | 元2,78 Mr | 元2,88 Mr | 元1,80 Mr | 元1,93 Mr | 元2,08 Mr | 元2,42 Mr | 元2,69 Mr | 元1,73 Mr | 元1,05 Mr | 元422,81 Mn | 元232,44 Mn | 元274,49 Mn | 元473,34 Mn | 元209,38 Mn | 元123,98 Mn |
| Net Borç† | 元1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,57 Mr | 元3,83 Mr | 元4,51 Mr | 元3,83 Mr | 元2,03 Mr | 元1,68 Mr | 元1,80 Mr | 元1,96 Mr | 元1,97 Mr | 元1,68 Mr | 元945,14 Mn | 元442,07 Mn | 元322,66 Mn | 元254,94 Mn | 元182,14 Mn | 元89,69 Mn | 元49,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元451,36 Mn | 元423,37 Mn | 元759,80 Mn | 元895,15 Mn | 元534,87 Mn | 元414,73 Mn | 元420,21 Mn | 元404,27 Mn | 元452,13 Mn | 元344,87 Mn | 元236,15 Mn | 元198,16 Mn | 元164,63 Mn | 元146,10 Mn | 元108,96 Mn | 元52,89 Mn | 元27,26 Mn |
| FAVÖK | 元365,45 Mn | 元377,68 Mn | 元734,13 Mn | 元860,04 Mn | 元438,25 Mn | 元481,23 Mn | 元501,28 Mn | 元442,17 Mn | 元456,65 Mn | 元357,15 Mn | 元226,53 Mn | 元199,53 Mn | 元165,88 Mn | 元148,39 Mn | 元110,96 Mn | 元50,00 Mn | 元21,96 Mn |
| Net Kâr | -元280,29 Mn | 元124,81 Mn | 元240,02 Mn | 元365,79 Mn | 元203,93 Mn | 元55,81 Mn | 元47,17 Mn | 元84,40 Mn | 元90,17 Mn | 元58,37 Mn | 元140,45 Mn | 元140,08 Mn | 元116,04 Mn | 元90,50 Mn | 元51,55 Mn | 元29,71 Mn | 元11,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,32 | 0,14 | 0,27 | 0,42 | 0,24 | 0,06 | 0,05 | 0,10 | 0,10 | 0,06 | 0,20 | 0,22 | 0,18 | 0,16 | 0,08 | 0,05 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元179,33 Mn | 元195,90 Mn | 元136,78 Mn | 元155,77 Mn | -元122,68 Mn | -元1,19 Mn | 元318,01 Mn | -元25,64 Mn | -元469,14 Mn | -元160,09 Mn | -元109,26 Mn | -元28,06 Mn | -元103,64 Mn | -元88,07 Mn | -元228,50 Mn | -元258,78 Mn | -元106,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元204,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,2% | 30,3% | 30,5% | 31,0% | 21,7% | 22,7% | 26,7% | 29,7% | 32,3% | 22,8% | 25,2% | 17,7% | 13,9% | 17,5% | 44,2% | 29,3% | 33,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,46 | 0,49 | 0,41 | 0,25 | 0,20 | 0,23 | 0,24 | 0,24 | 0,22 | 0,23 | 0,19 | 0,19 | 0,16 | 0,17 | 0,13 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,92 | 1,08 | 0,92 | 0,49 | 0,40 | 0,43 | 0,47 | 0,47 | 0,40 | 0,23 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,6% | 11,1% | 16,9% | 23,4% | 26,3% | 24,7% | 23,4% | 20,7% | 22,9% | 20,5% | 25,0% | 44,8% | 51,0% | 57,3% | 59,8% | 59,0% | 55,4% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 9,9% | 16,3% | 22,5% | 21,5% | 28,6% | 27,9% | 22,6% | 23,1% | 21,3% | 24,0% | 45,1% | 51,4% | 58,2% | 60,9% | 55,7% | 44,6% |
| Net Kâr Marjı | -10,9% | 3,3% | 5,3% | 9,5% | 10,0% | 3,3% | 2,6% | 4,3% | 4,6% | 3,5% | 14,9% | 31,7% | 36,0% | 35,5% | 28,3% | 33,1% | 22,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,0% | 5,1% | 3,0% | 4,1% | -6,0% | -0,1% | 17,7% | -1,3% | -23,8% | -9,5% | -11,6% | -6,3% | -32,1% | -34,5% | -125,5% | -288,5% | -215,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,57 | -%1,98 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,60 | -%5,24 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,57 | +%0,16 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,05 | +%0,42 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,65 | -%7,30 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,19 | +%0,41 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,80 | -%2,54 |