300337Yinbang Clad Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,15 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,59 Mr | 元5,84 Mr | 元4,49 Mr | 元4,03 Mr | 元3,72 Mr | 元3,35 Mr | 元3,05 Mr | 元2,81 Mr | 元2,69 Mr | 元2,55 Mr | 元2,45 Mr | 元2,63 Mr | 元2,27 Mr | 元1,98 Mr | 元1,03 Mr | 元803,46 Mn | 元559,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元258,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,03 Mr | 元3,29 Mr | 元2,41 Mr | 元2,02 Mr | 元1,75 Mr | 元1,45 Mr | 元1,18 Mr | 元1,05 Mr | 元960,61 Mn | 元778,37 Mn | 元611,07 Mn | 元602,92 Mn | 元309,35 Mn | 元152,87 Mn | 元240,19 Mn | 元195,77 Mn | 元150,65 Mn |
| Net Borç† | 元3,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元6,39 Mr | 元5,35 Mr | 元4,44 Mr | 元3,93 Mr | 元3,19 Mr | 元2,37 Mr | 元2,02 Mr | 元1,92 Mr | 元1,99 Mr | 元1,56 Mr | 元1,36 Mr | 元1,43 Mr | 元1,57 Mr | 元1,40 Mr | 元1,53 Mr | 元1,23 Mr | 元695,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元616,22 Mn | 元537,87 Mn | 元437,74 Mn | 元346,58 Mn | 元299,57 Mn | 元261,01 Mn | 元177,15 Mn | 元119,30 Mn | 元177,49 Mn | 元110,57 Mn | -元10,55 Mn | 元199,29 Mn | 元208,27 Mn | 元227,76 Mn | 元248,83 Mn | 元216,56 Mn | 元138,35 Mn |
| FAVÖK | 元331,42 Mn | 元302,05 Mn | 元273,67 Mn | 元250,75 Mn | 元256,30 Mn | 元223,40 Mn | 元93,61 Mn | 元79,73 Mn | 元126,67 Mn | 元97,73 Mn | -元90,99 Mn | 元119,97 Mn | 元118,35 Mn | 元153,66 Mn | 元178,45 Mn | 元147,68 Mn | 元116,21 Mn |
| Net Kâr | 元46,26 Mn | 元57,69 Mn | 元64,48 Mn | 元67,31 Mn | 元40,62 Mn | 元16,96 Mn | 元16,57 Mn | -元73,90 Mn | 元7,84 Mn | 元7,31 Mn | -元186,79 Mn | 元55,62 Mn | 元75,65 Mn | 元99,85 Mn | 元123,57 Mn | 元91,50 Mn | 元76,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,02 | 0,02 | -0,09 | 0,01 | 0,01 | -0,23 | 0,07 | 0,09 | 0,14 | 0,15 | 0,11 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元305,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元694,39 Mn | -元883,27 Mn | -元589,16 Mn | 元169,70 Mn | 元41,09 Mn | 元73,20 Mn | -元220,89 Mn | 元94,14 Mn | -元89,72 Mn | -元261,02 Mn | -元338,82 Mn | -元309,95 Mn | -元222,46 Mn | -元137,79 Mn | -元104,79 Mn | -元37,12 Mn | -元50,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元189,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 61,1% | 56,4% | 53,6% | 50,2% | 47,1% | 43,2% | 38,7% | 37,3% | 35,7% | 30,5% | 25,0% | 23,0% | 13,6% | 7,7% | 23,4% | 24,4% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 0,92 | 0,99 | 0,98 | 0,86 | 0,71 | 0,66 | 0,68 | 0,74 | 0,61 | 0,56 | 0,54 | 0,69 | 0,71 | 1,49 | 1,54 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,72 | 3,11 | 2,58 | 2,29 | 1,86 | 1,38 | 1,18 | 1,12 | 1,16 | 0,91 | 0,79 | 0,83 | 0,91 | 0,81 | 0,89 | 0,72 | 0,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,6% | 10,1% | 9,9% | 8,8% | 9,4% | 11,0% | 8,8% | 6,2% | 8,9% | 7,1% | -0,8% | 14,0% | 13,3% | 16,3% | 16,2% | 17,5% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,2% | 5,6% | 6,2% | 6,4% | 8,0% | 9,4% | 4,6% | 4,1% | 6,4% | 6,3% | -6,7% | 8,4% | 7,5% | 11,0% | 11,6% | 12,0% | 16,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 1,1% | 1,5% | 1,7% | 1,3% | 0,7% | 0,8% | -3,8% | 0,4% | 0,5% | -13,7% | 3,9% | 4,8% | 7,1% | 8,1% | 7,4% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,9% | -16,5% | -13,3% | 4,3% | 1,3% | 3,1% | -10,9% | 4,9% | -4,5% | -16,7% | -24,9% | -21,7% | -14,2% | -9,8% | -6,8% | -3,0% | -7,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |