300339Jiangsu Hoperun Software Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,05 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,85 Mr | 元5,37 Mr | 元5,06 Mr | 元4,81 Mr | 元4,41 Mr | 元4,36 Mr | 元4,65 Mr | 元6,36 Mr | 元5,45 Mr | 元5,13 Mr | 元5,00 Mr | 元2,26 Mr | 元1,09 Mr | 元849,50 Mn | 元382,42 Mn | 元301,16 Mn | 元244,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元781,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,07 Mr | 元1,01 Mr | 元974,90 Mn | 元969,94 Mn | 元776,91 Mn | 元950,46 Mn | 元1,39 Mr | 元1,40 Mr | 元1,44 Mr | 元1,22 Mr | 元1,22 Mr | 元569,35 Mn | 元227,11 Mn | 元132,06 Mn | 元103,83 Mn | 元83,79 Mn | 元75,00 Mn |
| Net Borç† | 元284,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元3,96 Mr | 元3,38 Mr | 元3,09 Mr | 元2,96 Mr | 元2,74 Mr | 元2,47 Mr | 元2,10 Mr | 元2,03 Mr | 元1,60 Mr | 元1,30 Mr | 元1,12 Mr | 元730,68 Mn | 元474,83 Mn | 元377,01 Mn | 元231,38 Mn | 元145,15 Mn | 元106,90 Mn |
| Brüt Kâr | 元785,13 Mn | 元677,90 Mn | 元649,90 Mn | 元620,44 Mn | 元673,59 Mn | 元654,65 Mn | 元475,65 Mn | 元781,81 Mn | 元662,85 Mn | 元505,34 Mn | 元409,94 Mn | 元284,19 Mn | 元181,04 Mn | 元146,87 Mn | 元104,40 Mn | 元68,18 Mn | 元50,23 Mn |
| FAVÖK | 元316,14 Mn | 元280,10 Mn | 元267,49 Mn | 元180,08 Mn | 元313,06 Mn | 元259,01 Mn | -元54,19 Mn | 元424,40 Mn | 元365,84 Mn | 元253,25 Mn | 元167,90 Mn | 元128,48 Mn | 元486,50 Mn | 元64,32 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元96,97 Mn | 元161,11 Mn | 元163,80 Mn | 元105,51 Mn | 元176,22 Mn | 元167,07 Mn | -元1,79 Mr | 元314,38 Mn | 元249,41 Mn | 元303,58 Mn | 元194,69 Mn | 元110,03 Mn | 元77,17 Mn | 元65,55 Mn | 元46,39 Mn | 元32,78 Mn | 元27,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,21 | 0,21 | 0,14 | 0,23 | 0,21 | -2,30 | 0,40 | 0,35 | 0,43 | 0,32 | 0,23 | 0,17 | 0,17 | 0,10 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元288,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元39,75 Mn | -元71,64 Mn | 元41,08 Mn | -元45,48 Mn | 元23,00 Mn | 元67,40 Mn | 元34,64 Mn | 元194,91 Mn | 元4,81 Mn | 元202,17 Mn | -元42,68 Mn | -元253,23 Mn | -元152,04 Mn | 元41,05 Mn | 元33,30 Mn | -元22,67 Mn | -元5,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元110,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 18,8% | 19,3% | 20,2% | 17,6% | 21,8% | 30,0% | 22,0% | 26,4% | 23,8% | 24,5% | 25,1% | 20,8% | 15,5% | 27,2% | 27,8% | 30,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,63 | 0,61 | 0,62 | 0,62 | 0,57 | 0,45 | 0,32 | 0,29 | 0,25 | 0,22 | 0,32 | 0,43 | 0,44 | 0,61 | 0,48 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,09 | 0,93 | 0,85 | 0,81 | 0,75 | 0,68 | 0,58 | 0,56 | 0,44 | 0,36 | 0,31 | 0,20 | 0,13 | 0,10 | 0,06 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,8% | 20,1% | 21,0% | 21,0% | 24,6% | 26,5% | 22,7% | 38,6% | 41,3% | 38,9% | 36,5% | 38,9% | 38,1% | 39,0% | 45,1% | 47,0% | 47,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,0% | 8,3% | 8,7% | 6,1% | 11,4% | 10,5% | -2,6% | 20,9% | 22,8% | 19,5% | 15,0% | 17,6% | 102,5% | 17,1% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 2,4% | 4,8% | 5,3% | 3,6% | 6,4% | 6,8% | -85,6% | 15,5% | 15,6% | 23,4% | 17,3% | 15,1% | 16,3% | 17,4% | 20,0% | 22,6% | 26,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,0% | -2,1% | 1,3% | -1,5% | 0,8% | 2,7% | 1,7% | 9,6% | 0,3% | 15,6% | -3,8% | -34,7% | -32,0% | 10,9% | 14,4% | -15,6% | -5,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |