300341Motic (Xiamen) Electric Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,80 Mr | 元2,55 Mr | 元2,30 Mr | 元2,23 Mr | 元1,86 Mr | 元1,72 Mr | 元1,62 Mr | 元1,44 Mr | 元1,41 Mr | 元1,13 Mr | 元1,04 Mr | 元997,27 Mn | 元578,37 Mn | 元550,02 Mn | 元320,89 Mn | 元295,38 Mn | 元240,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元903,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元723,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元31,83 Mn | 元34,96 Mn | 元25,42 Mn | 元27,03 Mn | 元106,59 Mn | 元151,44 Mn | 元166,93 Mn | 元323,86 Mn | 元31,78 Mn | 元11,29 Mn | 元6,83 Mn | 元9,63 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元65,00 Mn | 元81,00 Mn | 元49,22 Mn |
| Net Borç† | -元872,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,52 Mr | 元1,35 Mr | 元1,36 Mr | 元1,79 Mr | 元1,46 Mr | 元1,18 Mr | 元1,11 Mr | 元972,05 Mn | 元857,16 Mn | 元7,89 Mn | 元709,12 Mn | 元728,87 Mn | 元313,87 Mn | 元289,95 Mn | 元329,72 Mn | 元265,81 Mn | 元223,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元583,18 Mn | 元549,57 Mn | 元539,67 Mn | 元761,61 Mn | 元623,83 Mn | 元495,48 Mn | 元477,30 Mn | 元414,11 Mn | 元363,09 Mn | -元436,73 Mn | 元272,64 Mn | 元303,73 Mn | 元90,02 Mn | 元78,95 Mn | 元93,45 Mn | 元80,22 Mn | 元67,66 Mn |
| FAVÖK | 元193,56 Mn | 元219,38 Mn | 元229,45 Mn | 元416,91 Mn | 元307,61 Mn | 元222,85 Mn | 元215,67 Mn | 元197,45 Mn | 元179,75 Mn | -元576,91 Mn | 元124,65 Mn | 元98,89 Mn | 元52,08 Mn | 元49,99 Mn | 元68,30 Mn | 元61,46 Mn | 元58,26 Mn |
| Net Kâr | 元171,62 Mn | 元161,46 Mn | 元168,78 Mn | 元261,14 Mn | 元178,04 Mn | 元139,06 Mn | 元148,31 Mn | 元147,77 Mn | 元135,17 Mn | 元113,67 Mn | 元94,76 Mn | 元73,24 Mn | 元44,59 Mn | 元35,19 Mn | 元49,07 Mn | 元43,37 Mn | 元38,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,31 | 0,33 | 0,51 | 0,35 | 0,27 | 0,29 | 0,29 | 0,26 | 0,22 | 0,19 | 0,20 | 0,12 | 0,11 | 0,13 | 0,12 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元79,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元61,70 Mn | 元123,08 Mn | 元191,85 Mn | 元169,10 Mn | 元176,47 Mn | 元104,12 Mn | 元70,64 Mn | 元85,60 Mn | 元128,82 Mn | 元91,57 Mn | 元85,05 Mn | 元51,67 Mn | 元11,68 Mn | 元20,56 Mn | 元40,92 Mn | 元14,95 Mn | -元7,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元84,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 1,4% | 1,1% | 1,2% | 5,7% | 8,8% | 10,3% | 22,5% | 2,3% | 1,0% | 0,7% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 20,3% | 27,4% | 20,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,53 | 0,59 | 0,80 | 0,78 | 0,69 | 0,69 | 0,68 | 0,61 | 0,01 | 0,68 | 0,73 | 0,54 | 0,53 | 1,03 | 0,90 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,74 | 0,66 | 0,66 | 0,87 | 0,71 | 0,58 | 0,54 | 0,47 | 0,42 | 0,00 | 0,35 | 0,36 | 0,15 | 0,14 | 0,16 | 0,13 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,5% | 40,8% | 39,7% | 42,6% | 42,8% | 41,8% | 42,9% | 42,6% | 42,4% | -5.535,1% | 38,4% | 41,7% | 28,7% | 27,2% | 28,3% | 30,2% | 30,3% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 16,3% | 16,9% | 23,3% | 21,1% | 18,8% | 19,4% | 20,3% | 21,0% | -7.311,7% | 17,6% | 13,6% | 16,6% | 17,2% | 20,7% | 23,1% | 26,1% |
| Net Kâr Marjı | 11,3% | 12,0% | 12,4% | 14,6% | 12,2% | 11,7% | 13,3% | 15,2% | 15,8% | 1.440,6% | 13,4% | 10,0% | 14,2% | 12,1% | 14,9% | 16,3% | 17,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,1% | 9,1% | 14,1% | 9,5% | 12,1% | 8,8% | 6,4% | 8,8% | 15,0% | 1.160,6% | 12,0% | 7,1% | 3,7% | 7,1% | 12,4% | 5,6% | -3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,34 | -%0,78 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,44 | +%0,84 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,47 | +%0,28 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,70 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,30 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,00 | -%0,66 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,79 | +%0,31 |