300342Changshu Tianyin Electromechanical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,14 Mr | 元2,23 Mr | 元2,16 Mr | 元2,16 Mr | 元2,26 Mr | 元2,10 Mr | 元1,86 Mr | 元1,91 Mr | 元1,77 Mr | 元1,47 Mr | 元1,05 Mr | 元905,61 Mn | 元853,61 Mn | 元804,09 Mn | 元350,92 Mn | 元293,54 Mn | 元248,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元212,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元561,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元104,81 Mn | 元155,47 Mn | 元174,11 Mn | 元202,03 Mn | 元240,04 Mn | 元117,96 Mn | 元119,11 Mn | 元284,06 Mn | 元202,37 Mn | 元78,35 Mn | 元40,13 Mn | 元38,54 Mn | 元41,20 Mn | 元40,90 Mn | 元58,62 Mn | 元50,54 Mn | 元88,53 Mn |
| Net Borç† | -元168,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元818,42 Mn | 元1,04 Mr | 元1,04 Mr | 元834,80 Mn | 元1,04 Mr | 元895,90 Mn | 元941,52 Mn | 元742,53 Mn | 元769,55 Mn | 元649,51 Mn | 元530,78 Mn | 元406,13 Mn | 元443,72 Mn | 元359,26 Mn | 元317,94 Mn | 元294,91 Mn | 元213,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元184,62 Mn | 元229,14 Mn | 元220,39 Mn | 元175,12 Mn | 元294,64 Mn | 元285,13 Mn | 元320,75 Mn | 元221,73 Mn | 元304,10 Mn | 元248,81 Mn | 元197,79 Mn | 元137,24 Mn | 元143,82 Mn | 元125,91 Mn | 元109,26 Mn | 元100,21 Mn | 元76,80 Mn |
| FAVÖK | 元74,37 Mn | 元129,08 Mn | 元123,27 Mn | 元82,30 Mn | 元175,58 Mn | 元188,47 Mn | 元202,12 Mn | 元151,18 Mn | 元244,82 Mn | 元211,52 Mn | 元169,98 Mn | 元116,63 Mn | 元122,36 Mn | 元105,65 Mn | 元94,30 Mn | 元83,99 Mn | 元60,52 Mn |
| Net Kâr | 元12,79 Mn | 元90,41 Mn | 元32,78 Mn | 元7,82 Mn | 元99,63 Mn | 元127,58 Mn | 元141,55 Mn | 元97,31 Mn | 元190,57 Mn | 元165,28 Mn | 元109,60 Mn | 元91,01 Mn | 元100,70 Mn | 元80,34 Mn | 元65,66 Mn | 元59,17 Mn | 元43,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,21 | 0,08 | 0,02 | 0,23 | 0,30 | 0,33 | 0,23 | 0,45 | 0,40 | 0,28 | 0,23 | 0,26 | 0,21 | 0,17 | 0,15 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元74,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元22,51 Mn | 元69,20 Mn | 元157,12 Mn | 元33,52 Mn | -元16,15 Mn | 元137,59 Mn | -元20,76 Mn | 元100,08 Mn | -元21,69 Mn | 元78,19 Mn | 元40,09 Mn | 元44,71 Mn | -元3,83 Mn | 元56,83 Mn | -元11,02 Mn | -元49,86 Mn | 元19,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元20,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,9% | 7,0% | 8,1% | 9,4% | 10,6% | 5,6% | 6,4% | 14,8% | 11,4% | 5,3% | 3,8% | 4,3% | 4,8% | 5,1% | 16,7% | 17,2% | 35,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,47 | 0,48 | 0,39 | 0,46 | 0,43 | 0,51 | 0,39 | 0,44 | 0,44 | 0,51 | 0,45 | 0,52 | 0,45 | 0,91 | 1,00 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,66 | 0,66 | 0,53 | 0,66 | 0,57 | 0,60 | 0,47 | 0,49 | 0,41 | 0,34 | 0,26 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,6% | 21,9% | 21,2% | 21,0% | 28,4% | 31,8% | 34,1% | 29,9% | 39,5% | 38,3% | 37,3% | 33,8% | 32,4% | 35,0% | 34,4% | 34,0% | 35,9% |
| FAVÖK Marjı | 9,1% | 12,4% | 11,9% | 9,9% | 16,9% | 21,0% | 21,5% | 20,4% | 31,8% | 32,6% | 32,0% | 28,7% | 27,6% | 29,4% | 29,7% | 28,5% | 28,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 8,7% | 3,2% | 0,9% | 9,6% | 14,2% | 15,0% | 13,1% | 24,8% | 25,4% | 20,6% | 22,4% | 22,7% | 22,4% | 20,7% | 20,1% | 20,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,8% | 6,6% | 15,1% | 4,0% | -1,6% | 15,4% | -2,2% | 13,5% | -2,8% | 12,0% | 7,6% | 11,0% | -0,9% | 15,8% | -3,5% | -16,9% | 9,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |