300343Lecron Industrial Development Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $868,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,61 Mr | 元2,55 Mr | 元3,07 Mr | 元3,08 Mr | 元1,90 Mr | 元2,19 Mr | 元3,29 Mr | 元4,04 Mr | 元6,07 Mr | 元5,06 Mr | 元2,48 Mr | 元922,27 Mn | 元695,26 Mn | 元519,25 Mn | 元224,28 Mn | 元186,45 Mn | 元63,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元234,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元548,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元312,64 Mn | 元262,35 Mn | 元695,68 Mn | 元674,19 Mn | 元250,44 Mn | 元564,64 Mn | 元449,96 Mn | 元288,53 Mn | 元386,87 Mn | 元118,00 Mn | 元194,46 Mn | 元209,55 Mn | 元102,14 Mn | 元17,65 Mn | 元30,50 Mn | 元61,40 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元418,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元997,55 Mn | 元865,77 Mn | 元1,03 Mr | 元2,04 Mr | 元1,83 Mr | 元1,74 Mr | 元3,51 Mr | 元3,60 Mr | 元2,76 Mr | 元2,32 Mr | 元958,76 Mn | 元829,40 Mn | 元494,92 Mn | 元422,94 Mn | 元446,16 Mn | 元339,07 Mn | 元214,31 Mn |
| Brüt Kâr | 元112,60 Mn | 元65,12 Mn | 元135,10 Mn | 元1,18 Mr | 元692,28 Mn | 元89,84 Mn | 元347,77 Mn | 元570,29 Mn | 元654,90 Mn | 元505,84 Mn | 元130,07 Mn | 元81,71 Mn | 元81,56 Mn | 元79,53 Mn | 元67,00 Mn | 元50,02 Mn | 元27,86 Mn |
| FAVÖK | 元62,61 Mn | 元67,40 Mn | 元87,61 Mn | 元951,30 Mn | 元412,05 Mn | -元365,45 Mn | -元139,45 Mn | 元229,11 Mn | 元463,63 Mn | 元308,91 Mn | 元74,39 Mn | 元35,83 Mn | 元52,56 Mn | 元61,81 Mn | 元53,66 Mn | 元38,67 Mn | 元16,92 Mn |
| Net Kâr | 元39,07 Mn | 元21,86 Mn | 元12,72 Mn | 元648,44 Mn | 元287,73 Mn | -元87,38 Mn | -元1,47 Mr | -元1,95 Mr | 元371,52 Mn | 元201,40 Mn | 元30,81 Mn | 元6,38 Mn | 元59,48 Mn | 元54,42 Mn | 元50,90 Mn | 元32,53 Mn | 元14,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,56 | 0,25 | -0,08 | -1,27 | -1,68 | 0,35 | 0,19 | 0,04 | 0,01 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,06 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元52,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元22,68 Mn | -元50,54 Mn | 元193,53 Mn | 元605,89 Mn | 元340,00 Mn | 元21,14 Mn | 元124,96 Mn | -元92,69 Mn | 元448,06 Mn | -元60,54 Mn | 元21,36 Mn | -元274,17 Mn | -元66,49 Mn | -元117,66 Mn | 元13,12 Mn | -元6,91 Mn | -元9,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元52,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,0% | 10,3% | 22,7% | 21,9% | 13,2% | 25,8% | 13,7% | 7,1% | 6,4% | 2,3% | 7,8% | 22,7% | 14,7% | 3,4% | 13,6% | 32,9% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,34 | 0,34 | 0,66 | 0,96 | 0,79 | 1,07 | 0,89 | 0,46 | 0,46 | 0,39 | 0,90 | 0,71 | 0,81 | 1,99 | 1,82 | 3,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,42 | 0,50 | 1,00 | 0,89 | 0,84 | 1,71 | 1,75 | 1,35 | 1,13 | 0,47 | 0,40 | 0,24 | 0,21 | 0,22 | 0,17 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,3% | 7,5% | 13,1% | 57,5% | 37,9% | 5,2% | 9,9% | 15,9% | 23,7% | 21,8% | 13,6% | 9,9% | 16,5% | 18,8% | 15,0% | 14,8% | 13,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,3% | 7,8% | 8,5% | 46,5% | 22,6% | -21,1% | -4,0% | 6,4% | 16,8% | 13,3% | 7,8% | 4,3% | 10,6% | 14,6% | 12,0% | 11,4% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,9% | 2,5% | 1,2% | 31,7% | 15,8% | -5,0% | -42,0% | -54,3% | 13,4% | 8,7% | 3,2% | 0,8% | 12,0% | 12,9% | 11,4% | 9,6% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | -5,8% | 18,7% | 29,6% | 18,6% | 1,2% | 3,6% | -2,6% | 16,2% | -2,6% | 2,2% | -33,1% | -13,4% | -27,8% | 2,9% | -2,0% | -4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |