300346Jiangsu Nata Opto-electronic Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,97 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,16 Mr | 元6,49 Mr | 元5,74 Mr | 元5,32 Mr | 元4,15 Mr | 元2,67 Mr | 元2,21 Mr | 元1,47 Mr | 元1,35 Mr | 元1,29 Mr | 元1,30 Mr | 元1,27 Mr | 元1,21 Mr | 元1,14 Mr | 元364,55 Mn | 元165,32 Mn | 元60,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元570,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元733,67 Mn | 元1,10 Mr | 元1,68 Mr | 元1,45 Mr | 元714,09 Mn | 元266,78 Mn | 元179,12 Mn | 元0,00 | 元8,57 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元7,00 Mn | 元7,00 Mn | 元7,00 Mn | 元0,00 | 元5,00 Mn | 元2,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,58 Mr | 元2,34 Mr | 元1,70 Mr | 元1,58 Mr | 元980,48 Mn | 元592,76 Mn | 元319,81 Mn | 元226,04 Mn | 元175,84 Mn | 元100,05 Mn | 元119,19 Mn | 元148,28 Mn | 元133,53 Mn | 元174,92 Mn | 元318,98 Mn | 元117,92 Mn | 元28,70 Mn |
| Brüt Kâr | 元923,16 Mn | 元854,77 Mn | 元603,33 Mn | 元614,73 Mn | 元368,21 Mn | 元218,33 Mn | 元126,50 Mn | 元106,70 Mn | 元76,31 Mn | 元27,63 Mn | 元46,70 Mn | 元65,26 Mn | 元72,51 Mn | 元109,31 Mn | 元249,72 Mn | 元86,95 Mn | 元16,93 Mn |
| FAVÖK | 元778,79 Mn | 元760,89 Mn | 元517,78 Mn | 元423,97 Mn | 元268,57 Mn | 元101,12 Mn | 元72,56 Mn | 元38,29 Mn | 元35,18 Mn | -元7,78 Mn | 元15,52 Mn | 元38,46 Mn | 元49,69 Mn | 元89,34 Mn | 元207,49 Mn | 元67,66 Mn | 元9,68 Mn |
| Net Kâr | 元319,76 Mn | 元270,98 Mn | 元211,46 Mn | 元186,71 Mn | 元136,23 Mn | 元87,02 Mn | 元55,01 Mn | 元51,24 Mn | 元33,84 Mn | 元7,55 Mn | 元44,47 Mn | 元50,94 Mn | 元60,59 Mn | 元90,19 Mn | 元177,74 Mn | 元56,12 Mn | 元6,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,46 | 0,41 | 0,33 | 0,29 | 0,22 | 0,14 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,01 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,14 | 0,28 | 0,09 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元172,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元615,49 Mn | 元452,17 Mn | 元370,95 Mn | -元291,63 Mn | -元400,45 Mn | -元333,00 Mn | 元29,06 Mn | 元82,48 Mn | -元5,02 Mn | -元2,56 Mn | 元455,62 Mn | 元753,20 Mn | -元27,15 Mn | -元22,28 Mn | 元73,15 Mn | 元64,70 Mn | -元2,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元170,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,9% | 16,9% | 29,3% | 27,4% | 17,2% | 10,0% | 8,1% | 0,0% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 0,6% | 0,6% | 0,0% | 3,0% | 3,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,36 | 0,30 | 0,30 | 0,24 | 0,22 | 0,14 | 0,15 | 0,13 | 0,08 | 0,09 | 0,12 | 0,11 | 0,15 | 0,88 | 0,71 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,59 | 0,43 | 0,40 | 0,25 | 0,15 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,08 | 0,03 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,8% | 36,5% | 35,6% | 39,0% | 37,6% | 36,8% | 39,6% | 47,2% | 43,4% | 27,6% | 39,2% | 44,0% | 54,3% | 62,5% | 78,3% | 73,7% | 59,0% |
| FAVÖK Marjı | 30,2% | 32,5% | 30,5% | 26,9% | 27,4% | 17,1% | 22,7% | 16,9% | 20,0% | -7,8% | 13,0% | 25,9% | 37,2% | 51,1% | 65,0% | 57,4% | 33,7% |
| Net Kâr Marjı | 12,4% | 11,6% | 12,5% | 11,9% | 13,9% | 14,7% | 17,2% | 22,7% | 19,2% | 7,5% | 37,3% | 34,4% | 45,4% | 51,6% | 55,7% | 47,6% | 23,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,9% | 19,3% | 21,9% | -18,5% | -40,8% | -56,2% | 9,1% | 36,5% | -2,9% | -2,6% | 382,3% | 508,0% | -20,3% | -12,7% | 22,9% | 54,9% | -10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |