300347Hangzhou Tigermed Consulting Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,51 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元28,37 Mr | 元28,69 Mr | 元29,70 Mr | 元27,45 Mr | 元23,74 Mr | 元19,51 Mr | 元7,57 Mr | 元4,68 Mr | 元3,58 Mr | 元2,39 Mr | 元1,61 Mr | 元1,36 Mr | 元808,01 Mn | 元732,84 Mn | 元186,76 Mn | 元119,91 Mn | 元67,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元24,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,68 Mr | 元2,83 Mr | 元3,35 Mr | 元2,74 Mr | 元1,06 Mr | 元454,45 Mn | 元1,23 Mr | 元758,45 Mn | 元301,50 Mn | 元215,57 Mn | 元291,21 Mn | 元283,48 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元154,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元6,81 Mr | 元6,58 Mr | 元7,36 Mr | 元7,07 Mr | 元5,20 Mr | 元3,18 Mr | 元2,79 Mr | 元2,29 Mr | 元1,68 Mr | 元1,17 Mr | 元955,25 Mn | 元622,71 Mn | 元335,03 Mn | 元246,75 Mn | 元188,33 Mn | 元122,84 Mn | 元62,79 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,72 Mr | 元2,07 Mr | 元2,70 Mr | 元2,68 Mr | 元2,18 Mr | 元1,45 Mr | 元1,27 Mr | 元973,05 Mn | 元696,13 Mn | 元416,60 Mn | 元399,35 Mn | 元286,25 Mn | 元147,46 Mn | 元114,28 Mn | 元85,94 Mn | 元57,99 Mn | 元23,59 Mn |
| FAVÖK | 元972,98 Mn | 元1,37 Mr | 元2,03 Mr | 元2,04 Mr | 元1,54 Mr | 元1,03 Mr | 元765,81 Mn | 元569,04 Mn | 元413,45 Mn | 元205,40 Mn | 元244,37 Mn | 元169,32 Mn | 元94,20 Mn | 元71,02 Mn | 元56,28 Mn | 元36,31 Mn | 元8,11 Mn |
| Net Kâr | 元887,89 Mn | 元405,14 Mn | 元2,02 Mr | 元2,01 Mr | 元2,87 Mr | 元1,75 Mr | 元841,63 Mn | 元472,18 Mn | 元301,01 Mn | 元140,65 Mn | 元156,28 Mn | 元125,50 Mn | 元94,06 Mn | 元67,75 Mn | 元47,79 Mn | 元31,71 Mn | 元7,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,04 | 0,47 | 2,34 | 2,32 | 3,30 | 2,19 | 1,13 | 0,94 | 0,60 | 0,30 | 0,36 | 0,59 | 0,88 | 1,52 | 0,90 | 0,59 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元248,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,54 Mr | 元740,49 Mn | 元880,12 Mn | 元915,25 Mn | 元1,07 Mr | 元848,52 Mn | 元437,73 Mn | 元449,48 Mn | 元324,98 Mn | 元152,43 Mn | 元99,64 Mn | 元10,62 Mn | 元40,10 Mn | -元6,71 Mn | 元23,16 Mn | 元18,32 Mn | 元8,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元214,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,9% | 9,9% | 11,3% | 10,0% | 4,5% | 2,3% | 16,3% | 16,2% | 8,4% | 9,0% | 18,1% | 20,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,23 | 0,25 | 0,26 | 0,22 | 0,16 | 0,37 | 0,49 | 0,47 | 0,49 | 0,59 | 0,46 | 0,41 | 0,34 | 1,01 | 1,02 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,27 | 0,30 | 0,29 | 0,21 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,2% | 31,5% | 36,7% | 37,9% | 41,9% | 45,5% | 45,6% | 42,4% | 41,3% | 35,5% | 41,8% | 46,0% | 44,0% | 46,3% | 45,6% | 47,2% | 37,6% |
| FAVÖK Marjı | 14,3% | 20,8% | 27,5% | 28,9% | 29,6% | 32,3% | 27,5% | 24,8% | 24,6% | 17,5% | 25,6% | 27,2% | 28,1% | 28,8% | 29,9% | 29,6% | 12,9% |
| Net Kâr Marjı | 13,0% | 6,2% | 27,5% | 28,4% | 55,3% | 55,0% | 30,2% | 20,6% | 17,9% | 12,0% | 16,4% | 20,2% | 28,1% | 27,5% | 25,4% | 25,8% | 12,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,6% | 11,2% | 12,0% | 13,0% | 20,6% | 26,7% | 15,7% | 19,6% | 19,3% | 13,0% | 10,4% | 1,7% | 12,0% | -2,7% | 12,3% | 14,9% | 12,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |