300348Shenzhen Sunline Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,11 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,95 Mr | 元2,88 Mr | 元2,51 Mr | 元2,48 Mr | 元2,36 Mr | 元2,05 Mr | 元2,09 Mr | 元1,83 Mr | 元1,47 Mr | 元1,16 Mr | 元1,01 Mr | 元642,59 Mn | 元442,04 Mn | 元435,22 Mn | 元177,91 Mn | 元137,49 Mn | 元110,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元736,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元802,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元32,94 Mn | 元38,34 Mn | 元386,35 Mn | 元474,67 Mn | 元291,53 Mn | 元209,62 Mn | 元332,32 Mn | 元431,93 Mn | 元219,89 Mn | 元186,83 Mn | 元176,56 Mn | 元71,88 Mn | 元1,30 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元703,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元1,95 Mr | 元1,73 Mr | 元1,91 Mr | 元1,88 Mr | 元1,57 Mr | 元1,55 Mr | 元1,31 Mr | 元1,08 Mr | 元877,11 Mn | 元649,84 Mn | 元436,10 Mn | 元249,21 Mn | 元177,57 Mn | 元164,74 Mn | 元141,68 Mn | 元112,67 Mn | 元87,88 Mn |
| Brüt Kâr | 元423,15 Mn | 元490,50 Mn | 元574,20 Mn | 元560,11 Mn | 元594,75 Mn | 元716,18 Mn | 元628,90 Mn | 元513,71 Mn | 元440,02 Mn | 元327,04 Mn | 元231,51 Mn | 元145,96 Mn | 元95,11 Mn | 元101,03 Mn | 元85,81 Mn | 元68,05 Mn | 元51,28 Mn |
| FAVÖK | 元89,99 Mn | 元112,73 Mn | 元130,34 Mn | 元148,94 Mn | 元213,20 Mn | 元353,18 Mn | 元197,48 Mn | 元71,13 Mn | 元139,73 Mn | 元97,69 Mn | 元56,10 Mn | 元29,64 Mn | 元9,79 Mn | 元39,73 Mn | 元43,98 Mn | 元35,19 Mn | 元21,86 Mn |
| Net Kâr | 元20,60 Mn | 元18,59 Mn | 元32,15 Mn | 元22,48 Mn | 元126,15 Mn | 元236,83 Mn | 元137,93 Mn | 元56,45 Mn | 元87,69 Mn | 元101,25 Mn | 元36,96 Mn | 元37,50 Mn | 元21,75 Mn | 元42,90 Mn | 元36,72 Mn | 元31,04 Mn | 元19,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,18 | 0,33 | 0,20 | 0,05 | 0,13 | 0,15 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元58,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元50,29 Mn | 元63,13 Mn | 元51,30 Mn | -元142,68 Mn | -元22,53 Mn | 元84,82 Mn | 元36,99 Mn | -元37,74 Mn | -元65,77 Mn | -元74,29 Mn | -元207,36 Mn | 元4,36 Mn | -元7,51 Mn | 元3,05 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元97,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 1,3% | 15,4% | 19,1% | 12,3% | 10,2% | 15,9% | 23,6% | 15,0% | 16,2% | 17,5% | 11,2% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 18,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,60 | 0,76 | 0,76 | 0,66 | 0,75 | 0,62 | 0,59 | 0,60 | 0,56 | 0,43 | 0,39 | 0,40 | 0,38 | 0,80 | 0,82 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,91 | 0,80 | 0,89 | 0,88 | 0,73 | 0,72 | 0,61 | 0,50 | 0,41 | 0,30 | 0,20 | 0,12 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,7% | 28,4% | 30,1% | 29,8% | 37,9% | 46,3% | 48,2% | 47,5% | 50,2% | 50,3% | 53,1% | 58,6% | 53,6% | 61,3% | 60,6% | 60,4% | 58,4% |
| FAVÖK Marjı | 4,6% | 6,5% | 6,8% | 7,9% | 13,6% | 22,8% | 15,1% | 6,6% | 15,9% | 15,0% | 12,9% | 11,9% | 5,5% | 24,1% | 31,0% | 31,2% | 24,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,1% | 1,1% | 1,7% | 1,2% | 8,0% | 15,3% | 10,6% | 5,2% | 10,0% | 15,6% | 8,5% | 15,0% | 12,2% | 26,0% | 25,9% | 27,6% | 22,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,6% | 3,7% | 2,7% | -7,6% | -1,4% | 5,5% | 2,8% | -3,5% | -7,5% | -11,4% | -47,6% | 1,7% | -4,2% | 1,9% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |