300351Zhejiang Yonggui Electric Equipment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $833,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,91 Mr | 元3,57 Mr | 元3,20 Mr | 元3,04 Mr | 元2,68 Mr | 元2,52 Mr | 元2,41 Mr | 元2,89 Mr | 元3,36 Mr | 元3,11 Mr | 元1,28 Mr | 元1,15 Mr | 元1,01 Mr | 元940,57 Mn | 元335,87 Mn | 元273,85 Mn | 元170,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,38 Mr | 元117,20 Mn | 元150,22 Mn | 元130,42 Mn | 元111,14 Mn | 元83,36 Mn | 元72,36 Mn | 元58,58 Mn | 元56,95 Mn | 元69,37 Mn | 元16,60 Mn | 元18,40 Mn | 元3,10 Mn | 元100.000 | 元24,90 Mn | 元23,00 Mn | 元6,20 Mn |
| Net Borç† | -元233,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元2,24 Mr | 元2,01 Mr | 元1,51 Mr | 元1,50 Mr | 元1,14 Mr | 元1,04 Mr | 元1,07 Mr | 元1,30 Mr | 元1,26 Mr | 元947,54 Mn | 元506,82 Mn | 元380,86 Mn | 元223,01 Mn | 元156,73 Mn | 元188,14 Mn | 元208,79 Mn | 元122,54 Mn |
| Brüt Kâr | 元505,09 Mn | 元509,73 Mn | 元389,85 Mn | 元432,26 Mn | 元366,52 Mn | 元338,29 Mn | 元319,32 Mn | 元413,43 Mn | 元441,22 Mn | 元361,49 Mn | 元217,43 Mn | 元205,71 Mn | 元114,85 Mn | 元86,58 Mn | 元114,11 Mn | 元106,92 Mn | 元62,12 Mn |
| FAVÖK | 元189,73 Mn | 元195,12 Mn | 元134,19 Mn | 元189,48 Mn | 元160,29 Mn | 元146,82 Mn | -元89,07 Mn | 元102,99 Mn | 元261,14 Mn | 元220,63 Mn | 元136,83 Mn | 元132,16 Mn | 元68,06 Mn | 元55,65 Mn | 元81,27 Mn | 元74,93 Mn | 元39,73 Mn |
| Net Kâr | 元62,50 Mn | 元125,80 Mn | 元101,06 Mn | 元154,71 Mn | 元122,23 Mn | 元104,98 Mn | -元429,80 Mn | -元458,71 Mn | 元172,38 Mn | 元161,38 Mn | 元114,78 Mn | 元114,15 Mn | 元65,08 Mn | 元52,34 Mn | 元73,85 Mn | 元62,09 Mn | 元28,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,32 | 0,26 | 0,40 | 0,32 | 0,27 | -1,12 | -1,19 | 0,45 | 0,45 | 0,34 | 0,34 | 0,19 | 0,19 | 0,22 | 0,18 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元156,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元19,37 Mn | -元140,53 Mn | -元90,21 Mn | 元6,70 Mn | 元43,81 Mn | 元68,67 Mn | -元29,20 Mn | 元70,13 Mn | -元82,34 Mn | -元112,39 Mn | -元210,75 Mn | -元11,48 Mn | -元5,64 Mn | -元774.850 | -元32,80 Mn | 元36,07 Mn | 元25,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元252,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,1% | 3,3% | 4,7% | 4,3% | 4,2% | 3,3% | 3,0% | 2,0% | 1,7% | 2,2% | 1,3% | 1,6% | 0,3% | 0,0% | 7,4% | 8,4% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,56 | 0,47 | 0,49 | 0,43 | 0,41 | 0,44 | 0,45 | 0,37 | 0,31 | 0,40 | 0,33 | 0,22 | 0,17 | 0,56 | 0,76 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,79 | 0,59 | 0,59 | 0,45 | 0,41 | 0,42 | 0,51 | 0,50 | 0,37 | 0,20 | 0,15 | 0,09 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,6% | 25,4% | 25,9% | 28,7% | 32,1% | 32,5% | 29,8% | 31,9% | 35,1% | 38,2% | 42,9% | 54,0% | 51,5% | 55,2% | 60,7% | 51,2% | 50,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 9,7% | 8,9% | 12,6% | 14,0% | 14,1% | -8,3% | 7,9% | 20,8% | 23,3% | 27,0% | 34,7% | 30,5% | 35,5% | 43,2% | 35,9% | 32,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 6,3% | 6,7% | 10,3% | 10,7% | 10,1% | -40,2% | -35,4% | 13,7% | 17,0% | 22,6% | 30,0% | 29,2% | 33,4% | 39,3% | 29,7% | 23,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,9% | -7,0% | -6,0% | 0,4% | 3,8% | 6,6% | -2,7% | 5,4% | -6,6% | -11,9% | -41,6% | -3,0% | -2,5% | -0,5% | -17,4% | 17,3% | 20,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |