300354Donghua Testing Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $560,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元972,66 Mn | 元843,86 Mn | 元735,27 Mn | 元692,31 Mn | 元545,29 Mn | 元486,84 Mn | 元424,99 Mn | 元389,44 Mn | 元399,91 Mn | 元380,00 Mn | 元365,17 Mn | 元360,41 Mn | 元342,46 Mn | 元357,02 Mn | 元149,79 Mn | 元111,22 Mn | 元61,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元164,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元107,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元860,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,49 Mn | 元3,52 Mn | 元3,70 Mn | 元847.975 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元4,00 Mn | 元8,00 Mn | 元500.000 | 元7,00 Mn | 元0,00 | 元186.862 | 元25,39 Mn | 元17,81 Mn | 元15,32 Mn |
| Net Borç† | -元213,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元525,66 Mn | 元494,41 Mn | 元375,24 Mn | 元362,81 Mn | 元254,66 Mn | 元203,52 Mn | 元176,44 Mn | 元132,76 Mn | 元127,89 Mn | 元128,08 Mn | 元114,15 Mn | 元91,17 Mn | 元86,81 Mn | 元100,23 Mn | 元95,23 Mn | 元72,15 Mn | 元43,47 Mn |
| Brüt Kâr | 元337,36 Mn | 元317,80 Mn | 元237,40 Mn | 元236,48 Mn | 元164,86 Mn | 元128,00 Mn | 元108,92 Mn | 元75,21 Mn | 元70,10 Mn | 元69,33 Mn | 元63,17 Mn | 元50,96 Mn | 元52,49 Mn | 元67,06 Mn | 元64,90 Mn | 元49,14 Mn | 元28,18 Mn |
| FAVÖK | 元170,65 Mn | 元155,28 Mn | 元106,04 Mn | 元139,92 Mn | 元91,11 Mn | 元57,84 Mn | 元38,75 Mn | 元22,54 Mn | 元8,19 Mn | 元8,50 Mn | 元13,67 Mn | 元5,06 Mn | 元10,77 Mn | 元32,56 Mn | 元34,25 Mn | 元26,11 Mn | 元12,14 Mn |
| Net Kâr | 元136,92 Mn | 元121,88 Mn | 元87,75 Mn | 元121,78 Mn | 元80,02 Mn | 元50,36 Mn | 元30,43 Mn | 元17,62 Mn | 元4,57 Mn | 元1,98 Mn | 元8,17 Mn | 元7,42 Mn | 元16,90 Mn | 元32,51 Mn | 元31,79 Mn | 元22,06 Mn | 元9,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,99 | 0,88 | 0,63 | 0,88 | 0,58 | 0,36 | 0,22 | 0,13 | 0,03 | 0,01 | 0,06 | 0,05 | 0,12 | 0,29 | 0,23 | 0,16 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元60,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元174,91 Mn | 元14,76 Mn | -元22,52 Mn | 元23,89 Mn | 元15,55 Mn | 元12,93 Mn | 元13,46 Mn | -元757.010 | 元11,46 Mn | -元17,49 Mn | -元10,34 Mn | -元15,22 Mn | -元16,01 Mn | -元6,63 Mn | -元18,46 Mn | 元6,97 Mn | 元4,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,4% | 0,5% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,0% | 2,1% | 0,1% | 1,9% | 0,0% | 0,1% | 17,0% | 16,0% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,59 | 0,51 | 0,52 | 0,47 | 0,42 | 0,42 | 0,34 | 0,32 | 0,34 | 0,31 | 0,25 | 0,25 | 0,28 | 0,64 | 0,65 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,57 | 0,44 | 0,42 | 0,30 | 0,24 | 0,20 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,2% | 64,3% | 63,3% | 65,2% | 64,7% | 62,9% | 61,7% | 56,7% | 54,8% | 54,1% | 55,3% | 55,9% | 60,5% | 66,9% | 68,2% | 68,1% | 64,8% |
| FAVÖK Marjı | 32,5% | 31,4% | 28,3% | 38,6% | 35,8% | 28,4% | 22,0% | 17,0% | 6,4% | 6,6% | 12,0% | 5,6% | 12,4% | 32,5% | 36,0% | 36,2% | 27,9% |
| Net Kâr Marjı | 26,0% | 24,7% | 23,4% | 33,6% | 31,4% | 24,7% | 17,2% | 13,3% | 3,6% | 1,5% | 7,2% | 8,1% | 19,5% | 32,4% | 33,4% | 30,6% | 22,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 33,3% | 3,0% | -6,0% | 6,6% | 6,1% | 6,4% | 7,6% | -0,6% | 9,0% | -13,7% | -9,1% | -16,7% | -18,4% | -6,6% | -19,4% | 9,7% | 10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |