300363Porton Pharma Solutions Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,82 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,73 Mr | 元8,82 Mr | 元9,38 Mr | 元10,14 Mr | 元6,56 Mr | 元4,60 Mr | 元3,96 Mr | 元4,37 Mr | 元2,85 Mr | 元2,87 Mr | 元2,38 Mr | 元1,85 Mr | 元948,09 Mn | 元791,08 Mn | 元574,84 Mn | 元463,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,84 Mr | 元2,33 Mr | 元2,21 Mr | 元2,11 Mr | 元1,31 Mr | 元755,86 Mn | 元562,41 Mn | 元1,23 Mr | 元1,13 Mr | 元1,16 Mr | 元872,95 Mn | 元567,19 Mn | 元330,62 Mn | 元279,13 Mn | 元173,68 Mn | 元147,11 Mn |
| Net Borç† | 元333,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元3,40 Mr | 元3,00 Mr | 元3,64 Mr | 元6,99 Mr | 元3,10 Mr | 元2,07 Mr | 元1,55 Mr | 元1,17 Mr | 元1,18 Mr | 元1,32 Mr | 元1,01 Mr | 元982,90 Mn | 元730,94 Mn | 元686,92 Mn | 元549,54 Mn | 元455,83 Mn |
| Brüt Kâr | 元899,77 Mn | 元630,87 Mn | 元1,34 Mr | 元3,52 Mr | 元1,23 Mr | 元836,39 Mn | 元557,21 Mn | 元355,60 Mn | 元398,77 Mn | 元502,10 Mn | 元313,28 Mn | 元347,09 Mn | 元274,95 Mn | 元230,68 Mn | 元176,95 Mn | 元132,25 Mn |
| FAVÖK | 元591,21 Mn | 元172,72 Mn | 元662,67 Mn | 元2,48 Mr | 元752,17 Mn | 元498,19 Mn | 元295,45 Mn | 元235,43 Mn | 元284,20 Mn | 元311,77 Mn | 元205,17 Mn | 元185,32 Mn | 元146,51 Mn | 元126,54 Mn | 元92,94 Mn | 元74,93 Mn |
| Net Kâr | 元96,34 Mn | -元287,75 Mn | 元266,86 Mn | 元2,01 Mr | 元523,92 Mn | 元324,42 Mn | 元185,55 Mn | 元124,49 Mn | 元107,45 Mn | 元171,19 Mn | 元110,39 Mn | 元125,49 Mn | 元100,20 Mn | 元80,27 Mn | 元62,40 Mn | 元43,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | -0,53 | 0,49 | 3,69 | 0,98 | 0,61 | 0,35 | 0,26 | 0,25 | 0,40 | 0,27 | 0,31 | 0,25 | 0,20 | 0,15 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元215,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元475,86 Mn | -元85,06 Mn | -元493,00 Mn | 元1,39 Mr | -元286,03 Mn | 元120,40 Mn | 元177,54 Mn | 元27,24 Mn | 元132,29 Mn | 元96,76 Mn | -元311,72 Mn | -元215,03 Mn | -元80,63 Mn | -元16,30 Mn | -元16,05 Mn | 元900.330 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元292,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,1% | 26,4% | 23,5% | 20,8% | 20,0% | 16,4% | 14,2% | 28,1% | 39,6% | 40,4% | 36,7% | 30,6% | 34,9% | 35,3% | 30,2% | 31,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,34 | 0,39 | 0,69 | 0,47 | 0,45 | 0,39 | 0,27 | 0,41 | 0,46 | 0,43 | 0,53 | 0,77 | 0,87 | 0,96 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,55 | 0,66 | 1,27 | 0,56 | 0,38 | 0,28 | 0,21 | 0,21 | 0,24 | 0,18 | 0,18 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,4% | 21,0% | 36,8% | 50,4% | 39,7% | 40,3% | 36,0% | 30,4% | 33,9% | 38,1% | 30,9% | 35,3% | 37,6% | 33,6% | 32,2% | 29,0% |
| FAVÖK Marjı | 17,4% | 5,7% | 18,2% | 35,5% | 24,3% | 24,0% | 19,1% | 20,2% | 24,2% | 23,7% | 20,2% | 18,9% | 20,0% | 18,4% | 16,9% | 16,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | -9,6% | 7,3% | 28,7% | 16,9% | 15,6% | 12,0% | 10,7% | 9,1% | 13,0% | 10,9% | 12,8% | 13,7% | 11,7% | 11,4% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,0% | -2,8% | -13,5% | 19,9% | -9,2% | 5,8% | 11,5% | 2,3% | 11,2% | 7,3% | -30,7% | -21,9% | -11,0% | -2,4% | -2,9% | 0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |