300369NSFOCUS Technologies Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $988,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,78 Mr | 元4,61 Mr | 元4,16 Mr | 元4,92 Mr | 元4,77 Mr | 元4,42 Mr | 元4,07 Mr | 元3,85 Mr | 元3,76 Mr | 元2,71 Mr | 元2,13 Mr | 元1,22 Mr | 元734,91 Mn | 元531,31 Mn | 元400,76 Mn | 元324,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元291,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元707,43 Mn | 元782,72 Mn | 元475,94 Mn | 元109,93 Mn | 元104,50 Mn | 元75,24 Mn | 元146,50 Mn | 元352,12 Mn | 元477,01 Mn | 元400,84 Mn | 元134,93 Mn | 元4,42 Mn | 元20,76 Mn | 元14,19 Mn | 元2,92 Mn | 元39,51 Mn |
| Net Borç† | 元306,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元2,53 Mr | 元2,35 Mr | 元1,67 Mr | 元2,60 Mr | 元2,59 Mr | 元1,99 Mr | 元1,66 Mr | 元1,33 Mr | 元1,24 Mr | 元1,08 Mr | 元866,79 Mn | 元692,83 Mn | 元610,83 Mn | 元517,58 Mn | 元405,68 Mn | 元292,32 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,13 Mr | 元1,03 Mr | 元556,09 Mn | 元1,43 Mr | 元1,43 Mr | 元1,29 Mr | 元1,08 Mr | 元939,47 Mn | 元869,31 Mn | 元817,15 Mn | 元665,62 Mn | 元530,92 Mn | 元475,80 Mn | 元410,83 Mn | 元322,49 Mn | 元231,17 Mn |
| FAVÖK | 元239,35 Mn | -元104,44 Mn | -元749,06 Mn | 元213,02 Mn | 元409,83 Mn | 元386,22 Mn | 元290,95 Mn | 元228,63 Mn | 元103,21 Mn | 元277,10 Mn | 元214,30 Mn | 元164,40 Mn | 元123,70 Mn | 元87,17 Mn | 元78,09 Mn | 元54,67 Mn |
| Net Kâr | -元45,25 Mn | -元364,81 Mn | -元977,10 Mn | 元28,60 Mn | 元344,54 Mn | 元301,13 Mn | 元226,51 Mn | 元168,07 Mn | 元152,37 Mn | 元220,12 Mn | 元194,32 Mn | 元144,50 Mn | 元110,53 Mn | 元94,77 Mn | 元93,02 Mn | 元65,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -0,46 | -1,23 | 0,04 | 0,44 | 0,38 | 0,29 | 0,21 | 0,20 | 0,31 | 0,28 | 0,22 | 0,16 | 0,14 | 0,14 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元370,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元5,97 Mn | -元55,24 Mn | -元441,24 Mn | -元165,49 Mn | -元76,68 Mn | 元313,16 Mn | 元211,38 Mn | 元7,38 Mn | -元2,97 Mn | -元3,63 Mn | 元79,80 Mn | 元55,38 Mn | -元7,55 Mn | 元11,08 Mn | 元11,39 Mn | 元109,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元212,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,8% | 17,0% | 11,5% | 2,2% | 2,2% | 1,7% | 3,6% | 9,2% | 12,7% | 14,8% | 6,3% | 0,4% | 2,8% | 2,7% | 0,7% | 12,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,51 | 0,40 | 0,53 | 0,54 | 0,45 | 0,41 | 0,35 | 0,33 | 0,40 | 0,41 | 0,57 | 0,83 | 0,97 | 1,01 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,90 | 0,64 | 1,00 | 0,99 | 0,76 | 0,63 | 0,51 | 0,48 | 0,41 | 0,33 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,16 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,6% | 43,9% | 33,3% | 55,0% | 55,2% | 65,0% | 65,5% | 70,6% | 70,0% | 75,8% | 76,8% | 76,6% | 77,9% | 79,4% | 79,5% | 79,1% |
| FAVÖK Marjı | 9,5% | -4,4% | -44,9% | 8,2% | 15,8% | 19,4% | 17,6% | 17,2% | 8,3% | 25,7% | 24,7% | 23,7% | 20,3% | 16,8% | 19,2% | 18,7% |
| Net Kâr Marjı | -1,8% | -15,5% | -58,6% | 1,1% | 13,3% | 15,1% | 13,7% | 12,6% | 12,3% | 20,4% | 22,4% | 20,9% | 18,1% | 18,3% | 22,9% | 22,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | -2,4% | -26,5% | -6,4% | -3,0% | 15,7% | 12,8% | 0,6% | -0,2% | -0,3% | 9,2% | 8,0% | -1,2% | 2,1% | 2,8% | 37,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |