300371Huizhong Instrumentation Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $295,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,29 Mr | 元1,23 Mr | 元1,23 Mr | 元1,19 Mr | 元1,09 Mr | 元936,58 Mn | 元827,08 Mn | 元708,46 Mn | 元653,81 Mn | 元602,51 Mn | 元561,54 Mn | 元499,43 Mn | 元221,87 Mn | 元196,61 Mn | 元175,35 Mn | 元111,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元123,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元107,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元39,05 Mn | 元21,31 Mn | 元30,95 Mn | 元79,12 Mn | 元20,13 Mn | 元22,71 Mn | 元14,89 Mn | 元25,65 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元6,00 Mn |
| Net Borç† | -元253,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元447,98 Mn | 元383,08 Mn | 元492,59 Mn | 元499,63 Mn | 元514,92 Mn | 元417,55 Mn | 元353,92 Mn | 元276,71 Mn | 元240,62 Mn | 元209,54 Mn | 元210,09 Mn | 元199,43 Mn | 元181,12 Mn | 元140,78 Mn | 元133,79 Mn | 元101,15 Mn |
| Brüt Kâr | 元207,27 Mn | 元179,37 Mn | 元237,32 Mn | 元236,54 Mn | 元271,30 Mn | 元211,37 Mn | 元193,61 Mn | 元166,03 Mn | 元133,44 Mn | 元114,29 Mn | 元122,35 Mn | 元119,29 Mn | 元103,17 Mn | 元84,96 Mn | 元76,80 Mn | 元60,83 Mn |
| FAVÖK | 元93,96 Mn | 元96,82 Mn | 元138,82 Mn | 元140,77 Mn | 元190,80 Mn | 元155,82 Mn | 元132,80 Mn | 元84,03 Mn | 元67,96 Mn | 元53,99 Mn | 元66,63 Mn | 元69,36 Mn | 元58,32 Mn | 元51,59 Mn | 元47,18 Mn | 元37,15 Mn |
| Net Kâr | 元66,21 Mn | 元57,72 Mn | 元104,30 Mn | 元108,52 Mn | 元155,19 Mn | 元126,95 Mn | 元109,66 Mn | 元81,57 Mn | 元65,24 Mn | 元52,92 Mn | 元67,16 Mn | 元74,36 Mn | 元60,09 Mn | 元49,76 Mn | 元46,25 Mn | 元36,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,29 | 0,52 | 0,54 | 0,78 | 0,63 | 0,54 | 0,40 | 0,32 | 0,26 | 0,33 | 0,37 | 0,30 | 0,25 | 0,23 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元35,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元127,93 Mn | 元72,43 Mn | 元47,91 Mn | 元14,30 Mn | -元20,80 Mn | 元70,57 Mn | 元36,24 Mn | -元14,66 Mn | 元71,98 Mn | 元44,03 Mn | -元6,03 Mn | -元36,53 Mn | 元54,28 Mn | 元36,38 Mn | -元19,35 Mn | 元6,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元32,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 1,7% | 2,5% | 6,6% | 1,8% | 2,4% | 1,8% | 3,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 17,1% | 5,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,31 | 0,40 | 0,42 | 0,47 | 0,45 | 0,43 | 0,39 | 0,37 | 0,35 | 0,37 | 0,40 | 0,82 | 0,72 | 0,76 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,33 | 0,42 | 0,42 | 0,44 | 0,35 | 0,30 | 0,24 | 0,20 | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,3% | 46,8% | 48,2% | 47,3% | 52,7% | 50,6% | 54,7% | 60,0% | 55,5% | 54,5% | 58,2% | 59,8% | 57,0% | 60,3% | 57,4% | 60,1% |
| FAVÖK Marjı | 21,0% | 25,3% | 28,2% | 28,2% | 37,1% | 37,3% | 37,5% | 30,4% | 28,2% | 25,8% | 31,7% | 34,8% | 32,2% | 36,6% | 35,3% | 36,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,8% | 15,1% | 21,2% | 21,7% | 30,1% | 30,4% | 31,0% | 29,5% | 27,1% | 25,3% | 32,0% | 37,3% | 33,2% | 35,3% | 34,6% | 35,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,6% | 18,9% | 9,7% | 2,9% | -4,0% | 16,9% | 10,2% | -5,3% | 29,9% | 21,0% | -2,9% | -18,3% | 30,0% | 25,8% | -14,5% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |