300373Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,58 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,76 Mr | 元14,27 Mr | 元12,63 Mr | 元9,48 Mr | 元7,39 Mr | 元4,09 Mr | 元3,53 Mr | 元3,46 Mr | 元3,29 Mr | 元2,49 Mr | 元1,33 Mr | 元890,85 Mn | 元543,77 Mn | 元406,62 Mn | 元333,00 Mn | 元238,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,56 Mr | 元2,55 Mr | 元1,73 Mr | 元1,19 Mr | 元886,52 Mn | 元341,51 Mn | 元358,92 Mn | 元477,40 Mn | 元601,64 Mn | 元141,93 Mn | 元150,86 Mn | 元3,34 Mn | 元0,00 | 元6,82 Mn | 元21,85 Mn | 元37,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元7,10 Mr | 元6,01 Mr | 元5,39 Mr | 元5,40 Mr | 元4,38 Mr | 元2,60 Mr | 元1,99 Mr | 元1,84 Mr | 元1,46 Mr | 元1,18 Mr | 元828,86 Mn | 元641,83 Mn | 元527,67 Mn | 元451,66 Mn | 元448,02 Mn | 元356,17 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,32 Mr | 元1,87 Mr | 元1,51 Mr | 元1,90 Mr | 元1,49 Mr | 元847,32 Mn | 元562,36 Mn | 元549,15 Mn | 元502,81 Mn | 元404,32 Mn | 元275,02 Mn | 元195,94 Mn | 元169,52 Mn | 元135,81 Mn | 元113,87 Mn | 元87,60 Mn |
| FAVÖK | 元1,92 Mr | 元1,62 Mr | 元1,26 Mr | 元1,53 Mr | 元1,12 Mr | 元650,53 Mn | 元412,15 Mn | 元370,77 Mn | 元342,82 Mn | 元262,60 Mn | 元184,44 Mn | 元147,20 Mn | 元127,23 Mn | 元81,91 Mn | 元68,05 Mn | 元52,17 Mn |
| Net Kâr | 元1,26 Mr | 元1,00 Mr | 元923,93 Mn | 元1,06 Mr | 元768,10 Mn | 元378,27 Mn | 元225,15 Mn | 元187,38 Mn | 元266,56 Mn | 元201,82 Mn | 元137,80 Mn | 元112,23 Mn | 元99,69 Mn | 元71,97 Mn | 元59,19 Mn | 元45,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,33 | 1,85 | 1,74 | 2,07 | 1,51 | 0,80 | 0,48 | 0,40 | 0,56 | 0,43 | 0,33 | 0,27 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元444,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元705,51 Mn | 元534,58 Mn | 元450,69 Mn | -元6,89 Mn | -元418,31 Mn | 元185,94 Mn | 元127,06 Mn | -元264,45 Mn | -元20,28 Mn | 元26,39 Mn | -元123,09 Mn | -元25,57 Mn | 元5,44 Mn | -元90.580 | 元5,06 Mn | -元29,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,3% | 17,9% | 13,7% | 12,5% | 12,0% | 8,4% | 10,2% | 13,8% | 18,3% | 5,7% | 11,3% | 0,4% | 0,0% | 1,7% | 6,6% | 15,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,42 | 0,43 | 0,57 | 0,59 | 0,64 | 0,56 | 0,53 | 0,44 | 0,48 | 0,62 | 0,72 | 0,97 | 1,11 | 1,35 | 1,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,61 | 0,54 | 0,55 | 0,44 | 0,26 | 0,20 | 0,19 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,7% | 31,1% | 28,1% | 35,1% | 34,1% | 32,6% | 28,2% | 29,8% | 34,4% | 34,1% | 33,2% | 30,5% | 32,1% | 30,1% | 25,4% | 24,6% |
| FAVÖK Marjı | 27,1% | 26,9% | 23,4% | 28,4% | 25,5% | 25,0% | 20,7% | 20,1% | 23,4% | 22,2% | 22,3% | 22,9% | 24,1% | 18,1% | 15,2% | 14,6% |
| Net Kâr Marjı | 17,7% | 16,7% | 17,1% | 19,6% | 17,5% | 14,6% | 11,3% | 10,2% | 18,2% | 17,0% | 16,6% | 17,5% | 18,9% | 15,9% | 13,2% | 12,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,9% | 8,9% | 8,4% | -0,1% | -9,5% | 7,2% | 6,4% | -14,4% | -1,4% | 2,2% | -14,9% | -4,0% | 1,0% | -0,0% | 1,1% | -8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |