300375Tianjin Pengling Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $461,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,73 Mr | 元3,59 Mr | 元3,32 Mr | 元2,72 Mr | 元2,54 Mr | 元2,48 Mr | 元2,98 Mr | 元2,75 Mr | 元1,87 Mr | 元1,57 Mr | 元1,42 Mr | 元1,17 Mr | 元831,97 Mn | 元682,96 Mn | 元597,68 Mn | 元498,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元449,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元844,47 Mn | 元593,25 Mn | 元512,70 Mn | 元310,97 Mn | 元237,61 Mn | 元193,18 Mn | 元366,80 Mn | 元479,13 Mn | 元3,83 Mn | 元15,00 Mn | 元27,79 Mn | 元37,61 Mn | 元46,92 Mn | 元37,12 Mn | 元34,12 Mn | 元71,45 Mn |
| Net Borç† | 元381,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元2,85 Mr | 元2,45 Mr | 元1,94 Mr | 元1,68 Mr | 元1,65 Mr | 元1,67 Mr | 元1,59 Mr | 元1,45 Mr | 元1,14 Mr | 元1,08 Mr | 元978,27 Mn | 元1,09 Mr | 元996,78 Mn | 元756,73 Mn | 元648,29 Mn | 元573,33 Mn |
| Brüt Kâr | 元510,54 Mn | 元448,94 Mn | 元391,71 Mn | 元334,62 Mn | 元332,62 Mn | 元348,40 Mn | 元343,78 Mn | 元284,08 Mn | 元277,28 Mn | 元316,59 Mn | 元279,03 Mn | 元280,33 Mn | 元222,48 Mn | 元168,37 Mn | 元161,70 Mn | 元146,47 Mn |
| FAVÖK | 元213,00 Mn | 元168,33 Mn | 元126,88 Mn | 元176,70 Mn | 元182,48 Mn | 元228,12 Mn | 元219,66 Mn | 元138,18 Mn | 元165,07 Mn | 元202,53 Mn | 元177,00 Mn | 元165,57 Mn | 元136,63 Mn | 元90,50 Mn | 元88,45 Mn | 元80,40 Mn |
| Net Kâr | -元190,78 Mn | 元77,65 Mn | 元28,41 Mn | 元75,71 Mn | 元62,40 Mn | -元68,73 Mn | 元136,02 Mn | 元118,32 Mn | 元119,25 Mn | 元157,32 Mn | 元124,75 Mn | 元125,41 Mn | 元95,87 Mn | 元76,55 Mn | 元70,24 Mn | 元63,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,25 | 0,10 | 0,04 | 0,11 | 0,09 | -0,10 | 0,22 | 0,19 | 0,19 | 0,27 | 0,22 | 0,23 | 0,17 | 0,14 | 0,13 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元134,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元10,63 Mn | -元83,90 Mn | -元196,77 Mn | 元158,75 Mn | 元194,49 Mn | 元172,41 Mn | 元94,28 Mn | -元78,20 Mn | 元39,01 Mn | 元43,64 Mn | -元52,82 Mn | -元39,07 Mn | -元27,50 Mn | 元17,59 Mn | -元3,52 Mn | 元8,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元49,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,6% | 16,5% | 15,5% | 11,4% | 9,3% | 7,8% | 12,3% | 17,4% | 0,2% | 1,0% | 2,0% | 3,2% | 5,6% | 5,4% | 5,7% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,68 | 0,58 | 0,62 | 0,65 | 0,67 | 0,54 | 0,53 | 0,61 | 0,69 | 0,69 | 0,93 | 1,20 | 1,11 | 1,08 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,19 | 0,94 | 0,82 | 0,80 | 0,81 | 0,77 | 0,70 | 0,55 | 0,53 | 0,47 | 0,53 | 0,48 | 0,37 | 0,31 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,9% | 18,3% | 20,2% | 19,9% | 20,2% | 20,9% | 21,6% | 19,6% | 24,4% | 29,2% | 28,5% | 25,7% | 22,3% | 22,3% | 24,9% | 25,5% |
| FAVÖK Marjı | 7,5% | 6,9% | 6,5% | 10,5% | 11,1% | 13,7% | 13,8% | 9,5% | 14,5% | 18,7% | 18,1% | 15,2% | 13,7% | 12,0% | 13,6% | 14,0% |
| Net Kâr Marjı | -6,7% | 3,2% | 1,5% | 4,5% | 3,8% | -4,1% | 8,5% | 8,2% | 10,5% | 14,5% | 12,8% | 11,5% | 9,6% | 10,1% | 10,8% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,4% | -3,4% | -10,2% | 9,4% | 11,8% | 10,3% | 5,9% | -5,4% | 3,4% | 4,0% | -5,4% | -3,6% | -2,8% | 2,3% | -0,5% | 1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |