300376East Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,47 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,94 Mr | 元12,06 Mr | 元13,69 Mr | 元14,10 Mr | 元13,42 Mr | 元13,44 Mr | 元12,68 Mr | 元11,95 Mr | 元10,75 Mr | 元9,17 Mr | 元4,44 Mr | 元2,52 Mr | 元1,69 Mr | 元1,03 Mr | 元691,96 Mn | 元563,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,46 Mr | 元3,27 Mr | 元4,26 Mr | 元5,06 Mr | 元4,86 Mr | 元5,19 Mr | 元5,14 Mr | 元5,20 Mr | 元4,79 Mr | 元4,29 Mr | 元2,03 Mr | 元828,67 Mn | 元564,76 Mn | 元223,64 Mn | 元39,01 Mn | 元57,01 Mn |
| Net Borç† | 元1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元3,65 Mr | 元3,02 Mr | 元4,77 Mr | 元4,71 Mr | 元4,27 Mr | 元4,15 Mr | 元3,86 Mr | 元4,64 Mr | 元7,30 Mr | 元5,23 Mr | 元3,67 Mr | 元1,96 Mr | 元1,34 Mr | 元975,86 Mn | 元789,73 Mn | 元596,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元899,99 Mn | 元988,08 Mn | 元1,35 Mr | 元1,24 Mr | 元1,26 Mr | 元1,18 Mr | 元1,12 Mr | 元1,16 Mr | 元1,37 Mr | 元878,24 Mn | 元623,24 Mn | 元459,74 Mn | 元386,02 Mn | 元298,38 Mn | 元255,37 Mn | 元207,53 Mn |
| FAVÖK | 元507,27 Mn | 元527,93 Mn | 元964,25 Mn | 元855,04 Mn | 元1,01 Mr | 元971,42 Mn | 元915,65 Mn | 元791,84 Mn | 元963,97 Mn | 元500,09 Mn | 元296,70 Mn | 元193,80 Mn | 元185,33 Mn | 元134,90 Mn | 元125,17 Mn | 元104,01 Mn |
| Net Kâr | 元24,01 Mn | 元189,22 Mn | 元562,87 Mn | 元368,35 Mn | 元515,40 Mn | 元453,94 Mn | 元411,73 Mn | 元564,63 Mn | 元714,07 Mn | 元471,64 Mn | 元279,08 Mn | 元173,54 Mn | 元158,44 Mn | 元121,76 Mn | 元127,83 Mn | 元83,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,08 | 0,24 | 0,16 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,25 | 0,31 | 0,23 | 0,14 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元215,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元650,89 Mn | -元141,69 Mn | 元605,48 Mn | 元727,68 Mn | 元630,96 Mn | 元599,80 Mn | -元756,44 Mn | 元290,68 Mn | -元2,26 Mr | -元420,64 Mn | -元240,11 Mn | -元55,39 Mn | -元30,63 Mn | 元81,02 Mn | -元7,61 Mn | 元60,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元271,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,4% | 27,1% | 31,1% | 35,9% | 36,2% | 38,6% | 40,5% | 43,5% | 44,6% | 46,8% | 45,7% | 32,9% | 33,4% | 21,7% | 5,6% | 10,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,25 | 0,35 | 0,33 | 0,32 | 0,31 | 0,30 | 0,39 | 0,68 | 0,57 | 0,83 | 0,78 | 0,79 | 0,95 | 1,14 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,46 | 0,73 | 0,72 | 0,65 | 0,63 | 0,59 | 0,71 | 1,11 | 0,80 | 0,56 | 0,30 | 0,20 | 0,15 | 0,12 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,7% | 32,7% | 28,2% | 26,3% | 29,5% | 28,4% | 29,1% | 24,9% | 18,8% | 16,8% | 17,0% | 23,4% | 28,8% | 30,6% | 32,3% | 34,8% |
| FAVÖK Marjı | 13,9% | 17,5% | 20,2% | 18,2% | 23,8% | 23,4% | 23,7% | 17,1% | 13,2% | 9,6% | 8,1% | 9,9% | 13,8% | 13,8% | 15,8% | 17,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 6,3% | 11,8% | 7,8% | 12,1% | 10,9% | 10,7% | 12,2% | 9,8% | 9,0% | 7,6% | 8,9% | 11,8% | 12,5% | 16,2% | 14,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,8% | -4,7% | 12,7% | 15,5% | 14,8% | 14,5% | -19,6% | 6,3% | -31,0% | -8,0% | -6,5% | -2,8% | -2,3% | 8,3% | -1,0% | 10,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |