300382Suzhou SLAC Precision Equipment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,57 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,34 Mr | 元5,05 Mr | 元4,36 Mr | 元4,09 Mr | 元2,68 Mr | 元2,22 Mr | 元1,94 Mr | 元1,61 Mr | 元1,39 Mr | 元1,22 Mr | 元834,39 Mn | 元790,88 Mn | 元562,06 Mn | 元481,84 Mn | 元261,68 Mn | 元178,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元341,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,24 Mr | 元2,38 Mr | 元1,59 Mr | 元1,10 Mr | 元684,90 Mn | 元757,04 Mn | 元602,21 Mn | 元305,74 Mn | 元34,39 Mn | 元3,50 Mn | 元35,00 Mn | 元0,00 | 元48,78 Mn | 元10,06 Mn | 元26,07 Mn | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元2,10 Mr | 元1,51 Mr | 元1,64 Mr | 元1,72 Mr | 元1,00 Mr | 元880,59 Mn | 元784,83 Mn | 元733,30 Mn | 元546,60 Mn | 元385,54 Mn | 元347,39 Mn | 元291,74 Mn | 元318,11 Mn | 元249,35 Mn | 元172,58 Mn | 元87,09 Mn |
| Brüt Kâr | 元275,77 Mn | 元150,50 Mn | 元413,75 Mn | 元555,94 Mn | 元359,09 Mn | 元289,68 Mn | 元305,06 Mn | 元321,03 Mn | 元274,29 Mn | 元191,85 Mn | 元160,05 Mn | 元130,74 Mn | 元144,00 Mn | 元124,49 Mn | 元88,48 Mn | 元51,74 Mn |
| FAVÖK | 元141,90 Mn | 元1,57 Mn | 元229,55 Mn | 元337,48 Mn | 元191,78 Mn | 元142,30 Mn | 元140,26 Mn | 元172,86 Mn | 元174,15 Mn | 元128,61 Mn | 元107,00 Mn | 元89,97 Mn | 元112,89 Mn | 元102,84 Mn | 元71,05 Mn | 元41,08 Mn |
| Net Kâr | -元61,56 Mn | -元137,32 Mn | 元129,07 Mn | 元225,92 Mn | 元107,43 Mn | 元63,96 Mn | 元97,40 Mn | 元137,10 Mn | 元136,48 Mn | 元108,49 Mn | 元97,84 Mn | 元85,75 Mn | 元96,43 Mn | 元88,71 Mn | 元60,87 Mn | 元36,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,09 | -0,22 | 0,21 | 0,38 | 0,19 | 0,11 | 0,17 | 0,25 | 0,24 | 0,20 | 0,19 | 0,16 | 0,18 | 0,17 | 0,12 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元69,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元236,40 Mn | -元432,55 Mn | -元337,45 Mn | -元612,03 Mn | -元113,59 Mn | 元22,96 Mn | 元76,27 Mn | -元162,12 Mn | -元27,31 Mn | -元26,08 Mn | -元174,00 Mn | 元80,05 Mn | 元8,48 Mn | 元28,44 Mn | 元3,52 Mn | 元16,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元382,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,9% | 47,0% | 36,4% | 26,9% | 25,5% | 34,2% | 31,1% | 18,9% | 2,5% | 0,3% | 4,2% | 0,0% | 8,7% | 2,1% | 10,0% | 5,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,30 | 0,38 | 0,42 | 0,37 | 0,40 | 0,41 | 0,45 | 0,39 | 0,32 | 0,42 | 0,37 | 0,57 | 0,52 | 0,66 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,67 | 0,73 | 0,76 | 0,44 | 0,39 | 0,35 | 0,32 | 0,24 | 0,17 | 0,15 | 0,13 | 0,14 | 0,11 | 0,08 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,1% | 10,0% | 25,2% | 32,3% | 35,9% | 32,9% | 38,9% | 43,8% | 50,2% | 49,8% | 46,1% | 44,8% | 45,3% | 49,9% | 51,3% | 59,4% |
| FAVÖK Marjı | 6,8% | 0,1% | 14,0% | 19,6% | 19,2% | 16,2% | 17,9% | 23,6% | 31,9% | 33,4% | 30,8% | 30,8% | 35,5% | 41,2% | 41,2% | 47,2% |
| Net Kâr Marjı | -2,9% | -9,1% | 7,9% | 13,1% | 10,7% | 7,3% | 12,4% | 18,7% | 25,0% | 28,1% | 28,2% | 29,4% | 30,3% | 35,6% | 35,3% | 42,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,3% | -28,7% | -20,5% | -35,6% | -11,3% | 2,6% | 9,7% | -22,1% | -5,0% | -6,8% | -50,1% | 27,4% | 2,7% | 11,4% | 2,0% | 19,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |