300383Beijing Sinnet Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,39 Mr | 元19,67 Mr | 元18,87 Mr | 元19,31 Mr | 元19,43 Mr | 元13,59 Mr | 元12,23 Mr | 元11,39 Mr | 元10,61 Mr | 元8,92 Mr | 元1,58 Mr | 元862,74 Mn | 元451,81 Mn | 元309,84 Mn | 元235,58 Mn | 元191,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,95 Mr | 元4,16 Mr | 元3,43 Mr | 元4,74 Mr | 元3,89 Mr | 元2,81 Mr | 元1,91 Mr | 元1,63 Mr | 元1,63 Mr | 元1,47 Mr | 元218,24 Mn | 元42,40 Mn | 元56,91 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元3,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | 元7,18 Mr | 元7,28 Mr | 元7,85 Mr | 元7,19 Mr | 元7,70 Mr | 元7,44 Mr | 元7,09 Mr | 元6,02 Mr | 元4,07 Mr | 元2,32 Mr | 元590,90 Mn | 元428,22 Mn | 元297,24 Mn | 元234,04 Mn | 元166,28 Mn | 元129,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元862,16 Mn | 元983,34 Mn | 元1,14 Mr | 元982,42 Mn | 元1,49 Mr | 元1,48 Mr | 元1,47 Mr | 元1,24 Mr | 元824,08 Mn | 元619,97 Mn | 元189,79 Mn | 元179,20 Mn | 元132,59 Mn | 元110,15 Mn | 元82,34 Mn | 元68,45 Mn |
| FAVÖK | 元1,38 Mr | 元1,37 Mr | 元1,34 Mr | 元1,33 Mr | 元1,65 Mr | 元1,66 Mr | 元1,47 Mr | 元1,27 Mr | 元704,03 Mn | 元520,24 Mn | 元160,55 Mn | 元149,61 Mn | 元102,36 Mn | 元78,45 Mn | 元56,66 Mn | 元40,86 Mn |
| Net Kâr | -元759,21 Mn | 元381,44 Mn | 元387,96 Mn | -元879,92 Mn | 元836,29 Mn | 元912,94 Mn | 元824,59 Mn | 元667,45 Mn | 元435,86 Mn | 元335,16 Mn | 元113,59 Mn | 元95,18 Mn | 元67,26 Mn | 元55,38 Mn | 元42,07 Mn | 元32,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,42 | 0,21 | 0,22 | -0,49 | 0,54 | 0,59 | 0,53 | 0,46 | 0,30 | 0,25 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元213,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元799,83 Mn | -元1,05 Mr | 元430,91 Mn | -元214,66 Mn | -元1,01 Mr | 元334,72 Mn | -元73,80 Mn | -元329,84 Mn | -元357,32 Mn | -元188,00 Mn | -元2,81 Mn | 元8,90 Mn | -元34,15 Mn | -元23,42 Mn | -元12,55 Mn | -元260.730 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,2% | 21,1% | 18,2% | 24,5% | 20,0% | 20,7% | 15,6% | 14,3% | 15,4% | 16,5% | 13,9% | 4,9% | 12,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,37 | 0,42 | 0,37 | 0,40 | 0,55 | 0,58 | 0,53 | 0,38 | 0,26 | 0,38 | 0,50 | 0,66 | 0,76 | 0,71 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,59 | 0,63 | 0,58 | 0,62 | 0,60 | 0,57 | 0,49 | 0,33 | 0,19 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 13,5% | 14,6% | 13,7% | 19,4% | 19,8% | 20,7% | 20,6% | 20,2% | 26,8% | 32,1% | 41,8% | 44,6% | 47,1% | 49,5% | 52,9% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 18,9% | 17,1% | 18,5% | 21,4% | 22,2% | 20,8% | 21,0% | 17,3% | 22,5% | 27,2% | 34,9% | 34,4% | 33,5% | 34,1% | 31,6% |
| Net Kâr Marjı | -10,6% | 5,2% | 4,9% | -12,2% | 10,9% | 12,3% | 11,6% | 11,1% | 10,7% | 14,5% | 19,2% | 22,2% | 22,6% | 23,7% | 25,3% | 25,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,1% | -14,5% | 5,5% | -3,0% | -13,2% | 4,5% | -1,0% | -5,5% | -8,8% | -8,1% | -0,5% | 2,1% | -11,5% | -10,0% | -7,5% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |