300386Feitian Technologies Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $690,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,60 Mr | 元1,69 Mr | 元1,74 Mr | 元1,89 Mr | 元2,04 Mr | 元2,09 Mr | 元2,00 Mr | 元2,02 Mr | 元1,97 Mr | 元1,81 Mr | 元1,75 Mr | 元1,63 Mr | 元638,17 Mn | 元360,99 Mn | 元273,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元405,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元129,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,41 Mn | 元11,90 Mn | 元17,39 Mn | 元33,42 Mn | 元29,09 Mn | 元40,71 Mn | 元2,20 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元2,20 Mn | 元1,55 Mn | 元0,00 | 元15,00 Mn | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元690,10 Mn | 元709,01 Mn | 元733,98 Mn | 元864,31 Mn | 元774,58 Mn | 元892,22 Mn | 元932,69 Mn | 元1,06 Mr | 元1,10 Mr | 元883,32 Mn | 元903,60 Mn | 元1,07 Mr | 元839,55 Mn | 元599,28 Mn | 元336,80 Mn |
| Brüt Kâr | 元266,57 Mn | 元262,41 Mn | 元232,43 Mn | 元277,07 Mn | 元301,73 Mn | 元341,98 Mn | 元341,34 Mn | 元385,90 Mn | 元358,73 Mn | 元344,11 Mn | 元345,31 Mn | 元424,71 Mn | 元329,73 Mn | 元220,31 Mn | 元140,60 Mn |
| FAVÖK | -元15,16 Mn | -元35,74 Mn | -元156,32 Mn | -元97,92 Mn | -元68,80 Mn | 元52,74 Mn | 元61,83 Mn | 元127,77 Mn | 元129,43 Mn | 元85,91 Mn | 元112,89 Mn | 元247,24 Mn | 元182,84 Mn | 元105,53 Mn | 元65,71 Mn |
| Net Kâr | 元5,87 Mn | -元77,23 Mn | -元171,78 Mn | -元120,73 Mn | -元48,87 Mn | 元62,70 Mn | 元90,23 Mn | 元133,27 Mn | 元125,17 Mn | 元119,59 Mn | 元183,58 Mn | 元264,37 Mn | 元201,18 Mn | 元103,34 Mn | 元58,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,18 | -0,41 | -0,29 | -0,12 | 0,15 | 0,22 | 0,32 | 0,30 | 0,29 | 0,44 | 0,71 | 0,48 | 0,25 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元62,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元75,09 Mn | 元26,26 Mn | 元19,30 Mn | -元176,05 Mn | 元11,80 Mn | 元63,33 Mn | 元139,30 Mn | 元26,49 Mn | 元123,46 Mn | 元93,34 Mn | 元105,60 Mn | 元272,29 Mn | 元154,55 Mn | 元133,77 Mn | 元42,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元8,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,7% | 1,0% | 1,8% | 1,4% | 2,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 4,2% | 7,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,42 | 0,42 | 0,46 | 0,38 | 0,43 | 0,47 | 0,53 | 0,56 | 0,49 | 0,52 | 0,66 | 1,32 | 1,66 | 1,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,48 | 0,50 | 0,59 | 0,53 | 0,61 | 0,63 | 0,72 | 0,75 | 0,60 | 0,62 | 0,73 | 0,57 | 0,41 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,6% | 37,0% | 31,7% | 32,1% | 39,0% | 38,3% | 36,6% | 36,2% | 32,7% | 39,0% | 38,2% | 39,6% | 39,3% | 36,8% | 41,7% |
| FAVÖK Marjı | -2,2% | -5,0% | -21,3% | -11,3% | -8,9% | 5,9% | 6,6% | 12,0% | 11,8% | 9,7% | 12,5% | 23,1% | 21,8% | 17,6% | 19,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | -10,9% | -23,4% | -14,0% | -6,3% | 7,0% | 9,7% | 12,5% | 11,4% | 13,5% | 20,3% | 24,7% | 24,0% | 17,2% | 17,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,9% | 3,7% | 2,6% | -20,4% | 1,5% | 7,1% | 14,9% | 2,5% | 11,3% | 10,6% | 11,7% | 25,4% | 18,4% | 22,3% | 12,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |