300387Hubei Forbon Technology Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $313,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,06 Mr | 元1,92 Mr | 元1,94 Mr | 元1,71 Mr | 元1,68 Mr | 元1,74 Mr | 元1,51 Mr | 元1,48 Mr | 元1,20 Mr | 元1,20 Mr | 元1,13 Mr | 元620,22 Mn | 元353,38 Mn | 元297,31 Mn | 元268,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元406,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元552,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元387,75 Mn | 元370,72 Mn | 元325,01 Mn | 元251,76 Mn | 元322,15 Mn | 元332,09 Mn | 元145,11 Mn | 元126,70 Mn | 元160,03 Mn | 元189,79 Mn | 元142,30 Mn | 元7,09 Mn | 元20,10 Mn | 元19,00 Mn | 元47,79 Mn |
| Net Borç† | -元19,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元1,38 Mr | 元1,23 Mr | 元1,05 Mr | 元845,76 Mn | 元682,10 Mn | 元644,73 Mn | 元580,59 Mn | 元575,97 Mn | 元526,41 Mn | 元496,60 Mn | 元388,82 Mn | 元301,27 Mn | 元300,08 Mn | 元284,50 Mn | 元263,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元321,10 Mn | 元320,15 Mn | 元248,04 Mn | 元192,81 Mn | 元174,11 Mn | 元181,94 Mn | 元198,14 Mn | 元186,94 Mn | 元178,24 Mn | 元218,02 Mn | 元160,99 Mn | 元107,40 Mn | 元109,59 Mn | 元98,81 Mn | 元83,31 Mn |
| FAVÖK | 元184,15 Mn | 元184,13 Mn | 元135,18 Mn | 元102,72 Mn | 元94,26 Mn | 元104,10 Mn | 元87,76 Mn | 元98,57 Mn | 元86,06 Mn | 元112,29 Mn | 元77,32 Mn | 元49,15 Mn | 元69,61 Mn | 元63,22 Mn | 元52,99 Mn |
| Net Kâr | 元59,24 Mn | 元93,59 Mn | 元71,55 Mn | 元53,85 Mn | 元39,45 Mn | 元69,18 Mn | 元60,91 Mn | 元65,41 Mn | 元68,56 Mn | 元85,31 Mn | 元66,42 Mn | 元46,06 Mn | 元60,06 Mn | 元54,63 Mn | 元44,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,32 | 0,25 | 0,19 | 0,14 | 0,24 | 0,21 | 0,25 | 0,28 | 0,35 | 0,27 | 0,21 | 0,25 | 0,23 | 0,19 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元28,45 Mn | 元128,76 Mn | 元84,48 Mn | 元21,60 Mn | 元73,49 Mn | 元40,69 Mn | 元34,65 Mn | -元13,50 Mn | -元3,28 Mn | 元37,89 Mn | 元41,71 Mn | -元31,34 Mn | -元6,26 Mn | 元15,65 Mn | -元22,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,8% | 19,3% | 16,8% | 14,8% | 19,1% | 19,1% | 9,6% | 8,6% | 13,3% | 15,8% | 12,6% | 1,1% | 5,7% | 6,4% | 17,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,64 | 0,54 | 0,50 | 0,41 | 0,37 | 0,38 | 0,39 | 0,44 | 0,41 | 0,35 | 0,49 | 0,85 | 0,96 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,82 | 0,69 | 0,56 | 0,45 | 0,43 | 0,39 | 0,38 | 0,35 | 0,33 | 0,26 | 0,20 | 0,20 | 0,19 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 26,0% | 23,7% | 22,8% | 25,5% | 28,2% | 34,1% | 32,5% | 33,9% | 43,9% | 41,4% | 35,6% | 36,5% | 34,7% | 31,6% |
| FAVÖK Marjı | 13,4% | 14,9% | 12,9% | 12,1% | 13,8% | 16,1% | 15,1% | 17,1% | 16,3% | 22,6% | 19,9% | 16,3% | 23,2% | 22,2% | 20,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 7,6% | 6,8% | 6,4% | 5,8% | 10,7% | 10,5% | 11,4% | 13,0% | 17,2% | 17,1% | 15,3% | 20,0% | 19,2% | 17,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,1% | 10,4% | 8,1% | 2,6% | 10,8% | 6,3% | 6,0% | -2,3% | -0,6% | 7,6% | 10,7% | -10,4% | -2,1% | 5,5% | -8,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |