300390Canmax Technologies Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,72 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元23,14 Mr | 元19,29 Mr | 元18,87 Mr | 元20,27 Mr | 元6,26 Mr | 元2,49 Mr | 元1,15 Mr | 元1,13 Mr | 元1,03 Mr | 元1,01 Mr | 元970,37 Mn | 元407,78 Mn | 元285,59 Mn | 元254,09 Mn | 元220,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元15,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,33 Mr | 元2,29 Mr | 元2,92 Mr | 元4,04 Mr | 元1,45 Mr | 元569,91 Mn | 元82,49 Mn | 元90,20 Mn | 元34,04 Mn | 元68,40 Mn | 元32,71 Mn | 元22,34 Mn | 元35,31 Mn | 元30,92 Mn | 元47,21 Mn |
| Net Borç† | 元1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元7,54 Mr | 元6,60 Mr | 元10,43 Mr | 元16,87 Mr | 元3,39 Mr | 元1,30 Mr | 元748,67 Mn | 元772,53 Mn | 元731,54 Mn | 元586,13 Mn | 元457,33 Mn | 元388,09 Mn | 元344,17 Mn | 元332,25 Mn | 元269,47 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,00 Mr | 元1,42 Mr | 元2,83 Mr | 元10,78 Mr | 元1,71 Mr | 元502,11 Mn | 元208,21 Mn | 元186,22 Mn | 元147,19 Mn | 元120,32 Mn | 元113,53 Mn | 元96,58 Mn | 元85,13 Mn | 元83,92 Mn | 元70,55 Mn |
| FAVÖK | 元913,26 Mn | 元1,21 Mr | 元2,20 Mr | 元10,43 Mr | 元1,56 Mr | 元358,77 Mn | 元116,56 Mn | 元109,56 Mn | 元92,31 Mn | 元57,45 Mn | 元68,51 Mn | 元56,58 Mn | 元46,47 Mn | 元44,84 Mn | 元39,56 Mn |
| Net Kâr | 元402,19 Mn | 元833,85 Mn | 元1,66 Mr | 元6,59 Mr | 元910,70 Mn | 元285,99 Mn | 元61,84 Mn | 元50,28 Mn | 元31,91 Mn | 元16,07 Mn | 元47,07 Mn | 元41,64 Mn | 元36,84 Mn | 元36,42 Mn | 元26,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,48 | 1,00 | 2,00 | 7,91 | 1,22 | 0,40 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元115,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元3,55 Mr | 元987,74 Mn | 元2,00 Mr | 元4,59 Mr | -元627,10 Mn | 元265,27 Mn | 元77,95 Mn | 元72,27 Mn | 元36,41 Mn | -元37,65 Mn | -元28,31 Mn | 元1,17 Mn | -元181.930 | 元16,97 Mn | 元900.680 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 11,9% | 15,5% | 19,9% | 23,2% | 22,9% | 7,2% | 8,0% | 3,3% | 6,7% | 3,4% | 5,5% | 12,4% | 12,2% | 21,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,34 | 0,55 | 0,83 | 0,54 | 0,52 | 0,65 | 0,68 | 0,71 | 0,58 | 0,47 | 0,95 | 1,21 | 1,31 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,42 | 0,67 | 1,08 | 0,22 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,3% | 21,5% | 27,2% | 63,9% | 50,3% | 38,5% | 27,8% | 24,1% | 20,1% | 20,5% | 24,8% | 24,9% | 24,7% | 25,3% | 26,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 18,4% | 21,0% | 61,8% | 45,9% | 27,5% | 15,6% | 14,2% | 12,6% | 9,8% | 15,0% | 14,6% | 13,5% | 13,5% | 14,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 12,6% | 15,9% | 39,0% | 26,9% | 21,9% | 8,3% | 6,5% | 4,4% | 2,7% | 10,3% | 10,7% | 10,7% | 11,0% | 9,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -47,0% | 15,0% | 19,2% | 27,2% | -18,5% | 20,3% | 10,4% | 9,4% | 5,0% | -6,4% | -6,2% | 0,3% | -0,1% | 5,1% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |