300400Shenzhen JT Automation Equipment Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,22 Mr | 元1,16 Mr | 元1,19 Mr | 元1,24 Mr | 元1,23 Mr | 元1,18 Mr | 元1,07 Mr | 元939,57 Mn | 元724,43 Mn | 元572,52 Mn | 元469,02 Mn | 元457,60 Mn | 元311,47 Mn | 元279,90 Mn | 元284,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元472,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元422,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元780,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元130,03 Mn | 元93,15 Mn | 元134,28 Mn | 元135,20 Mn | 元177,12 Mn | 元133,94 Mn | 元192,68 Mn | 元82,62 Mn | 元28,84 Mn | 元16,45 Mn | 元10,69 Mn | 元9,09 Mn | 元26,22 Mn | 元31,47 Mn | 元44,58 Mn |
| Net Borç† | -元361,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元780,68 Mn | 元724,12 Mn | 元715,08 Mn | 元784,20 Mn | 元984,05 Mn | 元880,10 Mn | 元492,81 Mn | 元586,50 Mn | 元473,60 Mn | 元325,79 Mn | 元257,44 Mn | 元269,83 Mn | 元243,77 Mn | 元209,36 Mn | 元265,55 Mn |
| Brüt Kâr | 元247,35 Mn | 元237,64 Mn | 元221,95 Mn | 元262,01 Mn | 元264,76 Mn | 元279,62 Mn | 元170,13 Mn | 元218,77 Mn | 元197,49 Mn | 元125,06 Mn | 元99,49 Mn | 元102,76 Mn | 元90,48 Mn | 元78,82 Mn | 元106,99 Mn |
| FAVÖK | 元102,32 Mn | 元77,52 Mn | 元60,61 Mn | 元101,29 Mn | 元87,56 Mn | 元147,70 Mn | 元24,91 Mn | 元100,88 Mn | 元97,93 Mn | 元52,20 Mn | 元37,03 Mn | 元35,84 Mn | 元39,95 Mn | 元32,39 Mn | 元55,15 Mn |
| Net Kâr | 元83,98 Mn | 元83,17 Mn | 元39,42 Mn | 元89,10 Mn | 元79,98 Mn | 元122,74 Mn | 元22,57 Mn | 元90,98 Mn | 元80,34 Mn | 元52,11 Mn | 元32,04 Mn | 元32,09 Mn | 元35,14 Mn | 元28,24 Mn | 元40,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,35 | 0,34 | 0,16 | 0,38 | 0,34 | 0,51 | 0,09 | 0,38 | 0,33 | 0,22 | 0,14 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,17 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元42,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元190,71 Mn | 元120,03 Mn | 元94,58 Mn | 元123,73 Mn | 元8,20 Mn | 元225,39 Mn | -元99,43 Mn | -元3,64 Mn | -元23,60 Mn | 元6,27 Mn | 元39,73 Mn | 元19,34 Mn | 元29,46 Mn | 元5,07 Mn | -元3,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元65,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,7% | 8,0% | 11,3% | 10,9% | 14,4% | 11,3% | 18,0% | 8,8% | 4,0% | 2,9% | 2,3% | 2,0% | 8,4% | 11,2% | 15,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,62 | 0,60 | 0,63 | 0,80 | 0,74 | 0,46 | 0,62 | 0,65 | 0,57 | 0,55 | 0,59 | 0,78 | 0,75 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 0,93 | 0,92 | 1,01 | 1,26 | 1,13 | 0,63 | 0,75 | 0,61 | 0,42 | 0,33 | 0,35 | 0,31 | 0,27 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,7% | 32,8% | 31,0% | 33,4% | 26,9% | 31,8% | 34,5% | 37,3% | 41,7% | 38,4% | 38,6% | 38,1% | 37,1% | 37,6% | 40,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,1% | 10,7% | 8,5% | 12,9% | 8,9% | 16,8% | 5,1% | 17,2% | 20,7% | 16,0% | 14,4% | 13,3% | 16,4% | 15,5% | 20,8% |
| Net Kâr Marjı | 10,8% | 11,5% | 5,5% | 11,4% | 8,1% | 13,9% | 4,6% | 15,5% | 17,0% | 16,0% | 12,4% | 11,9% | 14,4% | 13,5% | 15,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,4% | 16,6% | 13,2% | 15,8% | 0,8% | 25,6% | -20,2% | -0,6% | -5,0% | 1,9% | 15,4% | 7,2% | 12,1% | 2,4% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |