300402Nanjing Baose Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $538,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,59 Mr | 元2,41 Mr | 元2,59 Mr | 元2,14 Mr | 元1,87 Mr | 元1,73 Mr | 元1,72 Mr | 元1,50 Mr | 元1,29 Mr | 元1,33 Mr | 元1,52 Mr | 元1,51 Mr | 元1,22 Mr | 元1,14 Mr | 元1,15 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元611,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元407,71 Mn | 元389,06 Mn | 元392,21 Mn | 元500,73 Mn | 元462,53 Mn | 元307,60 Mn | 元300,00 Mn | 元300,94 Mn | 元321,30 Mn | 元332,64 Mn | 元439,13 Mn | 元397,65 Mn | 元372,86 Mn | 元340,80 Mn | 元338,23 Mn |
| Net Borç† | -元204,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元1,38 Mr | 元1,69 Mr | 元1,70 Mr | 元1,41 Mr | 元1,25 Mr | 元1,09 Mr | 元917,05 Mn | 元713,82 Mn | 元434,73 Mn | 元252,04 Mn | 元661,80 Mn | 元683,85 Mn | 元783,10 Mn | 元733,49 Mn | 元769,58 Mn |
| Brüt Kâr | 元232,16 Mn | 元286,36 Mn | 元250,53 Mn | 元267,93 Mn | 元214,60 Mn | 元172,17 Mn | 元183,03 Mn | 元128,67 Mn | 元34,69 Mn | 元12,11 Mn | 元129,99 Mn | 元171,97 Mn | 元183,44 Mn | 元178,19 Mn | 元167,89 Mn |
| FAVÖK | 元37,91 Mn | 元99,66 Mn | 元97,91 Mn | 元101,68 Mn | 元92,34 Mn | 元74,41 Mn | 元69,67 Mn | 元43,34 Mn | -元24,67 Mn | -元82,58 Mn | 元36,59 Mn | 元89,44 Mn | 元99,54 Mn | 元100,43 Mn | 元93,08 Mn |
| Net Kâr | 元54,11 Mn | 元68,40 Mn | 元64,12 Mn | 元60,26 Mn | 元52,92 Mn | 元40,45 Mn | 元34,51 Mn | 元14,64 Mn | 元10,54 Mn | -元99,62 Mn | 元4,17 Mn | 元46,20 Mn | 元57,38 Mn | 元55,40 Mn | 元55,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,28 | 0,29 | 0,30 | 0,26 | 0,20 | 0,17 | 0,07 | 0,05 | -0,49 | 0,02 | 0,28 | 0,38 | 0,37 | 0,37 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元59,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元156,42 Mn | 元297,07 Mn | 元12,56 Mn | 元42,24 Mn | 元24,84 Mn | 元47,21 Mn | 元1,02 Mn | -元53,02 Mn | 元2,74 Mn | -元86,39 Mn | -元85,02 Mn | 元39,13 Mn | 元3,40 Mn | -元14,36 Mn | 元34,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,8% | 16,2% | 15,2% | 23,4% | 24,8% | 17,8% | 17,5% | 20,1% | 24,9% | 25,0% | 28,9% | 26,3% | 30,6% | 29,8% | 29,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,70 | 0,66 | 0,66 | 0,67 | 0,63 | 0,53 | 0,48 | 0,34 | 0,19 | 0,44 | 0,45 | 0,64 | 0,64 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 1,13 | 1,13 | 0,94 | 0,83 | 0,73 | 0,61 | 0,48 | 0,29 | 0,17 | 0,44 | 0,46 | 0,52 | 0,49 | 0,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,8% | 16,9% | 14,7% | 19,1% | 17,2% | 15,8% | 20,0% | 18,0% | 8,0% | 4,8% | 19,6% | 25,1% | 23,4% | 24,3% | 21,8% |
| FAVÖK Marjı | 2,8% | 5,9% | 5,8% | 7,2% | 7,4% | 6,8% | 7,6% | 6,1% | -5,7% | -32,8% | 5,5% | 13,1% | 12,7% | 13,7% | 12,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,9% | 4,0% | 3,8% | 4,3% | 4,2% | 3,7% | 3,8% | 2,1% | 2,4% | -39,5% | 0,6% | 6,8% | 7,3% | 7,6% | 7,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,3% | 17,6% | 0,7% | 3,0% | 2,0% | 4,3% | 0,1% | -7,4% | 0,6% | -34,3% | -12,8% | 5,7% | 0,4% | -2,0% | 4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |