300407Tianjin Keyvia Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $546,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,74 Mr | 元3,23 Mr | 元3,11 Mr | 元2,90 Mr | 元2,83 Mr | 元2,75 Mr | 元2,55 Mr | 元2,39 Mr | 元2,02 Mr | 元1,81 Mr | 元1,15 Mr | 元1,11 Mr | 元717,36 Mn | 元463,37 Mn | 元414,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元306,59 Mn | 元259,72 Mn | 元193,00 Mn | 元359,05 Mn | 元335,42 Mn | 元333,35 Mn | 元279,51 Mn | 元601,36 Mn | 元385,47 Mn | 元217,89 Mn | 元9,03 Mn | 元20,63 Mn | 元103,65 Mn | 元34,59 Mn | 元15,40 Mn |
| Net Borç† | -元991,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元2,68 Mr | 元2,21 Mr | 元2,00 Mr | 元1,91 Mr | 元1,90 Mr | 元1,94 Mr | 元1,80 Mr | 元1,62 Mr | 元1,45 Mr | 元768,78 Mn | 元420,42 Mn | 元335,82 Mn | 元292,70 Mn | 元276,09 Mn | 元241,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元612,14 Mn | 元531,82 Mn | 元500,95 Mn | 元520,14 Mn | 元459,71 Mn | 元478,07 Mn | 元392,57 Mn | 元313,64 Mn | 元334,63 Mn | 元249,10 Mn | 元177,32 Mn | 元162,83 Mn | 元141,40 Mn | 元126,48 Mn | 元106,76 Mn |
| FAVÖK | 元200,50 Mn | 元190,15 Mn | 元196,38 Mn | 元190,45 Mn | 元146,91 Mn | 元164,15 Mn | 元122,09 Mn | 元77,52 Mn | 元98,20 Mn | 元66,21 Mn | 元75,55 Mn | 元76,10 Mn | 元72,52 Mn | 元69,19 Mn | 元58,63 Mn |
| Net Kâr | 元70,39 Mn | 元93,89 Mn | 元96,31 Mn | 元88,99 Mn | 元67,38 Mn | 元85,17 Mn | 元68,23 Mn | 元14,82 Mn | 元64,15 Mn | 元121,77 Mn | 元69,67 Mn | 元73,39 Mn | 元67,98 Mn | 元65,85 Mn | 元60,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,30 | 0,31 | 0,29 | 0,22 | 0,28 | 0,24 | 0,05 | 0,24 | 0,45 | 0,26 | 0,35 | 0,33 | 0,32 | 0,30 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元124,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元446,82 Mn | 元191,56 Mn | 元141,08 Mn | 元59,62 Mn | 元57,70 Mn | 元97,37 Mn | 元136,86 Mn | -元59,18 Mn | -元106,23 Mn | -元142,32 Mn | -元64,91 Mn | 元12,86 Mn | -元23,14 Mn | -元17,40 Mn | 元26,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元77,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,2% | 8,1% | 6,2% | 12,4% | 11,9% | 12,1% | 11,0% | 25,1% | 19,1% | 12,1% | 0,8% | 1,9% | 14,4% | 7,5% | 3,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,68 | 0,64 | 0,66 | 0,67 | 0,71 | 0,71 | 0,68 | 0,72 | 0,43 | 0,37 | 0,30 | 0,41 | 0,60 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,13 | 1,03 | 0,98 | 0,97 | 1,00 | 0,93 | 0,83 | 0,75 | 0,40 | 0,22 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,8% | 24,1% | 25,1% | 27,3% | 24,3% | 24,6% | 21,8% | 19,4% | 23,0% | 32,4% | 42,2% | 48,5% | 48,3% | 45,8% | 44,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,5% | 8,6% | 9,8% | 10,0% | 7,8% | 8,4% | 6,8% | 4,8% | 6,8% | 8,6% | 18,0% | 22,7% | 24,8% | 25,1% | 24,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 4,3% | 4,8% | 4,7% | 3,6% | 4,4% | 3,8% | 0,9% | 4,4% | 15,8% | 16,6% | 21,9% | 23,2% | 23,9% | 25,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,7% | 8,7% | 7,1% | 3,1% | 3,0% | 5,0% | 7,6% | -3,7% | -7,3% | -18,5% | -15,4% | 3,8% | -7,9% | -6,3% | 11,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |