300412Zhejiang Canaan Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $325,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,53 Mr | 元2,48 Mr | 元2,60 Mr | 元2,50 Mr | 元2,31 Mr | 元1,78 Mr | 元1,52 Mr | 元1,36 Mr | 元1,21 Mr | 元1,01 Mr | 元538,00 Mn | 元455,17 Mn | 元238,39 Mn | 元200,17 Mn | 元165,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元329,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元589,71 Mn | 元510,59 Mn | 元483,83 Mn | 元373,11 Mn | 元288,53 Mn | 元234,92 Mn | 元127,44 Mn | 元107,73 Mn | 元116,68 Mn | 元58,19 Mn | 元48,00 Mn | 元21,00 Mn | 元20,00 Mn | 元25,00 Mn | 元21,36 Mn |
| Net Borç† | 元48,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元1,23 Mr | 元1,38 Mr | 元1,04 Mr | 元1,10 Mr | 元1,06 Mr | 元1,00 Mr | 元699,01 Mn | 元575,52 Mn | 元440,49 Mn | 元298,51 Mn | 元214,86 Mn | 元182,29 Mn | 元152,79 Mn | 元150,47 Mn | 元137,11 Mn |
| Brüt Kâr | 元276,08 Mn | 元313,97 Mn | 元274,98 Mn | 元264,21 Mn | 元294,14 Mn | 元276,28 Mn | 元251,80 Mn | 元208,24 Mn | 元178,66 Mn | 元145,21 Mn | 元105,85 Mn | 元88,22 Mn | 元70,13 Mn | 元68,41 Mn | 元62,56 Mn |
| FAVÖK | 元90,99 Mn | 元96,30 Mn | 元12,01 Mn | -元24,12 Mn | 元100,49 Mn | 元101,23 Mn | 元90,95 Mn | 元76,08 Mn | 元56,51 Mn | 元74,00 Mn | 元60,11 Mn | 元52,62 Mn | 元39,59 Mn | 元41,99 Mn | 元38,94 Mn |
| Net Kâr | 元29,64 Mn | 元36,27 Mn | -元23,43 Mn | -元75,20 Mn | 元73,70 Mn | 元67,91 Mn | 元51,31 Mn | 元33,63 Mn | 元43,96 Mn | 元57,04 Mn | 元51,45 Mn | 元42,76 Mn | 元34,72 Mn | 元36,21 Mn | 元33,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,07 | -0,05 | -0,15 | 0,15 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元70,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元150,65 Mn | 元66,93 Mn | -元218,54 Mn | -元94,74 Mn | -元77,70 Mn | -元26,03 Mn | 元24,16 Mn | -元69,08 Mn | -元97,34 Mn | 元7,57 Mn | 元17,42 Mn | 元29,43 Mn | -元1,92 Mn | -元2,03 Mn | 元4,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元39,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 20,6% | 18,6% | 14,9% | 12,5% | 13,2% | 8,4% | 7,9% | 9,7% | 5,8% | 8,9% | 4,6% | 8,4% | 12,5% | 12,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,56 | 0,40 | 0,44 | 0,46 | 0,56 | 0,46 | 0,42 | 0,37 | 0,30 | 0,40 | 0,40 | 0,64 | 0,75 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,13 | 1,26 | 0,96 | 1,01 | 0,97 | 0,92 | 0,64 | 0,53 | 0,40 | 0,27 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,14 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,4% | 22,8% | 26,3% | 24,1% | 27,9% | 27,6% | 36,0% | 36,2% | 40,6% | 48,6% | 49,3% | 48,4% | 45,9% | 45,5% | 45,6% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 7,0% | 1,2% | -2,2% | 9,5% | 10,1% | 13,0% | 13,2% | 12,8% | 24,8% | 28,0% | 28,9% | 25,9% | 27,9% | 28,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,4% | 2,6% | -2,2% | -6,8% | 7,0% | 6,8% | 7,3% | 5,8% | 10,0% | 19,1% | 23,9% | 23,5% | 22,7% | 24,1% | 24,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,2% | 4,9% | -20,9% | -8,6% | -7,4% | -2,6% | 3,5% | -12,0% | -22,1% | 2,5% | 8,1% | 16,1% | -1,3% | -1,3% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |