300414Sichuan Zhongguang Lightning Protection Technologies Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $552,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,19 Mr | 元1,17 Mr | 元1,17 Mr | 元1,19 Mr | 元1,16 Mr | 元1,08 Mr | 元1,01 Mr | 元988,08 Mn | 元967,18 Mn | 元829,07 Mn | 元799,97 Mn | 元467,71 Mn | 元334,48 Mn | 元261,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元335,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元198,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元992,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元30,88 Mn | 元32,96 Mn | 元68,80 Mn | 元73,16 Mn | 元33,92 Mn | 元48,66 Mn | 元18,67 Mn | 元19,69 Mn | 元28,08 Mn | 元25,67 Mn | 元16,49 Mn | 元28,05 Mn | 元22,82 Mn | 元19,05 Mn |
| Net Borç† | -元557,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元477,82 Mn | 元423,47 Mn | 元551,42 Mn | 元552,99 Mn | 元588,39 Mn | 元443,54 Mn | 元395,83 Mn | 元377,06 Mn | 元361,39 Mn | 元313,20 Mn | 元358,46 Mn | 元454,99 Mn | 元266,09 Mn | 元223,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元122,94 Mn | 元95,26 Mn | 元142,58 Mn | 元153,88 Mn | 元158,37 Mn | 元130,10 Mn | 元127,69 Mn | 元120,97 Mn | 元108,42 Mn | 元106,34 Mn | 元125,66 Mn | 元171,80 Mn | 元96,75 Mn | 元87,64 Mn |
| FAVÖK | 元18,74 Mn | -元248.900 | -元9,15 Mn | 元39,34 Mn | 元42,52 Mn | 元29,16 Mn | 元42,28 Mn | 元39,73 Mn | 元35,67 Mn | 元58,01 Mn | 元82,63 Mn | 元111,07 Mn | 元54,14 Mn | 元50,37 Mn |
| Net Kâr | 元17,38 Mn | 元8,16 Mn | 元25,61 Mn | 元24,76 Mn | 元29,12 Mn | 元31,75 Mn | 元49,94 Mn | 元53,58 Mn | 元38,50 Mn | 元57,77 Mn | 元80,58 Mn | 元97,59 Mn | 元46,61 Mn | 元42,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,03 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,15 | 0,17 | 0,12 | 0,18 | 0,25 | 0,31 | 0,14 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元43,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元6,25 Mn | 元44,99 Mn | 元68,44 Mn | 元101,85 Mn | -元88,23 Mn | -元27,34 Mn | 元4,26 Mn | 元6,53 Mn | -元36,28 Mn | 元38,45 Mn | 元57,31 Mn | 元96,94 Mn | 元43,77 Mn | 元42,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元30,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 2,8% | 5,9% | 6,1% | 2,9% | 4,5% | 1,8% | 2,0% | 2,9% | 3,1% | 2,1% | 6,0% | 6,8% | 7,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,36 | 0,47 | 0,46 | 0,51 | 0,41 | 0,39 | 0,38 | 0,37 | 0,38 | 0,45 | 0,97 | 0,80 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,43 | 0,56 | 0,56 | 0,59 | 0,45 | 0,40 | 0,38 | 0,36 | 0,32 | 0,36 | 0,46 | 0,27 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,7% | 22,5% | 25,9% | 27,8% | 26,9% | 29,3% | 32,3% | 32,1% | 30,0% | 34,0% | 35,1% | 37,8% | 36,4% | 39,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,9% | -0,1% | -1,7% | 7,1% | 7,2% | 6,6% | 10,7% | 10,5% | 9,9% | 18,5% | 23,1% | 24,4% | 20,3% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 1,9% | 4,6% | 4,5% | 4,9% | 7,2% | 12,6% | 14,2% | 10,7% | 18,4% | 22,5% | 21,4% | 17,5% | 19,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | 10,6% | 12,4% | 18,4% | -15,0% | -6,2% | 1,1% | 1,7% | -10,0% | 12,3% | 16,0% | 21,3% | 16,4% | 19,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |