300419Beijing Interact Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $413,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元542,61 Mn | 元758,25 Mn | 元866,81 Mn | 元1,13 Mr | 元1,65 Mr | 元1,46 Mr | 元1,22 Mr | 元1,24 Mr | 元1,82 Mr | 元1,76 Mr | 元1,44 Mr | 元346,62 Mn | 元307,36 Mn | 元269,08 Mn | 元147,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元50,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元200,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元342,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元77,65 Mn | 元97,52 Mn | 元106,83 Mn | 元107,75 Mn | 元71,78 Mn | 元14,41 Mn | 元68,85 Mn | 元137,36 Mn | 元57,12 Mn | 元38,33 Mn | 元399.155 | 元27,49 Mn | 元30,49 Mn | 元22,98 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元27,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元239,46 Mn | 元422,85 Mn | 元545,50 Mn | 元1,06 Mr | 元633,46 Mn | 元638,32 Mn | 元619,73 Mn | 元565,17 Mn | 元546,94 Mn | 元466,47 Mn | 元353,01 Mn | 元282,96 Mn | 元246,71 Mn | 元195,06 Mn | 元162,88 Mn |
| Brüt Kâr | 元73,39 Mn | 元137,45 Mn | 元122,90 Mn | 元141,01 Mn | 元95,44 Mn | 元116,68 Mn | 元121,54 Mn | 元100,79 Mn | 元127,27 Mn | 元134,44 Mn | 元100,05 Mn | 元82,78 Mn | 元75,98 Mn | 元68,34 Mn | 元59,95 Mn |
| FAVÖK | -元7,78 Mn | 元30,49 Mn | -元142,82 Mn | 元50,36 Mn | -元23,43 Mn | 元23,72 Mn | 元25,09 Mn | 元34,81 Mn | 元59,53 Mn | 元62,39 Mn | 元58,25 Mn | 元61,18 Mn | 元52,08 Mn | 元46,98 Mn | 元40,63 Mn |
| Net Kâr | -元104,70 Mn | -元3,21 Mn | -元161,80 Mn | 元39,89 Mn | -元26,55 Mn | 元22,28 Mn | -元29,60 Mn | -元628,86 Mn | 元59,04 Mn | 元61,42 Mn | 元57,22 Mn | 元53,71 Mn | 元51,90 Mn | 元46,96 Mn | 元38,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,28 | -0,01 | -0,44 | 0,11 | -0,07 | 0,06 | -0,08 | -1,71 | 0,16 | 0,17 | 0,18 | 0,17 | 0,17 | 0,15 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元29,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元24,59 Mn | -元12,89 Mn | 元77,09 Mn | -元155,71 Mn | -元136,93 Mn | 元129,89 Mn | 元3,21 Mn | 元20,82 Mn | 元87,73 Mn | -元60,74 Mn | -元10,51 Mn | 元6,24 Mn | 元25,81 Mn | 元4,79 Mn | 元32,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,3% | 12,9% | 12,3% | 9,6% | 4,4% | 1,0% | 5,6% | 11,0% | 3,1% | 2,2% | 0,0% | 7,9% | 9,9% | 8,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,56 | 0,63 | 0,94 | 0,38 | 0,44 | 0,51 | 0,45 | 0,30 | 0,27 | 0,24 | 0,82 | 0,80 | 0,72 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 1,24 | 1,59 | 3,09 | 1,85 | 1,87 | 1,81 | 1,65 | 1,60 | 1,36 | 1,03 | 0,83 | 0,72 | 0,57 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,6% | 32,5% | 22,5% | 13,4% | 15,1% | 18,3% | 19,6% | 17,8% | 23,3% | 28,8% | 28,3% | 29,3% | 30,8% | 35,0% | 36,8% |
| FAVÖK Marjı | -3,2% | 7,2% | -26,2% | 4,8% | -3,7% | 3,7% | 4,0% | 6,2% | 10,9% | 13,4% | 16,5% | 21,6% | 21,1% | 24,1% | 24,9% |
| Net Kâr Marjı | -43,7% | -0,8% | -29,7% | 3,8% | -4,2% | 3,5% | -4,8% | -111,3% | 10,8% | 13,2% | 16,2% | 19,0% | 21,0% | 24,1% | 23,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,3% | -3,0% | 14,1% | -14,7% | -21,6% | 20,3% | 0,5% | 3,7% | 16,0% | -13,0% | -3,0% | 2,2% | 10,5% | 2,5% | 19,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,95 | -%0,20 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,50 | +%2,52 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,06 | +%1,00 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,87 | +%0,19 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 310,25 | +%1,39 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,32 | -%0,60 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,19 | +%1,21 |