300432Fulin Precision Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,87 Mr | 元9,68 Mr | 元9,10 Mr | 元8,33 Mr | 元5,22 Mr | 元3,16 Mr | 元2,70 Mr | 元3,26 Mr | 元5,51 Mr | 元4,46 Mr | 元1,33 Mr | 元769,39 Mn | 元593,31 Mn | 元406,64 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,52 Mr | 元2,78 Mr | 元3,41 Mr | 元1,40 Mr | 元1,40 Mr | 元206,36 Mn | 元219,73 Mn | 元810,80 Mn | 元752,23 Mn | 元295,65 Mn | 元117,48 Mn | 元137,68 Mn | 元123,60 Mn | 元108,28 Mn |
| Net Borç† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元13,47 Mr | 元8,46 Mr | 元5,75 Mr | 元7,33 Mr | 元2,65 Mr | 元1,84 Mr | 元1,50 Mr | 元1,47 Mr | 元2,31 Mr | 元1,16 Mr | 元853,51 Mn | 元694,49 Mn | 元533,54 Mn | 元366,14 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,42 Mr | 元994,28 Mn | 元248,69 Mn | 元1,35 Mr | 元680,00 Mn | 元613,43 Mn | 元476,67 Mn | 元409,51 Mn | 元767,53 Mn | 元386,92 Mn | 元292,75 Mn | 元237,84 Mn | 元189,34 Mn | 元125,93 Mn |
| FAVÖK | 元1,17 Mr | 元751,60 Mn | -元486,00 Mn | 元1,02 Mr | 元422,02 Mn | 元435,57 Mn | 元313,88 Mn | -元587,14 Mn | 元549,27 Mn | 元306,90 Mn | 元218,65 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元427,56 Mn | 元396,78 Mn | -元542,73 Mn | 元645,20 Mn | 元399,09 Mn | 元330,23 Mn | 元514,10 Mn | -元2,32 Mr | 元371,22 Mn | 元228,83 Mn | 元173,71 Mn | 元136,78 Mn | 元93,47 Mn | 元57,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,23 | -0,32 | 0,38 | 0,26 | 0,21 | 0,31 | -1,29 | 0,20 | 0,18 | 0,16 | 0,11 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元249,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元228,01 Mn | -元236,87 Mn | -元895,09 Mn | -元1,15 Mr | -元885,00 Mn | 元281,73 Mn | 元51,51 Mn | -元275,62 Mn | -元441,05 Mn | 元94,64 Mn | -元29,59 Mn | 元51,68 Mn | 元11,90 Mn | -元1,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,4% | 28,7% | 37,5% | 16,8% | 26,8% | 6,5% | 8,1% | 24,9% | 13,7% | 6,6% | 8,8% | 17,9% | 20,8% | 26,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 0,87 | 0,63 | 0,88 | 0,51 | 0,58 | 0,56 | 0,45 | 0,42 | 0,26 | 0,64 | 0,90 | 0,90 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,66 | 1,67 | 1,13 | 1,44 | 0,52 | 0,36 | 0,30 | 0,29 | 0,46 | 0,23 | 0,17 | 0,14 | 0,11 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 11,7% | 4,3% | 18,5% | 25,6% | 33,4% | 31,7% | 27,9% | 33,2% | 33,2% | 34,3% | 34,2% | 35,5% | 34,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | 8,9% | -8,4% | 13,9% | 15,9% | 23,7% | 20,9% | -40,1% | 23,7% | 26,4% | 25,6% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,7% | -9,4% | 8,8% | 15,1% | 18,0% | 34,2% | -158,6% | 16,0% | 19,7% | 20,4% | 19,7% | 17,5% | 15,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,7% | -2,8% | -15,6% | -15,7% | -33,4% | 15,3% | 3,4% | -18,8% | -19,1% | 8,1% | -3,5% | 7,4% | 2,2% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,36 | -%2,68 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 696,84 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,42 | -%0,92 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,89 | +%1,33 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 333,63 | -%5,03 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,37 | -%0,45 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,18 | -%2,10 |