300433Lens Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $25,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元84,34 Mr | 元81,02 Mr | 元77,47 Mr | 元78,35 Mr | 元76,61 Mr | 元79,59 Mr | 元47,03 Mr | 元43,13 Mr | 元35,72 Mr | 元23,81 Mr | 元20,49 Mr | 元18,90 Mr | 元13,42 Mr | 元11,56 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元9,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元28,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元55,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元10,49 Mr | 元14,62 Mr | 元16,39 Mr | 元20,05 Mr | 元19,52 Mr | 元23,19 Mr | 元14,23 Mr | 元16,49 Mr | 元12,62 Mr | 元4,84 Mr | 元6,39 Mr | 元6,94 Mr | 元3,91 Mr | 元4,62 Mr |
| Net Borç† | 元45,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元74,28 Mr | 元69,67 Mr | 元54,31 Mr | 元46,60 Mr | 元45,14 Mr | 元36,94 Mr | 元30,16 Mr | 元27,64 Mr | 元23,70 Mr | 元15,15 Mr | 元17,13 Mr | 元14,41 Mr | 元13,26 Mr | 元11,11 Mr |
| Brüt Kâr | 元10,66 Mr | 元9,84 Mr | 元7,85 Mr | 元7,81 Mr | 元8,26 Mr | 元10,07 Mr | 元6,71 Mr | 元5,49 Mr | 元6,20 Mr | 元3,46 Mr | 元3,77 Mr | 元3,06 Mr | 元4,07 Mr | 元3,35 Mr |
| FAVÖK | 元9,83 Mr | 元8,70 Mr | 元7,62 Mr | 元7,46 Mr | 元6,11 Mr | 元9,11 Mr | 元5,74 Mr | 元3,42 Mr | 元4,33 Mr | 元1,98 Mr | 元3,61 Mr | 元1,33 Mr | 元3,00 Mr | 元2,43 Mr |
| Net Kâr | 元4,02 Mr | 元3,62 Mr | 元3,02 Mr | 元2,45 Mr | 元2,07 Mr | 元4,90 Mr | 元2,47 Mr | 元637,01 Mn | 元2,05 Mr | 元1,20 Mr | 元1,54 Mr | 元1,18 Mr | 元2,44 Mr | 元2,00 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,79 | 0,73 | 0,61 | 0,50 | 0,42 | 0,98 | 0,61 | 0,16 | 0,52 | 0,32 | 0,44 | 0,32 | 0,67 | 0,55 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元5,39 Mr | 元6,24 Mr | 元4,83 Mr | 元10,45 Mr | -元1,71 Mr | 元1,36 Mr | 元2,73 Mr | -元4,21 Mr | -元1,87 Mr | 元457,41 Mn | 元75,47 Mn | -元2,73 Mr | 元1,15 Mr | -元683,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,4% | 18,0% | 21,2% | 25,6% | 25,5% | 29,1% | 30,3% | 38,2% | 35,3% | 20,3% | 31,2% | 36,7% | 29,1% | 40,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,86 | 0,70 | 0,59 | 0,59 | 0,46 | 0,64 | 0,64 | 0,66 | 0,64 | 0,84 | 0,76 | 0,99 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,26 | 0,99 | 0,85 | 0,82 | 0,67 | 0,55 | 0,50 | 0,43 | 0,27 | 0,31 | 0,26 | 0,24 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | 14,1% | 14,4% | 16,8% | 18,3% | 27,3% | 22,3% | 19,9% | 26,1% | 22,9% | 22,0% | 21,2% | 30,7% | 30,1% |
| FAVÖK Marjı | 13,2% | 12,5% | 14,0% | 16,0% | 13,5% | 24,7% | 19,0% | 12,4% | 18,3% | 13,1% | 21,1% | 9,2% | 22,6% | 21,9% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 5,2% | 5,6% | 5,3% | 4,6% | 13,3% | 8,2% | 2,3% | 8,6% | 7,9% | 9,0% | 8,2% | 18,4% | 18,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,3% | 9,0% | 8,9% | 22,4% | -3,8% | 3,7% | 9,1% | -15,2% | -7,9% | 3,0% | 0,4% | -19,0% | 8,6% | -6,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |