300434Sichuan Goldstone Asia Pharmaceutical, Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $734,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,23 Mr | 元3,06 Mr | 元3,11 Mr | 元3,06 Mr | 元2,77 Mr | 元2,49 Mr | 元3,23 Mr | 元3,19 Mr | 元3,13 Mr | 元483,79 Mn | 元432,43 Mn | 元287,26 Mn | 元278,13 Mn | 元286,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元307,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元648,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元124,95 Mn | 元143,65 Mn | 元174,90 Mn | 元92,99 Mn | 元105,09 Mn | 元10,00 Mn | 元8,00 Mn | 元25,00 Mn | 元73,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元478,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元1,03 Mr | 元1,09 Mr | 元1,20 Mr | 元1,23 Mr | 元1,04 Mr | 元760,18 Mn | 元995,67 Mn | 元947,56 Mn | 元685,55 Mn | 元161,10 Mn | 元116,02 Mn | 元171,56 Mn | 元236,52 Mn | 元261,98 Mn |
| Brüt Kâr | 元540,24 Mn | 元566,33 Mn | 元682,68 Mn | 元705,45 Mn | 元535,47 Mn | 元353,85 Mn | 元595,10 Mn | 元578,72 Mn | 元407,28 Mn | 元52,45 Mn | 元42,85 Mn | 元64,52 Mn | 元84,80 Mn | 元100,84 Mn |
| FAVÖK | 元241,64 Mn | 元231,17 Mn | 元340,74 Mn | 元367,57 Mn | 元203,39 Mn | 元80,66 Mn | 元249,86 Mn | 元263,17 Mn | 元204,80 Mn | 元22,60 Mn | 元19,67 Mn | 元38,24 Mn | 元55,45 Mn | 元67,90 Mn |
| Net Kâr | 元131,62 Mn | 元91,76 Mn | 元126,20 Mn | 元218,79 Mn | 元66,48 Mn | -元687,66 Mn | 元120,33 Mn | 元149,15 Mn | 元116,11 Mn | 元25,53 Mn | 元23,38 Mn | 元32,11 Mn | 元48,90 Mn | 元56,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,23 | 0,31 | 0,54 | 0,17 | -1,71 | 0,30 | 0,37 | 0,29 | 0,10 | 0,10 | 0,18 | 0,27 | 0,31 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元109,38 Mn | 元86,97 Mn | 元85,99 Mn | 元271,14 Mn | 元51,71 Mn | 元100,27 Mn | 元160,09 Mn | 元175,15 Mn | 元142,65 Mn | -元56,50 Mn | 元13,29 Mn | 元6,55 Mn | 元34,54 Mn | 元29,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元99,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,9% | 4,7% | 5,6% | 3,0% | 3,8% | 0,4% | 0,2% | 0,8% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,36 | 0,39 | 0,40 | 0,37 | 0,30 | 0,31 | 0,30 | 0,22 | 0,33 | 0,27 | 0,60 | 0,85 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,40 | 0,42 | 0,47 | 0,48 | 0,40 | 0,30 | 0,39 | 0,37 | 0,27 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,09 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,5% | 51,8% | 57,0% | 57,3% | 51,7% | 46,5% | 59,8% | 61,1% | 59,4% | 32,6% | 36,9% | 37,6% | 35,9% | 38,5% |
| FAVÖK Marjı | 23,5% | 21,2% | 28,4% | 29,9% | 19,6% | 10,6% | 25,1% | 27,8% | 29,9% | 14,0% | 17,0% | 22,3% | 23,4% | 25,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,8% | 8,4% | 10,5% | 17,8% | 6,4% | -90,5% | 12,1% | 15,7% | 16,9% | 15,8% | 20,2% | 18,7% | 20,7% | 21,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,6% | 8,0% | 7,2% | 22,0% | 5,0% | 13,2% | 16,1% | 18,5% | 20,8% | -35,1% | 11,5% | 3,8% | 14,6% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |