300435Hangzhou Zhongtai Cryogenic Technology Corp. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,65 Mr | 元4,54 Mr | 元5,42 Mr | 元4,68 Mr | 元3,92 Mr | 元3,46 Mr | 元2,88 Mr | 元1,42 Mr | 元1,31 Mr | 元1,02 Mr | 元927,57 Mn | 元696,35 Mn | 元498,91 Mn | 元460,08 Mn | 元382,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元414,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元110,31 Mn | 元128,08 Mn | 元1,03 Mr | 元717,26 Mn | 元351,55 Mn | 元275,87 Mn | 元185,57 Mn | 元197,53 Mn | 元188,56 Mn | 元78,23 Mn | 元83,42 Mn | 元100,00 Mn | 元115,00 Mn | 元115,00 Mn | 元117,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | 元2,74 Mr | 元2,72 Mr | 元3,04 Mr | 元3,25 Mr | 元2,40 Mr | 元1,97 Mr | 元1,03 Mr | 元594,73 Mn | 元480,06 Mn | 元334,74 Mn | 元458,23 Mn | 元429,70 Mn | 元376,00 Mn | 元306,63 Mn | 元190,92 Mn |
| Brüt Kâr | 元787,23 Mn | 元492,03 Mn | 元555,10 Mn | 元529,16 Mn | 元429,29 Mn | 元393,57 Mn | 元218,35 Mn | 元148,72 Mn | 元122,96 Mn | 元103,52 Mn | 元156,08 Mn | 元156,37 Mn | 元126,79 Mn | 元111,08 Mn | 元72,73 Mn |
| FAVÖK | 元650,15 Mn | 元383,09 Mn | 元481,72 Mn | 元393,31 Mn | 元351,66 Mn | 元324,27 Mn | 元98,68 Mn | 元55,08 Mn | 元58,26 Mn | 元68,49 Mn | 元104,75 Mn | 元105,32 Mn | 元86,28 Mn | 元69,41 Mn | 元53,48 Mn |
| Net Kâr | 元450,36 Mn | -元77,96 Mn | 元350,06 Mn | 元277,96 Mn | 元245,35 Mn | 元196,11 Mn | 元77,44 Mn | 元67,64 Mn | 元60,20 Mn | 元56,87 Mn | 元92,37 Mn | 元79,93 Mn | 元66,15 Mn | 元52,86 Mn | 元36,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,17 | -0,21 | 0,91 | 0,73 | 0,65 | 0,52 | 0,29 | 0,28 | 0,25 | 0,23 | 0,41 | 0,33 | 0,28 | 0,22 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元66,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元451,32 Mn | 元276,73 Mn | 元145,84 Mn | 元27,96 Mn | 元101,53 Mn | 元143,37 Mn | 元129,86 Mn | 元89,08 Mn | 元20,76 Mn | 元50,77 Mn | -元68,22 Mn | 元124,30 Mn | 元40,71 Mn | -元29,23 Mn | 元60,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元43,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,4% | 2,8% | 18,9% | 15,3% | 9,0% | 8,0% | 6,4% | 13,9% | 14,4% | 7,7% | 9,0% | 14,4% | 23,1% | 25,0% | 30,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,60 | 0,56 | 0,69 | 0,61 | 0,57 | 0,36 | 0,42 | 0,37 | 0,33 | 0,49 | 0,62 | 0,75 | 0,67 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,78 | 0,87 | 0,93 | 0,69 | 0,57 | 0,29 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,7% | 18,1% | 18,3% | 16,3% | 17,9% | 19,9% | 21,2% | 25,0% | 25,6% | 30,9% | 34,1% | 36,4% | 33,7% | 36,2% | 38,1% |
| FAVÖK Marjı | 23,7% | 14,1% | 15,8% | 12,1% | 14,6% | 16,4% | 9,6% | 9,3% | 12,1% | 20,5% | 22,9% | 24,5% | 22,9% | 22,6% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | 16,4% | -2,9% | 11,5% | 8,6% | 10,2% | 9,9% | 7,5% | 11,4% | 12,5% | 17,0% | 20,2% | 18,6% | 17,6% | 17,2% | 19,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,4% | 10,2% | 4,8% | 0,9% | 4,2% | 7,3% | 12,6% | 15,0% | 4,3% | 15,2% | -14,9% | 28,9% | 10,8% | -9,5% | 31,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |