300441Ningbo BaoSi Energy Equipment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $669,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,85 Mr | 元3,55 Mr | 元3,74 Mr | 元3,26 Mr | 元3,28 Mr | 元2,86 Mr | 元2,80 Mr | 元2,91 Mr | 元2,53 Mr | 元1,41 Mr | 元608,39 Mn | 元483,25 Mn | 元403,61 Mn | 元327,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元195,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元427,77 Mn | 元132,81 Mn | 元557,17 Mn | 元598,38 Mn | 元810,67 Mn | 元659,29 Mn | 元758,97 Mn | 元624,46 Mn | 元470,06 Mn | 元105,00 Mn | 元80,00 Mn | 元141,00 Mn | 元123,00 Mn | 元105,35 Mn |
| Net Borç† | 元232,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元1,71 Mr | 元2,31 Mr | 元2,40 Mr | 元2,04 Mr | 元2,16 Mr | 元1,96 Mr | 元1,55 Mr | 元1,49 Mr | 元1,11 Mr | 元562,99 Mn | 元255,48 Mn | 元245,72 Mn | 元251,08 Mn | 元223,70 Mn |
| Brüt Kâr | 元464,10 Mn | 元740,65 Mn | 元768,23 Mn | 元608,11 Mn | 元697,13 Mn | 元630,45 Mn | 元495,19 Mn | 元499,83 Mn | 元396,45 Mn | 元185,72 Mn | 元68,58 Mn | 元82,52 Mn | 元92,24 Mn | 元87,31 Mn |
| FAVÖK | 元344,95 Mn | 元556,29 Mn | 元568,87 Mn | 元411,64 Mn | 元509,71 Mn | 元454,10 Mn | 元322,51 Mn | 元337,99 Mn | 元274,61 Mn | 元129,93 Mn | 元59,04 Mn | 元71,77 Mn | 元78,56 Mn | 元69,28 Mn |
| Net Kâr | 元193,59 Mn | 元832,28 Mn | 元280,62 Mn | 元110,90 Mn | 元266,21 Mn | 元98,55 Mn | -元145,31 Mn | 元121,27 Mn | 元150,97 Mn | 元70,61 Mn | 元31,26 Mn | 元40,55 Mn | 元47,99 Mn | 元47,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,30 | 1,29 | 0,43 | 0,17 | 0,41 | 0,15 | -0,22 | 0,18 | 0,23 | 0,12 | 0,06 | 0,10 | 0,12 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元64,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元391,52 Mn | -元557,40 Mn | 元33,88 Mn | 元107,38 Mn | -元40,41 Mn | 元199,71 Mn | 元60,55 Mn | 元26,88 Mn | -元53,61 Mn | -元18,73 Mn | -元39,66 Mn | 元5,11 Mn | -元9,21 Mn | -元5,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元769,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,1% | 3,7% | 14,9% | 18,3% | 24,7% | 23,1% | 27,1% | 21,5% | 18,6% | 7,4% | 13,1% | 29,2% | 30,5% | 32,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,65 | 0,64 | 0,63 | 0,66 | 0,69 | 0,55 | 0,51 | 0,44 | 0,40 | 0,42 | 0,51 | 0,62 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,88 | 0,91 | 0,78 | 0,82 | 0,75 | 0,59 | 0,57 | 0,42 | 0,21 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,1% | 32,0% | 32,1% | 29,7% | 32,3% | 32,2% | 31,9% | 33,5% | 35,8% | 33,0% | 26,8% | 33,6% | 36,7% | 39,0% |
| FAVÖK Marjı | 20,2% | 24,1% | 23,7% | 20,1% | 23,6% | 23,2% | 20,8% | 22,6% | 24,8% | 23,1% | 23,1% | 29,2% | 31,3% | 31,0% |
| Net Kâr Marjı | 11,3% | 36,0% | 11,7% | 5,4% | 12,3% | 5,0% | -9,4% | 8,1% | 13,6% | 12,5% | 12,2% | 16,5% | 19,1% | 21,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,9% | -24,1% | 1,4% | 5,3% | -1,9% | 10,2% | 3,9% | 1,8% | -4,8% | -3,3% | -15,5% | 2,1% | -3,7% | -2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |