300447Nanjing Quanxin Cable Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $655,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,48 Mr | 元2,53 Mr | 元2,78 Mr | 元2,72 Mr | 元2,51 Mr | 元1,79 Mr | 元1,49 Mr | 元1,55 Mr | 元1,77 Mr | 元970,44 Mn | 元679,74 Mn | 元335,19 Mn | 元308,78 Mn | 元265,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元494,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元472,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元210,67 Mn | 元218,97 Mn | 元317,66 Mn | 元359,63 Mn | 元356,53 Mn | 元331,26 Mn | 元205,67 Mn | 元80,75 Mn | 元147,70 Mn | 元171,76 Mn | 元31,71 Mn | 元10,98 Mn | 元25,57 Mn | 元24,50 Mn |
| Net Borç† | -元283,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元832,80 Mn | 元901,19 Mn | 元1,03 Mr | 元1,08 Mr | 元933,45 Mn | 元708,24 Mn | 元619,94 Mn | 元641,87 Mn | 元561,34 Mn | 元415,17 Mn | 元248,99 Mn | 元202,97 Mn | 元184,25 Mn | 元173,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元267,59 Mn | 元257,73 Mn | 元374,41 Mn | 元452,07 Mn | 元417,67 Mn | 元319,11 Mn | 元284,43 Mn | 元304,21 Mn | 元286,67 Mn | 元207,70 Mn | 元143,56 Mn | 元113,37 Mn | 元96,78 Mn | 元91,86 Mn |
| FAVÖK | 元85,30 Mn | 元59,46 Mn | 元198,30 Mn | 元239,73 Mn | 元220,58 Mn | 元176,83 Mn | 元131,54 Mn | 元166,27 Mn | 元172,50 Mn | 元124,66 Mn | 元75,48 Mn | 元56,39 Mn | 元52,06 Mn | 元51,99 Mn |
| Net Kâr | 元29,65 Mn | 元17,80 Mn | 元133,52 Mn | 元189,23 Mn | 元163,42 Mn | 元138,82 Mn | 元137,08 Mn | -元252,50 Mn | 元122,79 Mn | 元90,90 Mn | 元71,77 Mn | 元49,25 Mn | 元42,07 Mn | 元41,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,06 | 0,43 | 0,61 | 0,55 | 0,48 | 0,45 | -0,81 | 0,42 | 0,33 | 0,26 | 0,24 | 0,20 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元81,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元373,50 Mn | -元41,24 Mn | 元82,05 Mn | -元272,27 Mn | -元142,45 Mn | -元16,03 Mn | 元52,79 Mn | -元28,92 Mn | 元26,77 Mn | -元128,72 Mn | -元18,88 Mn | 元28,29 Mn | 元30,56 Mn | 元15,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元25,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,5% | 8,6% | 11,4% | 13,2% | 14,2% | 18,5% | 13,8% | 5,2% | 8,4% | 17,7% | 4,7% | 3,3% | 8,3% | 9,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,36 | 0,37 | 0,40 | 0,37 | 0,39 | 0,42 | 0,41 | 0,32 | 0,43 | 0,37 | 0,61 | 0,60 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,45 | 0,51 | 0,54 | 0,47 | 0,35 | 0,31 | 0,32 | 0,28 | 0,21 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,1% | 28,6% | 36,5% | 41,7% | 44,7% | 45,1% | 45,9% | 47,4% | 51,1% | 50,0% | 57,7% | 55,9% | 52,5% | 53,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 6,6% | 19,3% | 22,1% | 23,6% | 25,0% | 21,2% | 25,9% | 30,7% | 30,0% | 30,3% | 27,8% | 28,3% | 30,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 2,0% | 13,0% | 17,5% | 17,5% | 19,6% | 22,1% | -39,3% | 21,9% | 21,9% | 28,8% | 24,3% | 22,8% | 24,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 44,8% | -4,6% | 8,0% | -25,1% | -15,3% | -2,3% | 8,5% | -4,5% | 4,8% | -31,0% | -7,6% | 13,9% | 16,6% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |