300459Zhejiang Jinke Tom Culture Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,88 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,38 Mr | 元4,37 Mr | 元5,09 Mr | 元6,24 Mr | 元6,89 Mr | 元6,68 Mr | 元8,31 Mr | 元12,84 Mr | 元10,73 Mr | 元5,36 Mr | 元876,71 Mn | 元657,54 Mn | 元597,42 Mn | 元544,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元230,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元863,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,30 Mr | 元1,57 Mr | 元1,73 Mr | 元2,05 Mr | 元2,76 Mr | 元3,73 Mr | 元4,33 Mr | 元5,69 Mr | 元659,46 Mn | 元43,26 Mn | 元42,33 Mn | 元206,09 Mn | 元165,43 Mn | 元147,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元924,42 Mn | 元1,14 Mr | 元1,34 Mr | 元1,63 Mr | 元1,93 Mr | 元1,80 Mr | 元1,93 Mr | 元2,71 Mr | 元1,39 Mr | 元888,39 Mn | 元503,49 Mn | 元476,87 Mn | 元480,38 Mn | 元464,65 Mn |
| Brüt Kâr | 元674,45 Mn | 元912,29 Mn | 元1,06 Mr | 元1,38 Mr | 元1,70 Mr | 元1,26 Mr | 元1,21 Mr | 元1,80 Mr | 元598,72 Mn | 元362,70 Mn | 元119,55 Mn | 元96,94 Mn | 元114,04 Mn | 元113,57 Mn |
| FAVÖK | 元204,91 Mn | 元335,88 Mn | 元486,31 Mn | 元683,89 Mn | 元1,03 Mr | 元990,09 Mn | 元641,13 Mn | 元1,37 Mr | 元470,34 Mn | 元290,52 Mn | 元105,21 Mn | 元56,60 Mn | 元73,25 Mn | 元73,07 Mn |
| Net Kâr | -元1,20 Mr | -元859,14 Mn | -元864,58 Mn | 元439,98 Mn | 元708,15 Mn | 元752,92 Mn | -元2,81 Mr | 元841,61 Mn | 元393,93 Mn | 元205,00 Mn | 元48,48 Mn | 元36,18 Mn | 元51,18 Mn | 元49,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,34 | -0,24 | -0,25 | 0,13 | 0,20 | 0,22 | -0,80 | 0,24 | 0,14 | 0,11 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元162,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元136,92 Mn | 元171,07 Mn | 元129,22 Mn | 元572,53 Mn | 元1,00 Mr | 元905,14 Mn | 元835,36 Mn | 元288,60 Mn | -元36,45 Mn | 元79,26 Mn | 元67,23 Mn | 元79,21 Mn | -元4,93 Mn | 元67,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元88,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,4% | 36,0% | 33,9% | 32,8% | 40,1% | 55,7% | 52,1% | 44,3% | 6,1% | 0,8% | 4,8% | 31,3% | 27,7% | 27,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,28 | 0,27 | 0,23 | 0,21 | 0,13 | 0,17 | 0,57 | 0,73 | 0,80 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 1,32 | 1,55 | 1,89 | 2,24 | 2,08 | 2,23 | 3,14 | 1,61 | 1,03 | 0,58 | 0,55 | 0,56 | 0,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,0% | 79,9% | 79,1% | 84,3% | 87,6% | 70,3% | 62,6% | 66,2% | 43,0% | 40,8% | 23,7% | 20,3% | 23,7% | 24,4% |
| FAVÖK Marjı | 22,2% | 29,4% | 36,3% | 41,9% | 53,3% | 55,0% | 33,2% | 50,6% | 33,8% | 32,7% | 20,9% | 11,9% | 15,2% | 15,7% |
| Net Kâr Marjı | -130,3% | -75,2% | -64,6% | 27,0% | 36,6% | 41,9% | -145,6% | 31,0% | 28,3% | 23,1% | 9,6% | 7,6% | 10,7% | 10,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | 15,0% | 9,6% | 35,1% | 51,8% | 50,3% | 43,3% | 10,6% | -2,6% | 8,9% | 13,4% | 16,6% | -1,0% | 14,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,01 | -%2,18 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 664,50 | -%4,10 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,67 | +%0,28 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,12 | +%0,50 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 309,56 | -%6,42 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,49 | -%0,05 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,79 | -%2,56 |