300473Fuxin Dare Automotive Parts Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $784,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,78 Mr | 元4,16 Mr | 元4,16 Mr | 元4,23 Mr | 元4,66 Mr | 元4,90 Mr | 元4,96 Mr | 元4,72 Mr | 元4,27 Mr | 元1,96 Mr | 元1,88 Mr | 元1,08 Mr | 元915,40 Mn | 元816,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元368,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,20 Mr | 元992,33 Mn | 元1,41 Mr | 元1,47 Mr | 元1,33 Mr | 元1,32 Mr | 元1,58 Mr | 元1,00 Mr | 元478,61 Mn | 元13,14 Mn | 元5,21 Mn | 元36,64 Mn | 元30,00 Mn | 元30,00 Mn |
| Net Borç† | 元829,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元5,43 Mr | 元4,87 Mr | 元4,30 Mr | 元4,03 Mr | 元3,66 Mr | 元3,38 Mr | 元3,85 Mr | 元3,82 Mr | 元2,54 Mr | 元618,92 Mn | 元686,87 Mn | 元669,21 Mn | 元608,62 Mn | 元534,30 Mn |
| Brüt Kâr | 元956,77 Mn | 元874,91 Mn | 元760,81 Mn | 元585,22 Mn | 元716,76 Mn | 元701,11 Mn | 元969,82 Mn | 元967,12 Mn | 元751,89 Mn | 元231,31 Mn | 元261,08 Mn | 元241,08 Mn | 元224,77 Mn | 元194,59 Mn |
| FAVÖK | 元544,27 Mn | 元387,08 Mn | 元336,73 Mn | 元121,90 Mn | 元316,68 Mn | 元249,71 Mn | 元367,85 Mn | 元381,66 Mn | 元311,79 Mn | 元155,30 Mn | 元188,28 Mn | 元178,15 Mn | 元169,42 Mn | 元153,01 Mn |
| Net Kâr | 元157,07 Mn | 元55,88 Mn | 元12,88 Mn | -元916,30 Mn | 元23,56 Mn | -元422,81 Mn | 元59,89 Mn | 元134,14 Mn | 元131,34 Mn | 元109,71 Mn | 元138,21 Mn | 元134,69 Mn | 元131,08 Mn | 元123,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,92 | 0,37 | 0,09 | -6,54 | 0,18 | -3,71 | 0,57 | 1,34 | 1,31 | 1,10 | 1,38 | 1,80 | 1,75 | 1,65 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元196,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元208,44 Mn | 元273,94 Mn | 元161,68 Mn | 元99,77 Mn | -元163,46 Mn | 元173,36 Mn | 元33,20 Mn | -元238,81 Mn | -元294,09 Mn | 元21,72 Mn | 元29,38 Mn | 元102,19 Mn | 元58,68 Mn | 元75,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元240,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,1% | 23,9% | 33,9% | 34,7% | 28,6% | 26,8% | 31,9% | 21,2% | 11,2% | 0,7% | 0,3% | 3,4% | 3,3% | 3,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,14 | 1,17 | 1,03 | 0,95 | 0,79 | 0,69 | 0,78 | 0,81 | 0,59 | 0,32 | 0,37 | 0,62 | 0,66 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,97 | 2,66 | 2,34 | 2,20 | 2,00 | 1,84 | 2,10 | 2,08 | 1,38 | 0,34 | 0,37 | 0,37 | 0,33 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,6% | 18,0% | 17,7% | 14,5% | 19,6% | 20,7% | 25,2% | 25,3% | 29,6% | 37,4% | 38,0% | 36,0% | 36,9% | 36,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,0% | 7,9% | 7,8% | 3,0% | 8,7% | 7,4% | 9,5% | 10,0% | 12,3% | 25,1% | 27,4% | 26,6% | 27,8% | 28,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 1,1% | 0,3% | -22,7% | 0,6% | -12,5% | 1,6% | 3,5% | 5,2% | 17,7% | 20,1% | 20,1% | 21,5% | 23,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | 5,6% | 3,8% | 2,5% | -4,5% | 5,1% | 0,9% | -6,3% | -11,6% | 3,5% | 4,3% | 15,3% | 9,6% | 14,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |