300476Victory Giant Technology (HuiZhou) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元35,28 Mr | 元19,21 Mr | 元17,38 Mr | 元14,30 Mr | 元13,46 Mr | 元9,69 Mr | 元6,99 Mr | 元5,40 Mr | 元4,09 Mr | 元2,36 Mr | 元1,98 Mr | 元1,29 Mr | 元1,08 Mr | 元1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元18,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元16,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,84 Mr | 元6,51 Mr | 元7,06 Mr | 元5,32 Mr | 元4,72 Mr | 元4,01 Mr | 元1,90 Mr | 元1,21 Mr | 元387,68 Mn | 元381,08 Mn | 元275,50 Mn | 元365,81 Mn | 元268,95 Mn | 元323,64 Mn |
| Net Borç† | 元6,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元19,26 Mr | 元10,70 Mr | 元7,93 Mr | 元7,86 Mr | 元7,42 Mr | 元5,59 Mr | 元3,88 Mr | 元3,30 Mr | 元2,43 Mr | 元1,81 Mr | 元1,28 Mr | 元1,08 Mr | 元971,57 Mn | 元949,65 Mn |
| Brüt Kâr | 元6,65 Mr | 元2,31 Mr | 元1,59 Mr | 元1,36 Mr | 元1,47 Mr | 元1,28 Mr | 元981,94 Mn | 元886,94 Mn | 元615,10 Mn | 元480,73 Mn | 元302,10 Mn | 元244,38 Mn | 元222,56 Mn | 元194,31 Mn |
| FAVÖK | 元6,15 Mr | 元2,14 Mr | 元1,44 Mr | 元1,43 Mr | 元1,26 Mr | 元1,05 Mr | 元740,33 Mn | 元662,03 Mn | 元439,73 Mn | 元299,39 Mn | 元180,30 Mn | 元158,73 Mn | 元156,57 Mn | 元141,15 Mn |
| Net Kâr | 元4,31 Mr | 元1,15 Mr | 元671,35 Mn | 元790,65 Mn | 元670,42 Mn | 元518,89 Mn | 元462,75 Mn | 元380,49 Mn | 元281,82 Mn | 元232,07 Mn | 元126,54 Mn | 元103,16 Mn | 元88,53 Mn | 元77,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,00 | 1,34 | 0,78 | 0,92 | 0,86 | 0,67 | 0,60 | 0,49 | 0,40 | 0,62 | 0,86 | 0,94 | 0,80 | 0,70 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元765,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元2,01 Mr | 元533,12 Mn | 元645,78 Mn | 元179,67 Mn | -元744,95 Mn | -元1,14 Mr | -元741,55 Mn | -元640,28 Mn | -元173,31 Mn | -元88,32 Mn | -元152,96 Mn | 元81,39 Mn | 元144,72 Mn | 元108,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,9% | 33,9% | 40,6% | 37,2% | 35,1% | 41,4% | 27,2% | 22,4% | 9,5% | 16,1% | 13,9% | 28,5% | 24,9% | 30,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,56 | 0,46 | 0,55 | 0,55 | 0,58 | 0,56 | 0,61 | 0,59 | 0,77 | 0,64 | 0,84 | 0,90 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,16 | 0,64 | 0,48 | 0,47 | 0,45 | 0,34 | 0,23 | 0,20 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,5% | 21,6% | 20,1% | 17,3% | 19,8% | 23,0% | 25,3% | 26,9% | 25,3% | 26,6% | 23,6% | 22,7% | 22,9% | 20,5% |
| FAVÖK Marjı | 31,9% | 20,0% | 18,2% | 18,2% | 17,0% | 18,8% | 19,1% | 20,1% | 18,1% | 16,6% | 14,1% | 14,7% | 16,1% | 14,9% |
| Net Kâr Marjı | 22,4% | 10,8% | 8,5% | 10,1% | 9,0% | 9,3% | 11,9% | 11,5% | 11,6% | 12,8% | 9,9% | 9,6% | 9,1% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,4% | 5,0% | 8,1% | 2,3% | -10,0% | -20,4% | -19,1% | -19,4% | -7,1% | -4,9% | -12,0% | 7,5% | 14,9% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |