300479Synthesis Electronic Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $426,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,75 Mr | 元1,26 Mr | 元1,33 Mr | 元854,11 Mn | 元1,05 Mr | 元923,05 Mn | 元934,36 Mn | 元841,63 Mn | 元566,74 Mn | 元510,01 Mn | 元500,25 Mn | 元271,79 Mn | 元222,10 Mn | 元172,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元697,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元574,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元145,60 Mn | 元65,62 Mn | 元85,04 Mn | 元62,21 Mn | 元109,99 Mn | 元126,57 Mn | 元143,27 Mn | 元138,13 Mn | 元76,56 Mn | 元58,92 Mn | 元51,25 Mn | 元37,60 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元552,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元894,98 Mn | 元908,02 Mn | 元412,52 Mn | 元377,76 Mn | 元364,33 Mn | 元373,93 Mn | 元467,83 Mn | 元402,68 Mn | 元353,24 Mn | 元278,47 Mn | 元349,09 Mn | 元245,31 Mn | 元210,48 Mn | 元199,61 Mn |
| Brüt Kâr | 元236,53 Mn | 元230,86 Mn | 元127,61 Mn | 元106,96 Mn | 元94,76 Mn | 元122,39 Mn | 元173,74 Mn | 元150,55 Mn | 元126,31 Mn | 元83,98 Mn | 元111,02 Mn | 元85,93 Mn | 元81,68 Mn | 元80,69 Mn |
| FAVÖK | 元30,90 Mn | 元15,08 Mn | -元70,27 Mn | -元36,52 Mn | -元63,60 Mn | 元10,93 Mn | 元42,02 Mn | 元30,15 Mn | 元34,91 Mn | 元21,34 Mn | 元54,47 Mn | 元46,00 Mn | 元42,23 Mn | 元41,79 Mn |
| Net Kâr | 元16,79 Mn | 元16,30 Mn | -元69,33 Mn | -元115,83 Mn | -元164,89 Mn | 元6,92 Mn | 元19,84 Mn | 元10,33 Mn | 元17,14 Mn | 元20,61 Mn | 元49,42 Mn | 元42,25 Mn | 元38,46 Mn | 元37,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,08 | -0,35 | -0,59 | -0,95 | 0,04 | 0,12 | 0,06 | 0,11 | 0,13 | 0,31 | 0,27 | 0,24 | 0,23 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元71,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元122,79 Mn | -元43,35 Mn | 元187,82 Mn | -元18,27 Mn | 元31,30 Mn | 元20,17 Mn | -元9,56 Mn | -元12,56 Mn | -元56,61 Mn | -元59,41 Mn | 元2,99 Mn | 元30,65 Mn | 元9,52 Mn | 元13,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元28,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,3% | 5,2% | 6,4% | 7,3% | 10,5% | 13,7% | 15,3% | 16,4% | 13,5% | 11,6% | 10,2% | 13,8% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,72 | 0,31 | 0,44 | 0,35 | 0,41 | 0,50 | 0,48 | 0,62 | 0,55 | 0,70 | 0,90 | 0,95 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,56 | 1,58 | 0,72 | 0,66 | 0,63 | 0,65 | 0,81 | 0,70 | 0,61 | 0,48 | 0,61 | 0,43 | 0,37 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,4% | 25,4% | 30,9% | 28,3% | 26,0% | 32,7% | 37,1% | 37,4% | 35,8% | 30,2% | 31,8% | 35,0% | 38,8% | 40,4% |
| FAVÖK Marjı | 3,5% | 1,7% | -17,0% | -9,7% | -17,5% | 2,9% | 9,0% | 7,5% | 9,9% | 7,7% | 15,6% | 18,7% | 20,1% | 20,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 1,8% | -16,8% | -30,7% | -45,3% | 1,8% | 4,2% | 2,6% | 4,9% | 7,4% | 14,2% | 17,2% | 18,3% | 18,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,7% | -4,8% | 45,5% | -4,8% | 8,6% | 5,4% | -2,0% | -3,1% | -16,0% | -21,3% | 0,9% | 12,5% | 4,5% | 6,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |