300491Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,54 Mr | 元2,13 Mr | 元1,98 Mr | 元1,56 Mr | 元1,28 Mr | 元937,44 Mn | 元860,13 Mn | 元516,02 Mn | 元602,29 Mn | 元565,46 Mn | 元526,29 Mn | 元250,71 Mn | 元204,81 Mn | 元153,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元291,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元559,09 Mn | 元475,57 Mn | 元330,72 Mn | 元153,75 Mn | 元91,96 Mn | 元44,82 Mn | 元45,00 Mn | 元11,54 Mn | 元34,74 Mn | 元53,33 Mn | 元25,51 Mn | 元1,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元267,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元1,55 Mr | 元1,20 Mr | 元1,00 Mr | 元635,21 Mn | 元419,17 Mn | 元318,92 Mn | 元274,93 Mn | 元158,98 Mn | 元215,73 Mn | 元221,07 Mn | 元183,78 Mn | 元148,50 Mn | 元133,04 Mn | 元110,01 Mn |
| Brüt Kâr | 元357,37 Mn | 元309,49 Mn | 元318,47 Mn | 元182,76 Mn | 元141,26 Mn | 元124,34 Mn | 元107,72 Mn | 元45,48 Mn | 元70,78 Mn | 元89,22 Mn | 元90,94 Mn | 元73,11 Mn | 元67,86 Mn | 元59,08 Mn |
| FAVÖK | 元54,55 Mn | 元56,73 Mn | 元110,77 Mn | 元49,69 Mn | 元46,64 Mn | 元46,03 Mn | 元40,37 Mn | -元15,00 Mn | 元12,41 Mn | 元48,63 Mn | 元37,30 Mn | 元33,08 Mn | 元33,63 Mn | 元30,10 Mn |
| Net Kâr | 元40,15 Mn | 元23,94 Mn | 元102,57 Mn | 元44,35 Mn | 元32,51 Mn | 元41,50 Mn | 元30,01 Mn | -元14,17 Mn | 元10,72 Mn | 元41,04 Mn | 元42,74 Mn | 元37,25 Mn | 元36,36 Mn | 元34,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,14 | 0,59 | 0,26 | 0,20 | 0,26 | 0,19 | -0,10 | 0,07 | 0,28 | 0,29 | 0,34 | 0,34 | 0,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元130,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元11,65 Mn | 元586.450 | -元171,98 Mn | -元65,34 Mn | -元18,69 Mn | -元8,85 Mn | -元16,66 Mn | -元39,03 Mn | 元9,31 Mn | -元31,70 Mn | -元12,58 Mn | -元15,84 Mn | 元843.590 | 元6,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元85,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,0% | 22,3% | 16,7% | 9,9% | 7,2% | 4,8% | 5,2% | 2,2% | 5,8% | 9,4% | 4,8% | 0,4% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,57 | 0,51 | 0,41 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,31 | 0,36 | 0,39 | 0,35 | 0,59 | 0,65 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 1,00 | 0,83 | 0,53 | 0,35 | 0,26 | 0,23 | 0,13 | 0,18 | 0,18 | 0,15 | 0,12 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,0% | 25,7% | 31,7% | 28,8% | 33,7% | 39,0% | 39,2% | 28,6% | 32,8% | 40,4% | 49,5% | 49,2% | 51,0% | 53,7% |
| FAVÖK Marjı | 3,5% | 4,7% | 11,0% | 7,8% | 11,1% | 14,4% | 14,7% | -9,4% | 5,8% | 22,0% | 20,3% | 22,3% | 25,3% | 27,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 2,0% | 10,2% | 7,0% | 7,8% | 13,0% | 10,9% | -8,9% | 5,0% | 18,6% | 23,3% | 25,1% | 27,3% | 31,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | 0,0% | -17,1% | -10,3% | -4,5% | -2,8% | -6,1% | -24,6% | 4,3% | -14,3% | -6,8% | -10,7% | 0,6% | 6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |