300510Jilin Jinguan Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $424,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,79 Mr | 元3,35 Mr | 元3,85 Mr | 元3,49 Mr | 元3,38 Mr | 元3,24 Mr | 元3,91 Mr | 元5,38 Mr | 元3,01 Mr | 元807,31 Mn | 元472,12 Mn | 元402,95 Mn | 元320,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元241,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元811,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元525,07 Mn | 元665,76 Mn | 元769,21 Mn | 元493,21 Mn | 元383,78 Mn | 元351,28 Mn | 元468,01 Mn | 元601,80 Mn | 元318,07 Mn | 元83,19 Mn | 元38,18 Mn | 元43,89 Mn | 元30,04 Mn |
| Net Borç† | 元283,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元1,07 Mr | 元1,08 Mr | 元1,14 Mr | 元1,16 Mr | 元1,07 Mr | 元845,19 Mn | 元924,04 Mn | 元1,24 Mr | 元736,58 Mn | 元374,80 Mn | 元259,54 Mn | 元238,09 Mn | 元192,01 Mn |
| Brüt Kâr | 元131,08 Mn | 元188,83 Mn | 元273,59 Mn | 元267,15 Mn | 元220,43 Mn | 元121,43 Mn | 元193,07 Mn | 元394,93 Mn | 元254,41 Mn | 元153,08 Mn | 元104,41 Mn | 元94,60 Mn | 元84,95 Mn |
| FAVÖK | -元134,33 Mn | -元303,75 Mn | 元42,54 Mn | 元84,28 Mn | 元70,00 Mn | -元18,14 Mn | 元65,78 Mn | 元294,78 Mn | 元165,88 Mn | 元74,58 Mn | 元59,05 Mn | 元53,19 Mn | 元50,03 Mn |
| Net Kâr | -元325,70 Mn | -元333,00 Mn | 元25,51 Mn | 元48,54 Mn | 元31,61 Mn | 元56,23 Mn | -元1,20 Mr | 元196,13 Mn | 元125,65 Mn | 元56,37 Mn | 元50,05 Mn | 元45,31 Mn | 元40,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,39 | -0,40 | 0,03 | 0,06 | 0,04 | 0,07 | -1,36 | 0,23 | 0,21 | 0,11 | 0,09 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元59,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元163,86 Mn | 元133,69 Mn | -元429,83 Mn | -元184,19 Mn | -元134,31 Mn | -元68,99 Mn | -元71,39 Mn | -元237,19 Mn | -元10,28 Mn | -元101,25 Mn | 元45,35 Mn | -元14,20 Mn | 元25,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元17,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,8% | 19,9% | 20,0% | 14,1% | 11,3% | 10,8% | 12,0% | 11,2% | 10,6% | 10,3% | 8,1% | 10,9% | 9,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,32 | 0,30 | 0,33 | 0,32 | 0,26 | 0,24 | 0,23 | 0,24 | 0,46 | 0,55 | 0,59 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,55 | 0,58 | 0,60 | 0,55 | 0,43 | 0,47 | 0,63 | 0,38 | 0,19 | 0,13 | 0,12 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,3% | 17,5% | 24,0% | 23,0% | 20,5% | 14,4% | 20,9% | 31,9% | 34,5% | 40,8% | 40,2% | 39,7% | 44,2% |
| FAVÖK Marjı | -12,6% | -28,1% | 3,7% | 7,2% | 6,5% | -2,1% | 7,1% | 23,8% | 22,5% | 19,9% | 22,8% | 22,3% | 26,1% |
| Net Kâr Marjı | -30,5% | -30,8% | 2,2% | 4,2% | 2,9% | 6,7% | -130,4% | 15,8% | 17,1% | 15,0% | 19,3% | 19,0% | 21,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,3% | 12,4% | -37,7% | -15,8% | -12,5% | -8,2% | -7,7% | -19,2% | -1,4% | -27,0% | 17,5% | -6,0% | 13,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |