300516Hubei Jiuzhiyang Infrared System Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,33 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,91 Mr | 元1,71 Mr | 元1,75 Mr | 元1,51 Mr | 元1,53 Mr | 元1,50 Mr | 元1,22 Mr | 元1,42 Mr | 元1,28 Mr | 元1,38 Mr | 元626,63 Mn | 元417,62 Mn | 元335,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元439,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元609,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元155,23 Mn | 元98,49 Mn | 元117,41 Mn | 元32,85 Mn | 元98,86 Mn | 元93,12 Mn | 元20,59 Mn | 元53,57 Mn | 元34,87 Mn | 元60,11 Mn | 元152,33 Mn | 元94,10 Mn | 元52,10 Mn |
| Net Borç† | -元284,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元680,61 Mn | 元533,01 Mn | 元765,86 Mn | 元737,85 Mn | 元724,44 Mn | 元716,54 Mn | 元567,88 Mn | 元501,43 Mn | 元310,46 Mn | 元463,30 Mn | 元382,74 Mn | 元302,84 Mn | 元249,26 Mn |
| Brüt Kâr | 元209,71 Mn | 元160,76 Mn | 元238,65 Mn | 元199,32 Mn | 元177,79 Mn | 元171,22 Mn | 元155,95 Mn | 元148,72 Mn | 元110,20 Mn | 元207,58 Mn | 元178,34 Mn | 元146,03 Mn | 元120,34 Mn |
| FAVÖK | 元42,64 Mn | 元47,26 Mn | 元77,95 Mn | 元100,77 Mn | 元98,09 Mn | 元88,31 Mn | 元81,72 Mn | 元70,93 Mn | 元20,18 Mn | 元139,01 Mn | 元133,69 Mn | 元111,20 Mn | 元92,37 Mn |
| Net Kâr | 元24,16 Mn | 元30,98 Mn | 元82,92 Mn | 元82,10 Mn | 元78,09 Mn | 元68,14 Mn | 元62,28 Mn | 元62,68 Mn | 元44,54 Mn | 元140,93 Mn | 元119,81 Mn | 元93,10 Mn | 元78,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,12 | 0,33 | 0,33 | 0,31 | 0,27 | 0,25 | 0,25 | 0,18 | 0,56 | 0,48 | 0,37 | 0,31 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元59,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元189,17 Mn | 元121,28 Mn | -元79,20 Mn | -元48,14 Mn | -元86,83 Mn | 元256,24 Mn | 元35,48 Mn | 元21,98 Mn | -元178,83 Mn | 元42,22 Mn | 元54,00 Mn | -元3,54 Mn | 元11,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元11,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,1% | 5,8% | 6,7% | 2,2% | 6,5% | 6,2% | 1,7% | 3,8% | 2,7% | 4,4% | 24,3% | 22,5% | 15,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,31 | 0,44 | 0,49 | 0,47 | 0,48 | 0,47 | 0,35 | 0,24 | 0,34 | 0,61 | 0,73 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,41 | 0,59 | 0,57 | 0,56 | 0,55 | 0,44 | 0,39 | 0,24 | 0,36 | 0,29 | 0,23 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,8% | 30,2% | 31,2% | 27,0% | 24,5% | 23,9% | 27,5% | 29,7% | 35,5% | 44,8% | 46,6% | 48,2% | 48,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,3% | 8,9% | 10,2% | 13,7% | 13,5% | 12,3% | 14,4% | 14,1% | 6,5% | 30,0% | 34,9% | 36,7% | 37,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 5,8% | 10,8% | 11,1% | 10,8% | 9,5% | 11,0% | 12,5% | 14,3% | 30,4% | 31,3% | 30,7% | 31,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,8% | 22,8% | -10,3% | -6,5% | -12,0% | 35,8% | 6,2% | 4,4% | -57,6% | 9,1% | 14,1% | -1,2% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,85 | -%2,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 662,00 | -%4,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,36 | -%0,10 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,55 | -%0,18 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,73 | -%6,97 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,95 | -%0,15 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,99 | -%2,11 |